Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pročitah diskusiju o Sajmonsu, smešno je što se on svrstava u rang Klarksona ili Smita, ne verujem da će ikad biti ol star, ali je daleko korisniji od navedenih igrača, bar tako statistika govori! Njemu su takođe samo 23 godine, nije ni u prajmu, niti je imao neku povredu, dečko može samo da napreduje. Ne znam zašto kupi hejt.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Pročitah diskusiju o Sajmonsu, smešno je što se on svrstava u rang Klarksona ili Smita, ne verujem da će ikad biti ol star, ali je daleko korisniji od navedenih igrača, bar tako statistika govori! Njemu su takođe samo 23 godine, nije ni u prajmu, niti je imao neku povredu, dečko može samo da napreduje. Ne znam zašto kupi hejt.

Rahmetli Sajmons posle ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bobby Shurda said:

uini ne navija za Nikse nego za Karmela 

 

sram te bilo, judo. i to ne ekpe.

 

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nikad manje interesovanje za reg. sezonu kod mene. Takoreci istorijski minimum. 

 

mozda ce te jutrosnja tekma malo zainteresovati, odlicno ste izgledali. booker najbolji SG lige i ostalo.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

sram te bilo, judo. i to ne ekpe.

 

 

mozda ce te jutrosnja tekma malo zainteresovati, odlicno ste izgledali. booker najbolji SG lige i ostalo.

Šure moji. Uz malo sreće moglo je biti i 4:0. Inače i ja sam u fazonu @SteveFrancis#3.sa  nikad manje interesovanja nisam ušao u sezonu. Jbg ono demoliranje Dallasa teško izlazi iz svijesti.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Klay gospodin, prvo iskljucenje za sve ove godine😀

 

 

Legenda

Mora da ga je jako naljutio kad je to potegao kao argumenat. A inače kad igra sav je u zen modu.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Vrvt ali CP3 je najvise pogodilo, eto ga odmah da mase rukom za izbacivanje

Ma frustracije pršte. A inače taj trash talk tokom mečeva mi je nešto najodvratnije. Baš imam nultu toleranciju prema istome. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

A inače taj trash talk tokom mečeva mi je nešto najodvratnije. Baš imam nultu toleranciju prema istome. 

 

što tebratore, meni je to skroz organsko parče igre.

ugasio ga je booker u plejofu i sunsi sa njim. sa'će klejo da vežba cele sezone, pa kad dođe vreme za PO tekmu protiv bookera,

 

https://gfycat.com/eachskinnyindianpangolin

 

edit, scena je iz filma klejo IV, jer ima 4x prstena.

Edited by uini
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

što tebratore, meni je to skroz organsko parče igre.

ugasio ga je booker u plejofu i sunsi sa njim. sa'će klejo da vežba cele sezone, pa kad dođe vreme za PO tekmu protiv bookera,

 

ezgif-2-e1217f9d6e.gif

 

edit, scena je iz filma klejo IV, jer ima 4x prstena.

Averzija još od igračkih dana iako je toga u moje vrijeme bilo tek u tragovima. A bilo je i situacija gdje su igrači pričali sami sa sobom i komentirali celi meč. Imali potrebu za verbalizacijom. Čak sam imao i jednog suigrača takvog. A danas kardiolog, stalno uz Slovensku reprezentaciju. Pa ti vidi. 

Koliko ono još fali pstenova Klayu da bude imortal 😁

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Ma frustracije pršte. A inače taj trash talk tokom mečeva mi je nešto najodvratnije. Baš imam nultu toleranciju prema istome. 

Pa to je najbolji deo svakog sporta, bukvalno se smorim svaki termin ako nema takvog lika 😄 Zato kada smo burazer i ja jedan protiv drugog...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...