Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, freethrow said:

Hajmo Goldenstejtaši i Kerrovi ultras, je l neko gledao utakmicu, šta se desilo?

 

Gledao ja finiš, ono je grozno. Bez Drejmonda koji je iritantan, ovo nije ni PI ekipa. Mislim da je vreme za jedan masivan rebuild.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Hajmo Goldenstejtaši i Kerrovi ultras, je l neko gledao utakmicu, šta se desilo?

Odgledao ja deo 3 i celu 4-tu dok sam čekao PTB. Festival pokušaja da jedni drugima podare pobedu. Trae and Steph especially... sirovi utisak

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, freethrow said:

 

Gledao ja finiš, ono je grozno. Bez Drejmonda koji je iritantan, ovo nije ni PI ekipa. Mislim da je vreme za jedan masivan rebuild.

 

kerr i kure u knickse, da se ispravi istorijska nepravda, kad je kerr izdao gm pjaxa za dolce vita san franciska + laprdanje tada trenera knicksa dantonija pred draft, kako je kure strava igrac i moderan kao modeli iz bazara.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Smece od ekipe, nema sanse da udju u plejin, mislim da se King nece vise vracati na parket. Rastanak sa kljakavom spodobom na leto pod hitno, raskomadana kretencina je vec izgubila 5 utakmica ove godine svojim promasajima u klacu (Iz glave odmah Indiana&Boston kuci).

 

Govna jedna, jebem vam sve sto imate.

Ovo me je podsetilo na Šešelja u Hagu, to je otprilike to.:classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites



Janis je talentovan za košarku kao igru, dokaz su njegova braća koja sa sličnim fizikalijama nisu ni za EK. 
Janisov problem je košarkaška tehnika. Primera radi Šek je igrao na snagu , ali niko nije rekao da je on ragbi rečnikom sejfti.
I da ponovim nadimak rukometaš je dobio zbog rukometne kretnje( tri koraka u prijemu, tab, tri koraka i rame, šut ). Nema veze sa talentom već sa kršenjem košarkaških pravila usled nedostatka tehničke obučenosti.


A dje bas Shaq i safety ne ide nikako, da ga je nazvao neko linijasem pa i da razumijes :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Embiid prvi na listi za MVP.

Jokic ispusta lagano i TD sezonu.

Jokić rešio da više nema TD do kraja sezone. Jednim udarcem dve muve. Čisto da dokaže da nije nabijač statistike.(sve u stilu "ti će mi kažeš" )

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Jbg standardna prica, posle promasenih 350 bacanja usledi kazna. Jos Dejvis na +4 poklonio bacanja da stignu na 1..

Bolje da su pravili faul posto se znalo da im trica upada pa da ovi eventualno se useru i omase jednu i da probaju da pritisnu Kajrija da napravi 6tu u produzetku.

 

 Jbg, realno Rivs, Wenyen i Sruder minimalci igraci su okrenuli ovo, polako isplivavaju sve mane DLoa, Malika (uzasni defanzivci i preglupi igraci) a Vanda je previse ofanzivno limitiran. Smece od ekipe, nema sanse da udju u plejin, mislim da se King nece vise vracati na parket. Rastanak sa kljakavom spodobom na leto pod hitno, raskomadana kretencina je vec izgubila 5 utakmica ove godine svojim promasajima u klacu (Iz glave odmah Indiana&Boston kuci).

 

Govna jedna, jebem vam sve sto imate. Priredili ste nam jos jednu, trecu za redom uzasnu kosmarnu sezonu, a ova je bila najbolnija do sad jer kao ima nesto kvaliteta. Nadam se samo da ce svi do kraja da ih isprase, pa da lepo na miru gledam Heat u plejofu

 

cemu toliki defetizam. imate jedan od najlaksih rasporeda do kraja, znaci lagano ulazite u top10. jos se vraca james i herojskim naporima vas dovodi do osme pozicije i playoffa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

A o Kornetovom doprinosu nam više može reći njegov @Brat od Korneta 😄 

 

Odma dodje (obrati paznju preko koga je zakucao 😝):

 

 

I u Nedovicevom stilu hladan pogled ka publici, gospodin. Nema busanja i ostalog.

 

Ovde takodje:

 

 

 

Inace sta vise da pisem kad i vrapci na grani znaju da kad god je igrao 15+ minuta da je Boston pobedio. Naravno igrao je toliko jer je Vilijams treci propustio mec. Njima je bitnije da Horford i Vilijams odrade svoju garantovanu minutazu pa i izgubili nego da daju Kornetu vecu sansu kad su svi zdravi iako je sa njegovih 15+ minuta partija dobili svaku a sa ovom dvojicom daleko manje i ukupno i procentualno. U ligi u kojoj se naprednoj statistici posvecuje vise paznje nego kosarci, sto je Milojevic pricao u podkastu koliko preteruju, u takvoj ligi imas igraca sa kim dobijes svaki mec kad god igra 15+min i onda ga redovno klupiraju nakon svake dobre partije... Kosarka u drugom planu statistika, biznis, lova, marketing, mediji u prvom, kosarka i pobede i borba i odbrana od plej ofa... "Pametnom dosta..." 😞

 

 

 

"Nebitno mi je koliko igram minuta bitno je da tim pobedjuje" kakav evropski mentalitet, tuzno je sto tamo provodi vreme...

 

Za 18 minuta:

11pts, 5/8 iz igre, 5 skokova, po 1 asist i 1 blokada, 0 TO.

 

 

Kornetovanje.

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Bitno je da isporuci u plejofu ali sa ovim bi samo pokazao koliki je mentalni patuljak.

 

Ovo je 0 bodova sta mu se sprema ako ne isporuci u plejofu. 

 

Pa Jokić ni do sada nije (statistički) loš u PO.

Ova skorašnja izjava govori o nekim planovima...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@AlexMaxim Jokic ima odlicne statse u plejofu, cak i popravi u odnosu na regularni dio sezone ali to ove strucnjake tamo mece zanimati jer ce narativ biti da ne moze Denver da odvede do kraja.

 

Prosli su to svi superstarovi pa vidjecemo kako ce biti u plejofu.

 

@delgado imamo dobar raspored ali sada od direktnog plasmana nema nista. Ovim porazima od Hjustona i Dalasa smo osudjeni na playin a sa pobjedama u ta 2 meca bili bi ozb prica za direktan plasman u plejofu. Jos ne vjerujem sta su izgubili i to nakon ozniljnog povratka u mec i vodjstva. Jebeni heroball DLo i Srodera i AD sa svojim pomracenjem uma u poslednjih 20 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Miki28 said:

Bitno je da isporuci u plejofu ali sa ovim bi samo pokazao koliki je mentalni patuljak.

 

Ovo je 0 bodova sta mu se sprema ako ne isporuci u plejofu. 

 

To ako razvijaš teoriju na špekulaciji da se inati hejterima.

 

Ne vidim zašto ne bi ponovo uzimao 20+ šuteva i isporučio kao u prethodnim PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...