Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nisam ispratio dojave o skoroj propasti civilizacije, ko zna možda je i ova sezona poslednja prilika.

3 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Pa bukvalno sam napisao šta im se otvorilo po mom mišljenju

 

1 hour ago, Bobby Shurda said:

Denveru se sve otvorilo

Molim lepo 🙂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Fili večeras bez Embida treba jedna vintidž partija Hardena, šuterska rapsodija Maksija i dobar Tobajas Heris. Šanse da se ovo ostvari su 15-20%. 

Igrali su 3 tekme u poslednja 2 meseca regularne sezone i sve su bile na jednu loptu. Boston ovu bez Embida mora da dobije ako misli bilo šta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, freethrow said:
  Hide contents

s505v2owr6xa1.jpg?width=640&crop=smart&a

 

Naš PR i narativ je jači od vašeg PR-a i narativa, nema menjanja...


Lepo zvuci, 

Ako se pogleda detaljnije, 

ipak je to sve fiksirano lepljivom trakom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je sa Embiidom jbt, ne znam cemu se oni nadaju ako onako lagana serija i najduza moguca pauza nisu dovoljne da bude spreman, nadaju se da ce naprasno za 2 dana da bude spreman za nastavak serije? Bas tesko.

Ne volim kad bilo ko nije kompletan, hocu najjace moguce sastave alooo

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

Zaista je neverovatno šta Green priča. Prvo on nalupava saigrače na treningu, nalupava protivnike na terenu (Sabonisa između ostalog), i onda kuka što mu nije pružio ruku. 

#dumbnation

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

#dumbnation

 

Tek je smešna ova priča sa Stephom, kako im se načestitao Nove godine u svlačionici, pa rekao Za mnom! umesto U boj, junaci! i slično.

 

Očekujem sutra sličnu priču u vezi Lebrona, Instagram reel kako napržava Dejvisa za seriju, u fazonu Ovo si čekao 12 godina... i pesma iz Rocky-ja kao sound. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko su mi se samo smučili Dabsi, to je teško rečima opisati. Da gledam Stefa i ne znam kolilko ima godina, rekao bih neki prepaljeni klinac, druga godina u ligi.

Jedini Klej mi tu deluje normalan.

 

Kingsi su izgubili zbog Sabonisa, ni najmanje ne treba tražiti druge krivce. Nemogućnost da da koša sa veće udaljenosti od 2 metra i da mu  se oprosti, ali slabo građenje nikako.

 

Doduše, do izražaja je  došlo i skromno trenersko znanje Majka Brauna.  Sabonisa puštaju sa bacanja, to pravi problem u face up-u, pravi problem u distribuciji lopte, čovek 7 tekmi ne može da smisli ništa drugo.

Ali ok, sve su to standardne stvari u ligi.

Edited by realno *w
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

Koliko su mi se samo smučili Dabsi, to je teško rečima opisati. Da gledam Stefa i ne znam kolilko ima godina, rekao bih neki prepaljeni klinac, druga godina u ligi.

Jedini Klej mi tu deluje normalan.

 

Kingsi su izgubili zbog Sabonisa, ni najmanje ne treba tražiti druge krivce. Nemogućnost da da koša sa veće udaljenosti od 2 metra i da mu  se oprosti, ali slabo građenje nikako.

 

Doduše, do izražaja je  došlo i skromno trenersko znanje Majka Brauna.  Sabonisa puštaju sa bacanja, to pravi problem u face up-u, pravi problem u distribuciji lopte, čovek 7 tekmi ne može da smisli ništa drugo.

Ali ok, sve su to standardne stvari u ligi.

 

Kingsi su izgubili i zbog toga što su im 4 ključna spoljna igrača imala šut 12-46

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, medobrundo said:

 

Kingsi su izgubili i zbog toga što su im 4 ključna spoljna igrača imala šut 12-46

 

Stoji definitivno, ali mi je utisak da im se nesigurnost uvukla u trećoj četvrtini kada su masakrirani u skoku. Promašivali su i jedni i drugi, ali se GSW odlepljivao jer su imali po 3-4 of. skoka u jednom napadu.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U prvom kolu premladi Kingsi, u drugom prestari Lakersi koji nemaju klupu, u WCF Jokić koji ne brani pik i premoren je od KDja, u finalu Boston koji nam leži...

 

Neka kli daje po 50, nemam ništa protiv. Inače, Klej je bio pripit sinoć.

 

Link to comment
Share on other sites

Koje nepoznavanje materije...

 

Kingsi su izgubili jer ih je GS samleo prilogodjavanjem u procesu seriju kao i u prethodnih 10-ak serija koje su bile neizvesne pod Kerom.

 

Ovaj Litvanski Kentaur je samo razotkriven i ponizen do krajnjih granica. N puta vidjeno na FIBINIM takmicenjima, kad se skupi reket igrac manje, on protiv Bosne nije mogao da ubaci 10 poena...

Edited by LordOfTerror
  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Litvanski kentaur 😂:Hail:

 

Ulazem primedbu, suvise mi je ovo blag termin. Navikao sam da LoT bolje przi.

 

Vintage Lord bi Sabonisa nazvao psoglavi kopitar ili tako nesto...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...