Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

Ma naravno, zezam se više zbog Mikija. @freethrow Ne očajavaj, bar ste osvojili prošle godine, mi smo na 19-21 a nismo ništa ni osvojili. 

Opušteno, nije nam puno potrebno: neko 5-6 mesto na Zapadu, da se ne akamo sa plejinom i 8-9 zdravih igrača. Ne uzbuđujem se previše.

Ima ekipa potencijala, ama još nije kliknula/ uskliknula s ljubavlju.

 

Čestitke Feničanima i Dariju Šariću. Rispek za Demiona Leeja, zeta i pre svega domaćina. Biće bolje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Pišu po forumu. Zglob. Vidjet cemo

Moguce mada sam naletio jutros na izjavu Monty-a da ga je izveo jer su radili pritisak na njemu i zbog visine, nesto utom fazonu. Znam da mi zapalo za oko, sta ovaj to uopste i prica mada se potvrdjuje da mu je man managment 0 pa i u -

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Moguce mada sam naletio jutros na izjavu Monty-a da ga je izveo jer su radili pritisak na njemu i zbog visine, nesto utom fazonu. Znam da mi zapalo za oko, sta ovaj to uopste i prica mada se potvrdjuje da mu je man managment 0 pa i u -

Ma Monty se pogubio načisto. 13 TO su imali u 4. četvrtini bez Washingtona na parketu. 

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovežem, pošto sam sastavio laptop koji sam razbio i da pustim ploču Discharge-a, koliko god gotivio igru GSW (a jako je volim), neki veliki uspeh samog tima, ali i na primer Klipersa, bi po meni bio dugoročno poguban za ligu. Jebeš ligu u kojoj dominiraju Memfisi i Jute i da ne nabrajam i da ne vređam nikoga, a onda dođe Čava Ledeni (TM Uini) i matorexi šuter iz Bay Area i sve nalupaju kao budale u PO... To bi bilo totalna gomila izmeta na 82 utakmice i cimanje. Malo je previše ubrzana igra (a liga je tu kriva jer se šlihta casual fanovima) sa pravilima odbrane i napada i sudijskim kriterijumima koji su custom made za svakog igrača posebno i igrač ne može u kontinuitetu da gura 30 minuta svako veče svojih 100 i kusur kila iz sve snage. Nisu drugi igrači budale, nego znaju i oni i treneri da može recimo Joe Ingles da igra kako hoće (pre povrede) ili Norm Powell, ama neće nikada dobiti zvižduke koje dobijaju Luka i Harden i otud 50+ partije kao na traci... Dobar je intervju dao KD skoro na tu temu, neodrživosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, freethrow said:

Da se nadovežem, pošto sam sastavio laptop koji sam razbio i da pustim ploču Discharge-a, koliko god gotivio igru GSW (a jako je volim), neki veliki uspeh samog tima, ali i na primer Klipersa, bi po meni bio dugoročno poguban za ligu. Jebeš ligu u kojoj dominiraju Memfisi i Jute i da ne nabrajam i da ne vređam nikoga, a onda dođe Čava Ledeni (TM Uini) i matorexi šuter iz Bay Area i sve nalupaju kao budale u PO... To bi bilo totalna gomila izmeta na 82 utakmice i cimanje. Malo je previše ubrzana igra (a liga je tu kriva jer se šlihta casual fanovima) sa pravilima odbrane i napada i sudijskim kriterijumima koji su custom made za svakog igrača posebno i igrač ne može u kontinuitetu da gura 30 minuta svako veče svojih 100 i kusur kila iz sve snage. Nisu drugi igrači budale, nego znaju i oni i treneri da može recimo Joe Ingles da igra kako hoće (pre povrede) ili Norm Powell, ama neće nikada dobiti zvižduke koje dobijaju Luka i Harden i otud 50+ partije kao na traci... Dobar je intervju dao KD skoro na tu temu, neodrživosti.

 

Slazem se. Mada, koliko se secam, uvek su i osvajale NBA trofej ekipe sa prvih par mesta tabele historically.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

 

Slazem se. Mada, koliko se secam, uvek su i osvajale NBA trofej ekipe sa prvih par mesta tabele historically.

Ja koliko se sjecam, Hjuston je ekipa koja je sa najnizeg mjesta u regularnom dijelu sezone uzela prsten, bili si 6ti '95. Ostalo su uglavnom medju prva 4 u konferenciji pa i top 3. 

Mislim da Knicksi i dalje drze "rekord" kaonucesnik velikog finala sa najnizeg mjesta, u onoj lokaut sezoni kad su bili 8.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vidim samo 3 ekipe sa zapada koje mogu da zamislim kao šampione za koji mesec - zdravi Warriorsi, zdravi Clippersi i Denver. Memfis i Pelicansi su ekipe za regularnu sezonu, voz Sunsa je prošao, a Dallas realno ima skroman sastav koji izdiže Luka ali ne može tako do kraja. 

 

Šta je sa Wigginsom, kad se on vraća? 

Link to comment
Share on other sites

ne bih ja potcenjivao memphis nikako. vise verujem njima nego ovim bogaljima iz clippersa.

 

koliko je ono morant imao u proseku protiv gsw prosli playoff u tri utakmice? 38-39 poena?

 

ovaj gsw nije onaj iz prosle sezone a memphis jos moze uraditi neki trejd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, freethrow said:

Da se nadovežem, pošto sam sastavio laptop koji sam razbio i da pustim ploču Discharge-a, koliko god gotivio igru GSW (a jako je volim), neki veliki uspeh samog tima, ali i na primer Klipersa, bi po meni bio dugoročno poguban za ligu. Jebeš ligu u kojoj dominiraju Memfisi i Jute i da ne nabrajam i da ne vređam nikoga, a onda dođe Čava Ledeni (TM Uini) i matorexi šuter iz Bay Area i sve nalupaju kao budale u PO... To bi bilo totalna gomila izmeta na 82 utakmice i cimanje. Malo je previše ubrzana igra (a liga je tu kriva jer se šlihta casual fanovima) sa pravilima odbrane i napada i sudijskim kriterijumima koji su custom made za svakog igrača posebno i igrač ne može u kontinuitetu da gura 30 minuta svako veče svojih 100 i kusur kila iz sve snage. Nisu drugi igrači budale, nego znaju i oni i treneri da može recimo Joe Ingles da igra kako hoće (pre povrede) ili Norm Powell, ama neće nikada dobiti zvižduke koje dobijaju Luka i Harden i otud 50+ partije kao na traci... Dobar je intervju dao KD skoro na tu temu, neodrživosti.

 

Dobar upis, samo moram da naglasim, nije problem ako neka nižeplasirana ekipa nalupa višeplasiranu u PO. Nego kad krenu oni komentari, ovaj ili onaj igrač je samo za regularnu sezonu, sad kad dodje Čava Ledeni i nalupa ih sve... Ili ono da su neke ekipe samo za regulare sezonu, pa treba neko i to da igra, inače nema poentu igrati 82 utakmice nego dajte odmah taj plej of. 

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, DameTime said:

 

Nego kad krenu oni komentari, ovaj ili onaj igrač je samo za regularnu sezonu, sad kad dodje Čava Ledeni i nalupa ih sve... 

 

i nalupao bi ih, nego, malo ljudi zna da je duboka država nakon trijumfa kanadske košarke zamenila originalnog čavu sa replikantom koji još nije dovoljno usavršen, pa se raspada fizički i krene da se smeje tu & tamo.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

i nalupao bi ih, nego, malo ljudi zna da je duboka država nakon trijumfa kanadske košarke zamenila originalnog čavu sa replikantom koji još nije dovoljno usavršen, pa se raspada fizički i krene da se smeje tu & tamo.

 

Najupućenijima je poznato da su kada je Kavaj zapretio Lebronovom legasiju poslati specijalni agenti da ga spreče... Priče kruže da ga zasmejavaju 24/7 i zato ne može da igra. A Lebron je srpskog porekla, ako se ne varam.

Edited by DameTime
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...