Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mnogo pametnije igra Majami u napadu, traze neka racionalna resenja dok je Boston jos uvek u potrazi za izolacijom koja vredi 20 poena...

 

Bas duel ocajnika, ko god da izgubi ovo mislim da ce im pola rostera i strucnog staba zavrsiti na Buvljaku...

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Lopta u Bamovim rukama ko vruć krompir, izgleda pomalo komično za igrača takvog kalibra. S druge strane, Boston bukvalno nema ofanzivni plan B kada ne ide šut spolja. Majami završava četvrtinu sa super niskom petorkom bez četvorke i petice - ali to Keltima ne smeta da nastave da pripaljuju ISO step back  trojke. Nevjerovatno!!! :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba stvarno odati priznanje role player-ima Heata. :Hail: Igraju fantastično, posebno Martin koji je najkonstantniji igrač u ovoj seriji. Robinson takođe odličan, ubitačnom šutu je dodao vrlo opasne cut-ove. 

 

Teško i nezahvalno je unaprijed davati prognoze, nikad se ne zna kako će koji matchup kliknuti - ali se čini da nijedna od ovih ekipa nema mnogo šansi protiv Denvera...

Link to comment
Share on other sites

Tako je Jimmy, sutiraj trojke!

Robinson je poceo i odbranu da igra, nekog je polepio danas na trojci. 

Ako neko moze da izvuce Boston iz ovih govana to je naravno White, krece sada sam u akciju.. Tatum nije ok

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Adebajo je prepametan igrac, kako je sad nabacio ovu loptu Strusku za trojku + drzi odbranu i u svemu ostalom je elitan

 

OMG: Dok pokusavam da obranim Bamaru promasi 1 zicer, sto se kaze izlazim sam

Edited by delgado
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Olosh iz Junkovca said:

U napadu da, ali vidis kako poentiraju preko njega u serijama.

 

On primarno igra na Jimmy-ju i brani ga odlično već nekoliko utakmica. Zapravo je jedan od najboljih defanzivnih bekova i najbolji bloker među njima. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...