Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kada se neko razmatra za GOAT-a, mnogo je bitno da je u svojim titulama bio FMVP! Bron kada je 2017. godine izgubio finale od Durenta mu je prisao i zagrlio i uz to mu je rekao, to je samo tvoja titula, aludirajuci naravno na FMVP koji ce uskoro dobiti. Karijevi sledbenici mogu samo da placu. To je cena svrgavanja Brona sa trona!

 

 

edit: takodje mu je rekao, ovo niko ne moze da ti oduzme!

Edited by Dracarys
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da dosta pritiska dolazi od realnih mogućnosti ekipe. Možda je Jokić prethodne dve godine odigrao dobro jer je znao da mu je tim krš ( verujem da nije , ali je hipotetički moguće). 

Samim tim sada ima veći pritisak, ali ne kao neke igrački bolje ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Moze lekonj da kaze KD sta hoce,cenu je platio sa 2016 i kmecanjem celavom i celom svetu jer je video da ode titula,i sadasnji i bivsi igraci mu to zameraju,nije dzabe posle babl titule trazio da ga vise postuju,ko jos to trazi a uzima 4 titulu,prosle sezone kad je Steph uzeo titulu njegovi sledbenici su hteli da izvrse kolektivno samoubistvo.

 

Nadam se okrsaju u drugoj rundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja mislim da dosta pritiska dolazi od realnih mogućnosti ekipe. Možda je Jokić prethodne dve godine odigrao dobro jer je znao da mu je tim krš ( verujem da nije , ali je hipotetički moguće). 

Samim tim sada ima veći pritisak, ali ne kao neke igrački bolje ekipe. 

 

jokic je jedan od retkih igraca za koje je jasno da ce odigrati dobro, bez obzira na kontekst. postoje sezone i sezone i postsezone dokaza.

 

moze da odigra dobro, odlicno i stelarno ako to moze da prodje kao rec.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

I ja isto.

Mi različito gledamo na to na kome treba da bude pritisak. Po meni bi trebalo da su pod većim pritiskom oni koji su već čoukovali, a imali su i imaju sve uslove da ostvare rezultat.

Marej je najveća nepoznanica, svi u Denveru veruju da može da odigra kao u  bablu, ali sa druge strane postoji pitanje da li je on igrač na nivou npr.Midltona, ipak je poslednji PO igrao pre 3 godine.

Jebiga, oni su se nadali da će odgovor na pitanje da li je Marej legit druga opcija imati još pre 2 godine, ovako sad nemaju vremena da ga čekaju ,da rade sa njim.

 

Tu je sad pitanje da li je Fila tad uopšte  imala uslove za veći rezultat, ili su prosto bili precenjeni. Embiid van kondicije s dušom u nosu do Q4, Simons koji ne sme da šutne na koš, na klupi Rivers koji ne vadi Simonsa iz igre iako vidi da protivnik fura taktiku hack-a-Simmons. Ali da su čoukovali u seriji s ATL - jesu. 

Samim tim, po mom mišljenju ne postoji realan pritisak na ekipu koja je toliko snizila očekivanja. Oni prvo treba da pokažu da su iole stabilni u PO pa da pucaju na titulu.

Dok je Denver opet već prošao te neke "kapije", Džamal i MPJ su konačno zdravi, iza njih je odlična regularna sezona koja bi trebalo da im je podigla samopouzdanje i za PO. 

Ovo što @MilošVB kaže ima smisla, doživljaj pritiska kod igrača je individualna stvar i mi to ne možemo da znamo jer nemamo uvid u njihova razmišljanja (sem ako neki od njih ne izadje kao Janis i kaže hteo sam da batalim košarku). Ali kapiram da mi ovde pišemo iz nekog svog ugla.

Edited by DameTime
duplirao mi se odgovor
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Cemu takav upis? 

 

https://www.statmuse.com/nba/ask/joel-embiid-season-by-season

 

Sjajan igrac, posebno prosle i ove sezone ima brutalne brojke

 

Pa kao što je i Lebron sjajan igrac, ali svojim "king" forsiranjem je doprineo da ga mnogi prozivaju i za sta treba i za sta ne treba, tako i Embiid kuka od kako je postao relevantan u liZi, sa sve sve ekipom novinara. Sta da mu radim, nek bude nekad džek, pa će i ljudi da budu laksi na njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne plaŠi vas Wiggins?

2 hours ago, 4th and Goal said:

@zorex @Miskooo @McLeod @El Duderino @MrTripleDouble @Manu @Big Ticket @LayupFromTheMidget @displejnejm @Sombor Shuffle @Magia @AgroLaki @João Palhinha @Radalek @Referent

 

Ostavite prognoze za play in danas (do ponoći). Kod para Chicago - Miami je krivo unesen domaćin, to je Miami a ne Chicago kako piše.

 

freethrow.pythonanywhere.com

Oh fuck. Ništa obračunaću kasnije, sada nema šanse da menjam...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Kada se neko razmatra za GOAT-a, mnogo je bitno da je u svojim titulama bio FMVP! Bron kada je 2017. godine izgubio finale od Durenta mu je prisao i zagrlio i uz to mu je rekao, to je samo tvoja titula, aludirajuci naravno na FMVP koji ce uskoro dobiti. Karijevi sledbenici mogu samo da placu. To je cena svrgavanja Brona sa trona!

 

 

edit: takodje mu je rekao, ovo niko ne moze da ti oduzme!

Samo deca mogu da navijaju za Lebrona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

LeBron je prvenstveno zbog svoje dugovečnosti ušao u priču oko GOAT statusa. Odnosno zbog vrhunskih igara u periodu od 20 godina. Svako ko je gledao i Džordana i Džejmsa (ne mislim na klince koji su videli hajlajtse i na osnovu toga zaključuju) zna da postoji jasna razlika u kvalitetu između njih dvojice. Jedan je vanzemaljac, drugi je fenomenalan igrač. Međutim, Džordan nije bio toliko posvećen košarci kao LBJ, propustio je par sezona usred prajma, pa se penzionisao sa 35 godina, pa se sa 38 vratio out of shape i pokvario utisak u te 2 godine. Zato LBJ ima legit case za GOAT status - čitavu karijeru posvećen je isključivo košarci, vodi računa o svom telu kao niko pre njega, stigao je do svih tih rekorda baš zahvaljujući posvećenosti, a opet, nije toliko mnogo ispod nivoa MJ, tj. nije neuporediv njihov ukupan impact na igru. Zato ja razumem ljude koji ga smatraju GOAT-om. Možda bi najpravednije bilo da MJ-u ostane status GOAT-a (jer je the greatest), a da LBJ uzme titulu BOAT (jer se može reći da je best kad se sve uzme u obzir).🤓

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DameTime said:

 

Tebra, na avataru ti je Gudura.

 

Šalu na stranu, ako možemo da izbegnemo ove doskočice ko za koga (može da) navija. 

Samo deca mogu da vole Real.
 

 

 

 

Šala je zbog ovog komentara, naravno da svako može da navija za koga hoće

Edited by Урош19
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Razumem i te argumente @Miki28, ali opet kažem, on je u priči zbog konstantno visokog nivoa igre u periodu od pune dve decenije, to jedna loša serija ne može da potre. Zato i nije bolji od MJ - svi znamo da njemu loše finale nije moglo da se desi nikad. Ali opet, MJ je bukvalno kulirao 2 i po sezone usred prajma, igrao bejzbol i šta već. Treba i to uzeti u obzir. Nije za baciti consistent excellence over 2 decades. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, displejnejm said:

LeBron je prvenstveno zbog svoje dugovečnosti ušao u priču oko GOAT statusa. Odnosno zbog vrhunskih igara u periodu od 20 godina. Svako ko je gledao i Džordana i Džejmsa (ne mislim na klince koji su videli hajlajtse i na osnovu toga zaključuju) zna da postoji jasna razlika u kvalitetu između njih dvojice. Jedan je vanzemaljac, drugi je fenomenalan igrač. Međutim, Džordan nije bio toliko posvećen košarci kao LBJ, propustio je par sezona usred prajma, pa se penzionisao sa 35 godina, pa se sa 38 vratio out of shape i pokvario utisak u te 2 godine. Zato LBJ ima legit case za GOAT status - čitavu karijeru posvećen je isključivo košarci, vodi računa o svom telu kao niko pre njega, stigao je do svih tih rekorda baš zahvaljujući posvećenosti, a opet, nije toliko mnogo ispod nivoa MJ, tj. nije neuporediv njihov ukupan impact na igru. Zato ja razumem ljude koji ga smatraju GOAT-om. Možda bi najpravednije bilo da MJ-u ostane status GOAT-a (jer je the greatest), a da LBJ uzme titulu BOAT (jer se može reći da je best kad se sve uzme u obzir).🤓

 

Razlika izmedju kvaliteta Brona i Jordana je u nijansama. I jedan i drugi su vanzemaljci. Jordan ce vjerovatno uvijek biti veci zbog svega sto predstavlja i jer je na vrhuncu bio veci od same kosarke no doista je smijesno pricati da je izmedju njih dvojice neka osjetna razlika u kvalitetu jer to jednostavno nije istina. 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...