Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

58 minutes ago, Dracarys said:

Jok, Rouz ima mnogo veći osećaj za dribling.

 

Morenta vadi samo što je lagan kao pero, pa je brz i skače u nebo, ali je zato jedan od najvećih defanzivnih kratera u ligi.

 

Rouz ipak nije bio minus u odbrani.

 

jos da mi objasnis sta je "veci osecaj za dribling", na stranu sto je bio rupa defanzivno ali ga je thibs skrivao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Davis je preslab za kik boks a prejak za rokenrol,to je ta prica. Ne moze da se bije sa teskim centrima koji imaju i skila a zavisi od tog suta sa poludistance, koji mu varira plus je staklen. Malo jaci vetar ga oduva i onda propusta utakmice.

10 hours ago, DameTime said:

 

Jokić je generalno najdominantniji igrač u ligi, ali kao visoki nema ni blizu defanzivne kvalitete koje poseduju Giannis i Davis. Zato ja odvajam te stvari i AD je tu dostizao neke više nivoe. Birala bih ga u ekipu pre svih visokih, kad bi mogao da ima neki kontinuitet, pošto nema, onda bih uvek pre uzela Giannisa. 

 

Jokic igra dovoljno dobru odbranu sa kojom moze da uzme titulu, to je naucno dokazano prosle sezone. Regularna titula, ne ona miki maus Dejvisova. Plus sto Jokic ima mnogo vise uspeha kao igrac koji je sam vukao svoj tim do nekog uspeha. Dejvisu je najvece dostignuce bilo  jedno polufinale zapadne konferencije kao alfa igrac u svojoj ekipi.

Edited by Miki8
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki8 said:

Jokic igra dovoljno dobru odbranu sa kojom moze da uzme titulu, to je naucno dokazano prosle sezone. Regularna titula, ne ona miki maus Dejvisova.

 

U jednoj rečenici opisano zašto su Jokićevci nepodnošljiva kategorija "košarkaških fanova".

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Miki Maus titula i to mu je liga nastimala jer su Lakersi morali osvojiti zbog smrti Kobea plus sudije nisu dali Jokicu da igra kosarku. 

Taj plej  of koji niko nije hteo da igra osim Lejkersa , sa ovima sto nose ruzicaste lejkers cvikere ne vredi raspravljati i objasnjavati o tome kako su sudije besramno navlacile za njih u miki maus  land-u . Pokusali su to i prosle sezone ali u malo regularnijim uslovima za igru, nije im uspelo😉  Nista lepse nego kada se taj holivud isprasi u plej of-u.

Edited by Miki8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki8 said:

Taj plej  of koji niko nije hteo da igra osim Lejkersa , sa ovima sto nose ruzicaste lejkers cvikere ne vredi raspravljati i objasnjavati o tome kako su sudije besramno navlacile za njih u miki maus  land-u . Pokusali su to i prosle sezone ali u malo regularnijim uslovima za igru, nije im uspelo😉  Nista lepse nego kada se taj holivud isprasi u plej of-u.

 

Bjesomucno navlacenje u seriji gdje su Lakersi imali ukupno 3 slobodna vise od Nuggetsa u 5 meceva i gdje je Lakersima svirano 13 faulova vise. Te lazi o navlacenju Lakersima mozete prodavati nekom drugom. Ostale stvari ne vrijedi ni komentarisati, klasicna mitomanija i kmecanje. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Horium said:

 

Dzabe se nadas, osudjeni ste na Nurkica. 😛

Which one of him. Nurkić the player or  preacher. It looks like both. It was meant to be. Evo vidim mnogi se pretrgoše da elaboriraju kako je on bolji fit od Aytona u ovom timu a ja ne vidim uru da to vidim i u praksi. A možda su i u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DameTime said:

Šta fali navijačima Bostona? Nemoj tako...

Ne fanovi, vec Boston. Nisam dobro napisao. Cool su fanovi Bostona ovdje👍

 

Cak sam spreman da @delgado i @Dracarys priznam da je Lebron no2 igrac svih vremena ako uzme titulu a na tom putu Lejkersi izbace Nuggetse i Celticse.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 said:

Ne fanovi, vec Boston. Nisam dobro napisao. Cool su fanovi Bostona ovdje👍

 

Cak sam spreman da @delgado i @Dracarys priznam da je Lebron no2 igrac svih vremena ako uzme titulu a na tom putu Lejkersi izbace Nuggetse i Celticse.

 

Daj Bože da ih vratite na fabrička podešavanja, ali mislim da bi opet bila priča kako liga namešta titulu Lakersima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Jedini Lejkersi htjeli da se igra plejof a ono u stvarnosti Lejkersi i Klipani htjeli da napuste bubble dok su ostale plejof ekipe htjele da se nastavi plejof😀

 

Vec sad postaje mrtva trka Bostandzije ili Jokicevci. 


Najtuznije je sto oni stvarno vjeruju u ove stvari. Ubili se za Balkan Info emisija. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...