Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Prva tri minuta 4.četvrtine LAL VS Minesota je nešto najružnije što sam video jako dugo. 

Zvezda-Bayern sinoc, ozbiljna konkurencija. Da nije bilo Sretena ne bi nijedna ekipa 60p prebacila 😄 

Od pozitivnih iznenadjenja Portland i Atlanta, iako ne ocekujem ni jedne ni druge da se zadrze tu mnogo. Majami i Minnesota od ovih negativnijih, Miami igra neku ultra nisku petorku dje onaj Caleb Martin koji nije veci od Pefija Markovica i Bam koji se muci takodje na pocetku, imao je neki bounceback game al da vidimo. Minny igrala iskljucivo protiv tank ekipa i LAL i nekako uspjeli da izgube 2 utakmice tu, plus nekako neubjedljivo djeluju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Kako to besramno?

Sezonu 95/96 su bili sempioni divizije, ispali od jake Jute u PO. 

Tad se Admiral povrijedio, zaredjali poraze i onda je dosao Pop negdje posle 20tak meceva u sezoni i normalno da su tankovali kasnije. To nije nista besramno i to dolazi od navijaca Lejkersa kome su Sparsi odvratna fransiza.

 

ako me secanje ne vara, te sezone su najvise tenkovali celticsi koji su imali dva visoka pika, a epilog je da su spursi imali najvise srece, uzeli duncana, formirali twin towers s davidom robinsonom i ostalo je istorija.

 

celticsi su mislim na kraju birali treci i sesti i uzeli billupsa i rona mercera koji nista nisu odigrali u bostonu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Zvezda-Bayern sinoc, ozbiljna konkurencija. Da nije bilo Sretena ne bi nijedna ekipa 60p prebacila 😄 

Od pozitivnih iznenadjenja Portland i Atlanta, iako ne ocekujem ni jedne ni druge da se zadrze tu mnogo. Majami i Minnesota od ovih negativnijih, Miami igra neku ultra nisku petorku dje onaj Caleb Martin koji nije veci od Pefija Markovica i Bam koji se muci takodje na pocetku, imao je neki bounceback game al da vidimo. Minny igrala iskljucivo protiv tank ekipa i LAL i nekako uspjeli da izgube 2 utakmice tu, plus nekako neubjedljivo djeluju.

Sreten je doprineo da bude ružno, kao i obično.

 

Minesotu sam prvi put gledao sinoć i ono je baš loše. Eksperiment sa Goberom i Taunsom je loš. Edvards mi je gotiva, Mekdanijels je super ima tu dobrih igrača, ali sve nekako nabacano, možda je i njima Čović pravio ekipu

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

ako me secanje ne vara, te sezone su najvise tenkovali celticsi koji su imali dva visoka pika, a epilog je da su spursi imali najvise srece, uzeli duncana, formirali twin towers s davidom robinsonom i ostalo je istorija.

 

celticsi su mislim na kraju birali treci i sesti i uzeli billupsa i rona mercera koji nista nisu odigrali u bostonu.

Da, tako je isao raspored na draftu ali se ne sjecam najbolje desavanja oko drafta. 

To mi je prva sezona pracanje NBA ali uglavnom oko Lejkersa zbog Kobija i Seka. Tad je Kobi ispalio 4 airballa u eliminacionoj utakmici protiv Jute u polufinalu zapada. 

Ko da je juce bilo.

Posle toga ga jos vise pratio da vidim kako ce da reaguje na to i nije razocarao nimalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Dobro, Lebron je opljačkao Pelikana ili Jezerdžije, nekog jeste

 

Ma dobro, ali se malo zanemaruje činjenica da Dejvis tada i Dejvis sada nemaju baš istu upotrebnu vrednost. Nekako se uvek zaboravlja ta komponenta aktuelnosti i ukapanja. 

Link to comment
Share on other sites

Pa hoću da kažem užasno prostu i očiglednu stvar - tada je to bio dobar trejd i doeo je titulu i Dejvis je bio odličan. Sada nije toliko. A i da je na onom nivou, liga je sada... ne smem da napišem jača, ali drugačija. Teško će ponovo biti u situaciji da biraju odakle će da bockaju zonu Majamija u finalu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Pa hoću da kažem užasno prostu i očiglednu stvar - tada je to bio dobar trejd i doeo je titulu i Dejvis je bio odličan. Sada nije toliko. A i da je na onom nivou, liga je sada... ne smem da napišem jača, ali drugačija. Teško će ponovo biti u situaciji da biraju odakle će da bockaju zonu Majamija u finalu.

Ja pricam drugu pricu. Lejkersi nisu opljackali Pelikane sto se znalo i tada a tek sada dobija na znacaju. 

Odje je bilo mase koja su pricali pricu da su Lejkersi dali jako malo za AD sto ni tada nije bilo tacno. 

 

Lejkersi su dobili ono sto su trazili, titulu i ja prvi kazem da bih doveo AD na keca ali smatram da su Lejkersi dali vise nego sto su trebali i da je ponuda bila jako darezljiva.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kako to besramno?

Sezonu 95/96 su bili sempioni divizije, ispali od jake Jute u PO. 

Tad se Admiral povrijedio, zaredjali poraze i onda je dosao Pop negdje posle 20tak meceva u sezoni i normalno da su tankovali kasnije. To nije nista besramno i to dolazi od navijaca Lejkersa kome su Sparsi odvratna fransiza.

 

nije bitan moj nehajni pridev, vec cinjenica da su na tome izgradili svoju poziciju u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se zacudio da sledeci update od smeca mutavog dobijemo za pola godine.

 

Covek je za svaku povredu uzeo 3x vise vremena za oporavak od najduzeg projektovanog kod svake prosecne osobe i opet se stedi posle 2 meca koja je odigrao po 20 minuta.

 

Ovo je odavno preslo u bezobrazluk...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Radonja said:

:79:

 

Znaš šta, možda nije ovo toliko glupo koliko izgleda. U vreme šuta, šuter ne vidi ceo koš tako da postoji mogućnost da pravi malu razliku u procentu uspešnosti. Valjalo bi to statistički izučiti, možda je Kornet skriveni genije :classic_biggrin:

 

E sada, to što Kornet gubi na poziciji posle skoka i bude boxed-out od suparnika povećava šansu za ofanzivni skok, pitanje je koliko.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Pametno je trener izvukao Sabonisa na minut i po do kraja poluvremena, jer je imao 3 faula. Takođe je imao sreće da za skoro 7 minuta igre nije dobio četvrti faul, tu su se baš igrali.

 

 

Majami mi je teška beda, Kingsi im stavili 70+ poena za poluvreme, ni malo ne čudi ovaj skor koji će imati nakon ove utakmice 2-5

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Ja pricam drugu pricu. Lejkersi nisu opljackali Pelikane sto se znalo i tada a tek sada dobija na znacaju. 

Odje je bilo mase koja su pricali pricu da su Lejkersi dali jako malo za AD sto ni tada nije bilo tacno. 

 

Lejkersi su dobili ono sto su trazili, titulu i ja prvi kazem da bih doveo AD na keca ali smatram da su Lejkersi dali vise nego sto su trebali i da je ponuda bila jako darezljiva.

Lejkersima se taj trejd, ma sta ko pricao, isplatio. Trebao im je AD da postanu instant contenderi, a oni ne samo da su postali to, nego su osvojili i titulu.

Znas kad ce Ingram i Zion da osvoje titulu sa NOP-om? Nikad, a mozda ni tad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...