Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 minutes ago, Dracarys said:

Moraju da rade malo kalkulacije, da on ima 30 godina, pojeo bi vas i ispljunuo sam, ovako sa 38, mora neku utakmicu i da odmori, taman i da saceka mnogo bolje saigrace, a ova sinocna je ubedljivo najbolja za to, jer se igralo protiv Baksa.

 

jordan ima 60, samo kazem.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Magia Ako ciljaš na GPII, i te kako je vredniji od Bonesa, bio je važan šraf šampionske ekipe kog su pustili samo zato što su bili primorani u datom trenutku. Odličan defanzivac i iskusan igrač. Po čemu je Bones vredniji, osim što bi hipotetički imao viši plafon? 

 

Edited by DameTime
višak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Magia said:

 

Katastrofa, nazalost opet pokazuju svoju nesposobnost a taman su se popravili sa dovodjenjem KCP i Browna. 
 


Bilo je ocigledno da ce on otici, i to je sasvim ok, ali za sta su ga dali? Pa jel ti zaista verujes da je 1 GP2 vredniji od njega?

 

pejstovo kolega da je bones pravio sranja, moras da ga oteras cim pre, jebes trejd equity.

 

jel ti npr verujes da durant vredi svega mikal+ 4x pika? naravno da vredi vise, puno puno vise od toga. samo, takva je situacionen.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

@Magia Ako ciljaš na GPII, i te kako je vredniji od Bonesa, bio je važan šraf šampionske ekipe kog su pustili samo zato što su bili primorani u datom trenutku. Odličan defanzivac i iskusan igrač. Po čemu je Bones vredniji, osim što bi hipotetički imao viši plafon? 

 

 

GPII je ove sezone cesce povredjen nego sto je ista odigrao. U celokupnoj karijeri (a ima 31 godinu) je pokazao nesto jedino u sistemu GSW-a. 
Bones je igrac koji ima visi plafon, izuzetno je mlad i na odlicnom ugovoru. 

Za jednog je dato 5 pikova, a za drugog 2,  najplasticniji primer nesposobnosti pregovaranja. 

 

5 minutes ago, uini said:

 

pejstovo kolega da je bones pravio sranja, moras da ga oteras cim pre, jebes trejd equity.

 

jel ti npr verujes da durant vredi svega mikal+ 4x pika? naravno da vredi vise, puno puno vise od toga. samo, takva je situacionen.

 

Pa znam, ali ako vec znas da ces ga oterati valjda kreces u pregovore sa svim tankerskim timovima (a ima ih dosta) a ne dajes Klipersima koji sigurno nisu najbolji ponudjac na trzistu.

Durant vredi naravno mnogo vise, ali to me jos vise boli sto Denver nije pokusao sa davanjem MPJ-a i svega sto je potrebno da se on dovede.

Link to comment
Share on other sites

Nije tako jednostavno.

 

Evo izasao je report da je neko ponudio Netsima 4 pika prve runde za Kala i odbili su. Dakle nije bas tako lako doci do njega.

 

Uz to, Durant je bas hteo u PHX, i kako je ovo players' league, uprkos tome sto su u Brooklynu bili ljuti na menadzment Sunsa, nisu ipak smeli da rizikuju sa losim imidzom i svakojakim mogucim reperkusijama i poslali su ga tamo gde je zeleo. Naravno, pomoglo je to sto im se dopalo ono sto smo imali da ponudimo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Magia said:

 

Katastrofa, nazalost opet pokazuju svoju nesposobnost a taman su se popravili sa dovodjenjem KCP i Browna. 
 


Bilo je ocigledno da ce on otici, i to je sasvim ok, ali za sta su ga dali? Pa jel ti zaista verujes da je 1 GP2 vredniji od njega?

I da, jel moguce da od ovih silnih krila iz Netsa, nisu mogli nijedno da dovedu?

 

A da ne pisem o mogucnosti da dovedu KD-a (o kojoj sam pisao pre neki dan), gde bi u suprotnom slali MPJ + Bonesa + mozda jos nekog + pikove? To bi bio paket u skladu sa ovim sto su Sunsi ponudili, ako ne i bolji. U tom slucaju bi oni bili apsolutno prvi favorit lige ove i naredne godine. 

 

I najvise je porazavajuce sto (makar iz ovog sto sam ja nasao, ispravite me ako gresim), ja nisam video nijedan report da su zagrizli za KDa, ili za neko od Nets krila nakon KD trejda..
 

 

denver je imao samo jednog pika prve runde, nisu imali sanse za duranta. jos je porter slabiji igrac od bridgesa. a i cam johnson je bolji od hylanda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

nije problem trejd hylanda, koliko mi je problem sto nemaju poena sa klupe. evo nocas su dali 10 poena protiv orlanda. toma bryant ce to malo popraviti ali i on ce dobiti mozda 10 minuta u playoffu.

 

videcemo, voleo bih jacksona ili greena da dovedu ali kako je u pitanju denver, bice to les georgea hilla.

Malo im je rotacija bila skracena sinoc. Murray, Nnaji i Bryant nisu igrali. Drugacije to izgleda u poslednje vreme kad Murray igra minute sa rezervama a bice tu i Bryant sa poenima u rukama + Bruce Brown sa klupe umesto kao starter danas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radalek said:

Malo im je rotacija bila skracena sinoc. Murray, Nnaji i Bryant nisu igrali. Drugacije to izgleda u poslednje vreme kad Murray igra minute sa rezervama a bice tu i Bryant sa poenima u rukama + Bruce Brown sa klupe umesto kao starter danas.

 

nadam se da ces biti u pravu i da ce biti dovoljno municije kada murray i porter ne mogu nista pogoditi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Magia said:

 

GPII je ove sezone cesce povredjen nego sto je ista odigrao. U celokupnoj karijeri (a ima 31 godinu) je pokazao nesto jedino u sistemu GSW-a. 
Bones je igrac koji ima visi plafon, izuzetno je mlad i na odlicnom ugovoru. 

Za jednog je dato 5 pikova, a za drugog 2,  najplasticniji primer nesposobnosti pregovaranja. 

 

Moram se ovde složiti s uinijem, bilo bi super da je ovako simple i jednostrano, ali nije; prosto je bila takva situacija. Prvo moraš videti ko je toliko platio GPII - bivši tim koji ga je mnogo želeo jer im je mnogo značio. Drugo, mora se pogledati šta se očekuje od tog igrača koji je na tržištu. GPII je pouzdan za ono što mu je zadatak u terenu, znaš šta da očekuješ od njega i ako ti to treba platiš cenu. Dok od Bonesa još uvek ne znaš šta možeš da očekuješ + očigledno je kuvao nešto u svlačionici i Denver je samo želeo da ga se reši (čitaj: cost-benefit analiza im nije bila previše bitna). 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Magia said:

 

Katastrofa, nazalost opet pokazuju svoju nesposobnost a taman su se popravili sa dovodjenjem KCP i Browna. 
 


Bilo je ocigledno da ce on otici, i to je sasvim ok, ali za sta su ga dali? Pa jel ti zaista verujes da je 1 GP2 vredniji od njega?

I da, jel moguce da od ovih silnih krila iz Netsa, nisu mogli nijedno da dovedu?

 

A da ne pisem o mogucnosti da dovedu KD-a (o kojoj sam pisao pre neki dan), gde bi u suprotnom slali MPJ + Bonesa + mozda jos nekog + pikove? To bi bio paket u skladu sa ovim sto su Sunsi ponudili, ako ne i bolji. U tom slucaju bi oni bili apsolutno prvi favorit lige ove i naredne godine. 

 

I najvise je porazavajuce sto (makar iz ovog sto sam ja nasao, ispravite me ako gresim), ja nisam video nijedan report da su zagrizli za KDa, ili za neko od Nets krila nakon KD trejda..
 

MPJ + Bones + 1 pik vredniji od Suns paketa? Ajde malo realnosti, nije ni priblizno toliko vredan. Bones je trenutno minus igrac a za MPJ znamo zasto niko ne zeli da rizikuje s njim. Ne shvatam zasto bilo ko misli da je Denver imao bilo kakvu municiju da za grize za Duranta. Cak i da su u nekom scenariju Netsi pristali da dobiju Murraya + MPJ + Bones + pik + jos koji mlad igrac, to ne bi vredelo toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O cemu vi pricate jbt?

 

Jel ste svesni da je Durant zavrsio u Sunsima samo i iskljucivo jer je on tamo zeleo?

 

Na stranu sto je i ovaj paket Sunsa odlican, mozda bi neko sastavio i bolji ali dzabe sve ako Durant nece tamo da igra ili ti upadne u depresiju posle 20 dana u onoj South Park vukojebeni...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pa ti navijas za Denver

giphy.webp?cid=6c09b95231364521720cf7c90

 

pa necu valjda navijati za neki portland...

 

ako bih morao birati ko da osvoji sampionat bio bi to denver clippersi ili brooklyn. a aktivno se navija protiv sixersa i lakersa.

 

inace ima bas brdo simpaticnih ekipa, pogotovo na zapadu koji je opet mnogo jaci od istoka.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Radalek said:

MPJ + Bones + 1 pik vredniji od Suns paketa? Ajde malo realnosti, nije ni priblizno toliko vredan. Bones je trenutno minus igrac a za MPJ znamo zasto niko ne zeli da rizikuje s njim. Ne shvatam zasto bilo ko misli da je Denver imao bilo kakvu municiju da za grize za Duranta. Cak i da su u nekom scenariju Netsi pristali da dobiju Murraya + MPJ + Bones + pik + jos koji mlad igrac, to ne bi vredelo toga.

 

Zavisi koliko neki tim vrednuje MPJa (recimo Denver ga vrednuje kao max igraca). Ali kao sto rekoh, nije meni problem sto nisu uspeli jer sam svestan da na to moze uticati mnogo faktora, ali sto nisu ni pokusali (makar iz izvestaja koje sam ja uspeo da nadjem). 

 

Ali je najvise porazavajuce sto nisu uspeli da dovedu nekog od Nets krila za tog pika kojeg imaju i verujem da ce im se to ozbiljno obiti o glavu, ali se nadam da nisam u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Magia said:

Pa znam, ali ako vec znas da ces ga oterati valjda kreces u pregovore sa svim tankerskim timovima (a ima ih dosta) a ne dajes Klipersima koji sigurno nisu najbolji ponudjac na trzistu.

Durant vredi naravno mnogo vise, ali to me jos vise boli sto Denver nije pokusao sa davanjem MPJ-a i svega sto je potrebno da se on dovede.

 

kod durant-trejda nije dovoljno da nađu najbolju ponudu, već i da se durant unapred složi. inače si najeb'o kano franđiza, dokle god durtant i njegovi ortaći imaju neku moć uticaja među igračima.

 

što se bonesa & tankera tiče, ovako stoje stvari:

- okc ima giddieyja i sga, nije im greda davati nešto bitno za bonesa

- rockets imaju mpjra i greena, isto gorenavedeno

- jazz bi mogao biti target, kada deni ne bi jurio pikove a i već imaju mladog THTa, kao tog nekog fizički impozantnog igrača.skorera-asistenta na 1-2

-pistonsi imaju batakadu, ajvija i francuza, puni k'o brod na poziciji

- hornetsi balla

- orlando fultza i gomilu potencijalnih od koleta antonija, preko suggsa i ostalih

 

eto, možda bi spursima mogli uvaliti bonesa, kada bi ta kompanija bila neko ko prihvata problematične likove a upravo su se ratosiljali primoa.

 

 

--

drugim rečima, nema među tankerima očiglednih interesenata koji bi platili nešto značajno za njega.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

Jazz bi mogao biti target, kada deni ne bi jurio pikove a i već imaju mladog THTa, kao tog nekog fizički impozantnog igrača.skorera-asistenta na 1-2

Ima THT na fantaziju kojeg cuva duze vreme iako statse ne daje. 

 

Inace, Hajland je licno Kari za THT-a.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ima THT na fantaziju kojeg cuva duze vreme iako statse ne daje. 

 

Inace, Hajland je licno Kari za THT-a.

 

ma verovatno i jeste. ali koliko lejm fora treba da bude pa da izdvojiš tu jednu stavku od 6 tankera i 10+ igrača na tim pozicijama.

kapiram do sada, kada pomenem igrača kojeg imam na fantaziju, to će biti argument da se oponira mom stavu. smisli nešto drugo ili gtfo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

talentless horton-tucker je bas uzasan. neverovatno da je takav antitalenat uspeo da dobije onakav ugovor.

 

onda misliš da je trebalo, kao što magija sugeriše, da zagrizu za bonesa i istovare denveru neki ozbiljan otkup?

 

ja inače ne mislim da je THT užasan. specifičan je igrač, koji ima dovoljno mana ali i nekoliko ozbiljnih talenata.

to ne znači da će uspeti kao igrač ali sa 22 godine i trogodišnjim nba iskustvom, mislim da ima solidne šanse da i u 32 godini cepa nba ugovor.

Link to comment
Share on other sites

nije mu pelinka dao nego rich paul.

 

 

3 minutes ago, uini said:

onda misliš da je trebalo, kao što magija sugeriše, da zagrizu za bonesa i istovare denveru neki ozbiljan otkup?

 

ja inače ne mislim da je THT užasan. specifičan je igrač, koji ima dovoljno mana ali i nekoliko ozbiljnih talenata.

to ne znači da će uspeti kao igrač ali sa 22 godine i trogodišnjim nba iskustvom, mislim da ima solidne šanse da i u 32 godini cepa nba ugovor.

 

ozbiljnog otkupa sigurno ne bi bilo, ako je vec najbolja ponuda dva pika druge runde. 

 

mogla je utah probati, sto da ne, mogli su i bullsi, mogli su mnogi da su zeleli. ne kosta puno.

Link to comment
Share on other sites

Ko zna cime je to mereno i sta se tu brojalo. Najveci pokazatelj su procenti, plus minus, off, def i net rating.

 

Znam sta je PER, ali to nije bitno.

 

Takodje, to je statistika za 2000+ minuta, nisam siguran da li je toliko THT sakupio.

 

Nasao sam, odigrao je 1511 minuta u toj sezoni, pa zbog toga nije na listi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...