Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, Don Dusko said:

Izraz lica trenera sve govori. :D

Jerry Sloan😀 

 

League rules say that for a field-goal attempt to count as official, the player has to shoot "with intent to score a field-goal" -- i.e. to make the shot.

 

Na Ben Simmonsove suteve ne treba ni skakati, to ne treba priznati kao skok jer nema namjeru da ubaci.

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Upalio sam ovaj raspali mrtvi Portland da odgledam malo laznog Shenona Sharpa i lik ima usage kao PJ Tucker...

 

Edit: Kakva zavrsnica u Clevlandu, Boston nakon sto je vodio ceo mec ima pri neresenom rezultatu i 0.8 sekundi do kraja 2 bacanja i nosata kesara G.Williams koji do tada sutira trojke 4/4 omasi oba...

 

Posle ih u produzetku ubio ni manje ni vise nego Lamara Stevens. 

 

Inace Mitchall grozan, 40 poena ali sta sve on radi u finisu utakmice... Sreca pa su Mobley i Stevens pohvatali vecinu cigli iz produzetka koje je ispalio...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

Pa ovo mi je promaklo. Sve te godine mahanja peskirom su uzele danak

Igoudala neverue, u fazonu brt u najboljim si godinama...

 

Svaki put kad vidim statistike i imena I. Joe pomislim da je Joe Johnson, a D. Wade Dwyane Wade. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, orionbre said:

 

Sa 27-8 godina bi svi trebalo da imaju unapredjenu i zrelu komunikaciju 🙃

 

To što bi trebalo ne znači da jeste tako. Kod Nikole je baš bila izražena ta disproporcija između basketball i soft skillova a sad se i tu popravio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

boston vezao tri poraza. prvi od brooklyna gde su vodili 28 razlike, nakon toga od knicksa gde su vodili nekih 13-14 i nocas isto vodili oko 15 razlike protiv clevelanda i izgubili. 

milwaukee polako ali sigurno obezbedjuje prvo mesto i priprema se sixers - celtics druga runda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne verujem ja miamiju nista. nemaju dovoljno poena u rukama da dobiju ove bolje ekipe sa istoka imo. mogu se lepo popickati sa sixersima ali sumnjam da ih mogu izbaciti. 

i simmons se usro od njih jer ne ceni previse mazzullu i misli da ce spoelstra sam dobiti taj duel. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...