Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Dracarys said:

Mogu i Sansi da predaju CP3 i Ejtona za Irvinga i Simonsa. To mi je mnogo vise realnije od Majamija.

Ne znam koliko je to Kyrie-u interesantno. Ne vidim ga u Sunsima. 

 

Svakako mislim da Sunsi trebaju da opipaju puls ali sa pogledomda napadnu onu glavnu nagradu, KD.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaista verovao da ce oni da isteraju ovu sezonu do kraja, ali ocigledno sam se prevario. Vracamo se na price od leta i koliko je pametno da Durent unisti sebi jos jedan plej of ako ostane u Netsima.

 

Sto se tice Irvingove buducnosti, ko zna sta njemu moze da se vrzma po glavi i za 6 meseci da napusti tim. Upravo je u tome najveca sansa Lejkersa da ga dovedu jeftino. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ja sam zaista verovao da ce oni da isteraju ovu sezonu do kraja, ali ocigledno sam se prevario. Vracamo se na price od leta i koliko je pametno da Durent unisti sebi jos jedan plej of ako ostane u Netsima.

 

Sto se tice Irvingove buducnosti, ko zna sta njemu moze da se vrzma po glavi i za 6 meseci da napusti tim. Upravo je u tome najveca sansa Lejkersa da ga dovedu jeftino. 

Plasim se da Pelinka tako i razmislja sada ( mozemo ga i na ljeto dovesti odnosno potpisati, oslobodicemo salary cap sta je potrebno ) ali ja bih dao za Kyrie pa i pretplatio jer treba napasti ovaj prozor dok Lebron i dalje moze a samim tim trejdom ce se sacuvati koliko toliko zdravlje AD i Lebrona koji ne moraji na max obrtaja da igraju posle pauze

Lejkersima je bitno da se nadje u plejofu, sa trojkom AD-Lebron-Kyrie nebitno je sa koje pozicije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MilošVB said:

Možda baš to fali Denveru.

Sanse nema da bi se on uklopio u hemiju koju Denver ima, a i igracki im ne lezi. Moje misljenje, naravno. Da ne pominjem celu pricu oko onog sukoba i svega, na relaciji Denver - Majami.
Denver samo treba da zaokruzi ovu ekipu sa par sljakera/rutinera, kojih ce svakako biti tokom i nakon ovog dedlajna. Jedino treba da odluce na kojim pozicijama su im takvi igraci najpotrebniji. Sto se jezgra ekipe i vodecih igraca tice, nista ja tu ne bih dirao. Ako se ispostavi da ne ide, to se menja izmedju sezona, svakako ne u ovom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

koga lejkersi mogu da daju a da nije truba?

Kod LAL je slicna situacija, zato sam i napisao da mogu mogu da sklope bolju ponudu samo ako daju vise pikova.

 

Ne shvatam ni tvoje pitanje, kao da sam napisao da LAL ima dosta aseta 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Kod LAL je slicna situacija, zato sam i napisao da mogu mogu da sklope bolju ponudu samo ako daju vise pikova.

 

Ne shvatam ni tvoje pitanje, kao da sam napisao da LAL ima dosta aseta 

Uze mi covek rec iz usta, ali ajde ovde da ti odgovorim. 
Tvoj post sugerise kako Dalas nema nista da ponudi, te automatski znaci da Lejkersi imaju nesto bolje, jer pikove svakako nemaju ni u naznakama. Barem sam ga ja tako protumacio.

Sto se vesti tice, od ove 3 ekipe, Finiks svakako deluje kao najrealnije opcija, iako stavljanje KD i CP3 u istu ekipu bi moglo da dovede do eksplozije, ali u vecem broju slucajeva u negativnom smislu, znajuci temperament obojice i istoriju ponasanja Pola. 😄

Sto se Lejkersa tice, ja zaista ne vidim kako bi oni mogli da izvedu ovaj trejd, sem da u nekom suludom svetu Bruklin pristane da uzme Rasa, sto bi po mom misljenju bio najgori potez u istoriji kosarke, bez premca.
Dakle, jedino preostaje opcija da ih reketiraju preko Kajrija i agenta, kao sto je bio slucaj sa AD i Nju Orliensom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ako bi pao trejd, sto ja mislim da nece, brooklynu bi uzvrat trebali igraci a ne pikovi, zato averujem da lakersi imaju puno sansi da ga uzmu.

 

raptorsi su trazili 2-3 pika prve runde za og-a...ako bi oni pristali da daju ugovor irvingu na leto(naravno kada bi irving zeleo tamo da igra), i kada bi brooklyn zeleo van vleetu dati 120+ miliona, onda mi ovaj trejd ima najvise smisla ovako na prvi pogled.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ne, samo smatram da lejkersi nemaju nista sto drugima treba. jedino silver neki dekret da sklopi

09.02.2023 godine, Kyrie Irving je Laker.

 

Kyrie zeli dugogodisnji ugovor.

Finiks ce mu dati? Tim koji je u procesu mijenjanja vlasnika i prva akvizicija problematicni Kyrie?

 

Jesu Mavsi ikada imali neki skandal otkako ih je preuzeo Cuban? 

 

Kyrie gleda da ode tamo gdje ce dobiti ugovor na 4-5 godina.

A ljudi ocekuju da za Kyrie Irvinga koji pali za 4 mjeseca dobiju FULL PAKET. Vazi

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Uze mi covek rec iz usta, ali ajde ovde da ti odgovorim. 
Tvoj post sugerise kako Dalas nema nista da ponudi, te automatski znaci da Lejkersi imaju nesto bolje, jer pikove svakako nemaju ni u naznakama. Barem sam ga ja tako protumacio.

Sto se vesti tice, od ove 3 ekipe, Finiks svakako deluje kao najrealnije opcija, iako stavljanje KD i CP3 u istu ekipu bi moglo da dovede do eksplozije, ali u vecem broju slucajeva u negativnom smislu, znajuci temperament obojice i istoriju ponasanja Pola. 😄

Znaci da si pogresno protumacio, jer LAL moze da ponudi isto sto i Dalas, samo pikove.

 

Dalas je u prednosti, jer moze da istovari brdo pikova.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...