Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mene je Bouns uglavnom nervirao kada sam ga gledao tako da mi je ok što više nije u timu. Ok mi je i novi centar jer ipak treba kvalitetno popuniti minute iza Jokića, koliko god da ih je. Jedino što me zanima je da li je ono što im je ostalo na klupi spremno za plej-of, posebno na ovako pojačanom Zapadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema nista od Denvera, MPJ ih je sahranio i sa ugovorom i sa tim da razmisljaju da je on deo velike trojke/cetvorke koja ce ih voditi do nekih rezultata.

 

Jokic ima raspad partiju pa opet sutira 8-16 sest minuta do kraja, a MPJ 3-14 lagano i -13.

 

Ima preveliku slobodu, njega jedino ograniciti, ali nista od toga.

 

Denveru onda treba da kad nalete na tvrdo da on isporucuje svaku tekmu, to im jedina opcija, a to je prakticno nemoguce da se desi.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Radalek said:

Da, mlad perspektivan igrac kome ne ide i koga su probali da istrpe dajuci mu puno prostora. Kao sto rekoh ranije, sutira 39% iz igre, statistika losija nego dok je bio ruki a odbranu ne igra. Kad je Malone pokusao da mu skrene paznju on uzvraca sa zahtevom za vecu ulogu i zapocinje konflikt u kom mu sestra i prijatelji salju ovakve stvari:

 

 

U tom trenutku on sebi zatvara vrata. Da je cutao i radio, bilo bi jos minuta i mozda G liga, ovako su ga sklonili sa dobrim razlogom.

pa dobro mu je i kazo, mogao bi murray da igra u tom play offu, a ne da ga čekamo već koju godinu, i mi starimo... 

a što se tiče bonesa, jedini uz baš muraraya što zna da zuji s loptom, ovi ostali kad je dobiji drže je s dve ruke okreću ko vertenjaču oko čuvara, tapnu jednom, i šut ili dodaj alibi...a ti nigga fazoni, prozivanja po tviteru, nije denver za to, visoko su za to, tamo je sneg i legalize it... plavi veo, zlatna žica, nežan jecaj, mnogo ptica... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

MPJ je odličan igrač na dobrom ugovoru. Ove godine igra zrelo, dodaje loptu trudi se na oba kraja terena. Problem sa njim je što je to još jedan igrač koji ne zna da taba loptu u većini ekipa bi bio minimum treća zvezda.

 

 

zato može da šutne svakome tricu u lice, što mogu pored njega još durant, pokuševski i možda wembanayama  😐

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

MPJ je odličan igrač na dobrom ugovoru. Ove godine igra zrelo, dodaje loptu trudi se na oba kraja terena. Problem sa njim je što je to još jedan igrač koji ne zna da taba loptu u većini ekipa bi bio minimum treća zvezda.

 

Igrac koji ne zna da spusti loptu, sutira 3/16.

 

Spustio je procente suta u odnosu na pretproslu sezonu sa 54,2 na 47,9 i sa 44,5 na 40,7 za tri.

 

On moze da zatrpa kad mu ide, ali kao sto vidimo, kad mu ne ide nema meru i sutira 3/16.

 

Ako ti je sut jedino sto umes vrhunski, placen si da taj posao uradis vrhunski.

 

MPJ ima dva zadatka - da nasteluje ruku i da ukljuci mozak i zna kad ga ne ide. U oba je propao.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Igrac koji ne zna da spusti loptu, sutira 3/16.

 

čekaj, sad ozbiljno; jasno ti je da i curry može da ima 3-16 na tekmi, lilard i sl.

 

za sada šutira .414% za 3, na sedam uzetih po tekmi; .576% za 2 & .789% sa slobodnjaka.

teško da može bolje od ovoga

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Može malo freethrows da sredi na 82 83% i toeto. Kao Portland recimo, prošlu tekmu su šutirali 31/32 bacanja, to baš znači.

 

da, mogu procenti i da ostanu ali je neizmerno važno da umesto aktuelna dva pokušaja bacanja po tekmi, ima 31 ili 32.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Snjofko said:

Igrac koji ne zna da spusti loptu, sutira 3/16.

 

Spustio je procente suta u odnosu na pretproslu sezonu sa 54,2 na 47,9 i sa 44,5 na 40,7 za tri.

 

On moze da zatrpa kad mu ide, ali kao sto vidimo, kad mu ne ide nema meru i sutira 3/16.

 

Ako ti je sut jedino sto umes vrhunski, placen si da taj posao uradis vrhunski.

 

MPJ ima dva zadatka - da nasteluje ruku i da ukljuci mozak i zna kad ga ne ide. U oba je propao.

 

Mislim da se ove sezone više trudi u odbrani, što znači više zamaranja, što znači slabiji procenat šuta zbog umora (jer je on ipak prvenstveno šuter, bez mnogo drugih vrlina u napadu). Dosta bi mu pomoglo da ume da spusti loptu na parket.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snjofko said:

Kako tesko da moze bolje kad je sutirao lik bolje pre dve sezone i to na vise uzetih suteva.

 

Cenim da igrac da se od igraca od 24 godine ocekuje da bude bolji nego sto je bio sa 22.

 

mislim napamet da su ti procenti x broj uzetih šuteva u top 10ak u celoj ligi (kada izbaciš likove koji uzimaju mali broj i otvorene ćoškove)

odbijam da prihvatim kako si ozbiljan

Link to comment
Share on other sites

Nebitan je poraz od Orlanda, uzeli su oni meru mnogima neočekivano. Problem je što su po ko zna koji put ispali cave na deadlin-u i Marejevo koleno. A fenomenalno izdanje klupe je tu bilo da još jednom pojasni kako ruki, Čančar i leševi Grina i Iš Smita nisu rešenje za plejof. Redži Džekson im je pod must za početak.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...