Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sjajan igrac, fantastican strijelac.

Veliki Pau👍 nesto veliko se sprema u Denveru, kad vec Lejkersi ne mogu onda da oni uzmu titulu. 

Svakako da je sebi obezbijedio da se broj 15 sa Jokicevim imenom povuce i nadje pod svodovima dvorane. 

Izvini @uini😀 mozda 7ica ode po svodove MSG

Edited by Miki28
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Denver mora da nekako uzme rezervnog centra,Nnaji je ok na skoku,ali dečko redovno zicere masi,plus nije telo koje može da brani jače centre,realno on je po prirodi pozicije Pf a ne C

 

Na Jordana se i ne računa,tako da neki trejd sa pikom prve runde 2023 uz davanje Nnaji-ja kao mladog prospekta bi bilo odlično.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 said:
 
 

Izvini @uini😀 mozda 7ica ode po svodove MSG

 

knicksi su povukli svega 6-7 komada sveukupno. otprilike je ewing lik sa najmanje postignuća u knicksima :lol_2: tako da ne verujem u taj scenario.

niti je on neki favorit knicks fanova.

 

bernard king nije to dobio, neće ni melo, niti ima smisla (kad već pravi king nije)

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

Jel pomaze sto god sto je i Allen tu ili samo Mobley carina?

 

Naravno da pomaze jos jedan vrhunski defanzivac ali svakako Moblijev grejtnes dolazi do izrazaja sve da pored njega stavis Barnjanija.

 

Ona 4/4 od juce sama vredi vise od 90% TD i 40+ partija nekog Greena...  Lik je kontestovao svaki sut, izblokirao Moranta 1 ili 2 puta. Pri tom je uhvatio je 3-4 skoka izmedju 3 coveka.

 

Jednostavno genijalno, to su neke sitne stvari ali toliko retke u danasnjem NBA.

 

Sad je popularno da caprkas po zapisnickom stolu kao Tatum pre neki dan da vidi da li je bacio 10 asst i moze da na miru da izadje iz igre ...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dobar u piku said:

Denver mora da nekako uzme rezervnog centra,Nnaji je ok na skoku,ali dečko redovno zicere masi,plus nije telo koje može da brani jače centre,realno on je po prirodi pozicije Pf a ne C

 

Na Jordana se i ne računa,tako da neki trejd sa pikom prve runde 2023 uz davanje Nnaji-ja kao mladog prospekta bi bilo odlično.

 

Je l' primate Nurka?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Kako je Poole ispod RW? Kako šteluju ova glasanja, ovo je mučno i sprdnja. Loomey tek 9...

Kakav Poole. Klay i Russ da odigraju poslednji Allstar, prvi da zaprzi 10 trojki a drugi da zakuca par puta za oprostaj.

Ali najjaci mi je frontcourt na Istoku, 4 igraca sa 4+ miliona a onda mrceni Butler ni sa milioncetom. E delgi delgi

Link to comment
Share on other sites

Nurk je nekako posebno frustrirajući igrač jer ima nekoliko stvari koje solidno ili čak iznadprosečno dobro radi - može trojku da pogodi, ima okej poluhorog, jak je, pravi solidne blokove. Ali te celokupnom igrom nekako implicitno svojim prisustvom na terenu pretvori u slabiju ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glupo, slažem se.

 

Ne znam, koji bi bio plan Fenixa? I zašto ne igra Krauder? Da li je on to svesno bacio u đubre jednu od možda 3-4 preostale dobre sezone?

 

Koliko god da sam bio two timelines believer, sad sam u fazonu dajte neko meso pod košem, dajte Plumija, dajte nešto.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@DameTime

Sta trazite za Granta?

 

Lep avatar. Shamet + Biyombo + Zet Curry + ti, i pakuj. 

47 minutes ago, freethrow said:

Nurk je nekako posebno frustrirajući igrač jer ima nekoliko stvari koje solidno ili čak iznadprosečno dobro radi - može trojku da pogodi, ima okej poluhorog, jak je, pravi solidne blokove. Ali te celokupnom igrom nekako implicitno svojim prisustvom na terenu pretvori u slabiju ekipu.

 

Lepo si formulisao moje misli tokom svake utakmice. A pretvori nas u slabiju ekipu jer je užasno spor i koordinacija ruka-oko mu je užasna. Baš je propao, iako ne volim taj izraz, kao košarkaš. 

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

Tebi je možda smešno fritrou, ja imam utisak da bi za Jusufovu karijeru bilo najblagotvornije da se ne takmiči s Jokićem, već da igra sa njim. Ali 🫶 za sve koji (sem mene) malo češće gledaju Blejzerse. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno. Mislim da nema igrača koji ne bi bio mnogo bolji sa Jokićem. Jako bih voleo da vidim Jokića sa nekim prejakim igračem neki put, a najviše Jokića sa nekim plejmejkerom koji ima odličan šut iz svih pozicija i opsednut je offball trčanjem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Ma naravno. Mislim da nema igrača koji ne bi bio mnogo bolji sa Jokićem. Jako bih voleo da vidim Jokića sa nekim prejakim igračem neki put, a najviše Jokića sa nekim plejmejkerom koji ima odličan šut iz svih pozicija i opsednut je offball trčanjem...

Upravo si opisao Dzamala. Jedino je bolji Kari, ali on je prva Liga i nedostupan je. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...