Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

Da pohvalim i vas trejd. Sjajan posao ste napravili. Ja sam mislio mi pucamo na Vanderbilta i kad sam napisao da se saga nastavlja za KD bojao sam se da ćemo opet zbog toga propustiti neke dobre opcije. Nisam se nadao niti malo ovome. 

Da, Pelinka je odradio dobar posao. Najvise mi se svidja Vanderbilt jer ce donijeti agresivnost i poboljsati skok. Moralo se nesto uraditi, ono protiv OKC je bilo tuzno gledati. Atmosfera je bila katastrofalna u ekipi. 

Vjerujem da ce odraditi jos jedan trejd sa Beverley, Walker ili Brown Jr. Ne bih iskljucio jurnjavu za Bogdanovicem, i jednim i drugim.

3 minutes ago, propolis said:

 

Denver možda? Da vozi klupu kao 6th man?

E to bi im bio posao ali morali bi da daju fino a ne bi valjalo da rasturaju nukleus. Mozda ove mlade pa vise pikova, nesto da iskombinuju. 

 

Ovaj put bar imaju pikove mada imaju i dubok tim, dosta solidnih do dobrih Nba igraca. Ipak od Big 3 do ovog u 2 godine, nevjerovatno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Ok, vidjecete u plejofu ko su i sta su. Ne bih igrao orotiv zdravih Lejkersa a tek protiv Sunsa. 

Lejkersi su odradili fenomenalan posao, dobilu su 3 igaca koji su komplementarni ovom dvojcu, sada imaju i dubinu a dobili su i sutere. Sad ako ne izbore plejof nek se Lebron batali kosarke 

 

Moš mislit. Nikad se nije desilo de neka ekipa bude slaba u sezoni pa da u plejofu proigra.

Link to comment
Share on other sites

Očekivao sam trejd KD samo sam mislio da će Majami biti ekipa koja će da opljačka Netse . Videlo se nakon trejda Irvinga da nemaju ambicije da napadnu vrh. Odličan potez Finiksa , zapad je prilično otvoren i sa ovim potezom dobijaju tas na vagi koji im može doneti još jedno finale.

Lejkersi isto odlični, meni je gotivno što su uspeli da dobiju Bizlija, trebao im je jedan igrač spolja koji sve ume.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nugetlija said:

 

Moš mislit. Nikad se nije desilo de neka ekipa bude slaba u sezoni pa da u plejofu proigra.

Nikad se nisu desavali ovakvi trejdovi. Trejdovi ovakve magnitude jer su 3 tima u zadnja 3-4 dana znacajno jaci. 

 

Sunsi su problem za sve u plejofu, vjerujem da ce znati da se sacuvaju do tada a onda ludilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Čestitke Portlandu i Lilardu na pobedi i tripl dablu. Zanimljivo je da su obe ekipe promašile samo po jedno slobodno bacanje, odlični freethrows: Portland 31 od 32 a mi 9 od 10.

 

Tnx 🫶 Probudila sam se taman za 4/4... Nisam očekivala ovu pobedu, ali opet, vi ste Stephless. Jedino je pomračuje to što je Hartu na zagrevanju javljeno da je trejdovan. 😠

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Tnx 🫶 Probudila sam se taman za 4/4... Nisam očekivala ovu pobedu, ali opet, vi ste Stephless. Jedino je pomračuje to što je Hartu na zagrevanju javljeno da je trejdovan. 😠

 

Spoiler

Passive-aggressive behavior is a pattern of indirectly expressing negative feelings instead of openly addressing them. There's a disconnect between what a person who exhibits passive-aggressive behavior says and what he or she does.

 

Šalim se malo, nadrkan sam po defaultu kada vidim takav odnos, ali apsolutno nisam gledao čak ni skraćeni prenos. Jbg. Čekam da nam jave iz Centrale - Anunoby i Siakam ili Wembajama. 

 

Zanimljivo je ovo kako liga ima taj mehanizam da promeša čorbicu kada se nahvata korica na površini - Dalas će biti zanimljiv, Finiks takođe. Ne znam ko je još ostao da nešto trejda: Majami, Toronto? Da li se zna hoće li Čikago sve rasturati?

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow pisu da Cikago nece rasturati core mada sam misljenja da bi trebalo ali ok. 

Toronto ce biti aktivan ali je za sada cijena za OG paprena tako da vidjecemo. Vjerujem da ce se sa Bruklinom jos poslovati jer kao sto napisah ranije gledace da izadju iz luxury taxa a imaju sada pun k.... igraca koji bi itekako koristili ekipama koje pucaju visoko. 

 

Hocete pojuriti Russa kao FA?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Mi se ocemo sibati za taj playin ali Sunsi su lagano sada u top 6 ako ne budu i u top 4. Nema za njih playina.

Na igrici su lagano top 2, u realnosti, Durant se vraća tačno kad? Raspored gde do kraja regularnog dela igraju sa možda 5-6 ekipa ispod 50% + tanja rotacija, biće klanica da se uvučeš u top 6.

 

Ali svaka čast na trejdu, više je Juta dobila za jebenog Gobera, nego Bruklin za Duranta.   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zorex said:

Na igrici su lagano top 2, u realnosti, Durant se vraća tačno kad? Raspored gde do kraja regularnog dela igraju sa možda 5-6 ekipa ispod 50% + tanja rotacija, biće klanica da se uvučeš u top 6.

 

Ali svaka čast na trejdu, više je Juta dobila za jebenog Gobera, nego Bruklin za Duranta.   

KD se vraca kroz par dana. Bice spreman za Allstar. 

Booker se vratio. Vjerujem da ce Sunsi jos malo korigovati tim.

 

Sad vidim za njega da postoji mogucnost da propusti Allstar po rijecima bivseg mu trenera. To sam propustio. Prije toga je bila prica da ga nece vracati u tim prije Allstara ali da ce tamo nastupiti.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

@freethrow pisu da Cikago nece rasturati core mada sam misljenja da bi trebalo ali ok. 

Toronto ce biti aktivan ali je za sada cijena za OG paprena tako da vidjecemo. Vjerujem da ce se sa Bruklinom jos poslovati jer kao sto napisah ranije gledace da izadju iz luxury taxa a imaju sada pun k.... igraca koji bi itekako koristili ekipama koje pucaju visoko. 

 

Hocete pojuriti Russa kao FA?

Ja bih bez zezanja doveo rasa na poziciju GP2, uveren sam da bi ga Stef, Klej, Pul i Ker doveli na bar 38% za 3.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Ja bih bez zezanja doveo rasa na poziciju GP2, uveren sam da bi ga Stef, Klej, Pul i Ker doveli na bar 38% za 3.

Ja bih volio da ga vidim u sredini gdje je okruzen sa suterima. 

Procenti nisu sjajni ove sezone ali igrao je odlicno u ovoj roli sa klupe. 

Utah ce ovih dana otkupiti njegov ugovor. Vidim da su Klipani najzainteresovaniji ali ne bih volio tamo da ode.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...