Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

Kyrie Irving i Anthony Davis su role playeri

 

Kyrie nikad nije bio superstar nivo. Wade i Davis su bili superstari s kojima je Bron igrao u karijeri i to Wade je nakon prve titule vec solidno pao (ocekivano obzirom na operaciju vadjenja meniskusa jos na collegeu) dok je Davis fakticki presjedio zadnje 2 sezone al tu ni Bron nista bolji nije bio. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

 

3 prave zvezde odnosno 2 superzvezde.

 

LAL nije jer ja generalno ne cenim AD-ija 😂

 

Klivlend nije jer Keva Ljuba je uzasno precenjen igrac, a donekle i Irving.

 

Odnosno, lazem. Ova inkarnacija LAL sa Lebronom, AD i Vestbrukom je supertim, ali bas onako grozomorna varijanta istog.

 

E sad, meni je Dzordan bolji od Lebrona, ali nije bas toliko bolji i mislim da generalno preterujes u bash-ovanju istog, da li iz revolta prema Lebronovim svedocima ili zbog neceg drugog, ne znam.

AD je superstar, u trenutku prelaska najbolji 2 way i visoki igrac lige.

 

Kyrie Irving je takodje superstar a Love allstar. Pored njih 2 imali su sjajne role playere. 

Love nije precijenjen igrac, samo su od njega u Cavsima pokusavali da pretvore u Bosha. Lik je bio elitni skakac, posebno na ofanzivnom skoku a kojeg su udaljili od kosa. 

 

Cavsi su bili prejaki, samo eto GS je bio jaci. Cavsi su imali jaci tim od Rocketsa ali Rocketsi su bili nezgodniji rival za GS. 

 

Lejkersi su bili nakrcani, imali su nekoliko postava koje su mogli da koriste i samo su se prolagodjavali protivnicima i gazili. Najbolji duo lige u tom trenutku sa prepuno odlicnih role playera. Jaki kao crna zemlja.

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kyrie nikad nije bio superstar nivo. Wade i Davis su bili superstari s kojima je Bron igrao u karijeri i to Wade je nakon prve titule vec solidno pao (ocekivano obzirom na operaciju vadjenja meniskusa jos na collegeu) dok je Davis fakticki presjedio zadnje 2 sezone al tu ni Bron nista bolji nije bio. 

Naravno da je Kyrie superstar u Cavs danima. Decko je gazio i u plejofu, posebno u finalu i nadigrao Stepha

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

AD je superstar, u trenutku prelaska najbolji 2 way i visoki igrac lige.

 

Kyrie Irving je takodje superstar a Love allstar. Pored njih 2 imali su sjajne role playere.

 

AD je ponekad superstar ponekad roleplayer. Sto mu daje u proseku allstar-a. Da ne pricamo da ga dobar deo vremena nema.

On nikada kao prva violina nije nista uradio, najdalje je dobacio do prve runde plejofa i metle.

 

Kajri na konto te jedne serije i cinjenice da stvarno igra estetski lepo je izgradio reputaciju superstara, a on to nije. Superstar znaci da si u najvise top 10 igraca lige a on to nije. 

Kao sto rekoh, precenjen.

 

Ljubu ne znam da li zelim uopste da komentarisem. Covek u Minesoti nabijao statse, a posle toga ni za vreme ni posle Lebrona (ako ga je on vec gusio, jel'te) nista nije uradio.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Horium said:

 

AD je ponekad superstar ponekad roleplayer. Sto mu daje u proseku allstar-a. Da ne pricamo da ga dobar deo vremena nema.

On nikada kao prva violina nije nista uradio, najdalje je dobacio do prve runde plejofa i metle.

 

Kajri na konto te jedne serije i cinjenice da stvarno igra estetski lepo je izgradio reputaciju superstara, a on to nije. Superstar znaci da si u najvise top 10 igraca lige a on to nije. 

Kao sto rekoh, precenjen.

 

Ljubu ne znam da li zelim uopste da komentarisem. Covek u Minesoti nabijao statse, a posle toga ni za vreme ni posle Lebrona (ako ga je on vec gusio, jel'te) nista nije uradio.

Ne, Anthony Davis je superstar. To ne treba da se validuje kroz Allstar priznanja ili sta vec, dovoljno je gledati njega na terenu i vidis sta sve radi za ekipu na obje strane parketa. Decko je elitan. Kod njega je samo upitno zdravlje jer kad je zdrav Anthony Davis je taj koji ce ti donijeti prevagu na razlicite nacine. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, cabke said:

@Miki28  AD je zvijer bez dileme, ali postavlja se pitanje zasto nije donosio prevage prije LA?

Prezvakana prica, jednostavmo kvalitet tima nije bio na zavidnom nivou. Nije pomagalo i to sto on kao ubjedljivo najbolji igrac propusti 15-20 utakmica.

 

Cim je imao iole dobar tim sa Jrue, Cousins, Rondo, Mirotic ispao je u plejofu od prejakih Warriorsa. Uostalom koliko je bitan jasno govori da Lebron sa zdravim AD ima 3 plejofa, bez AD 2 neulaska u plejof. 

1 od tih plejofova se zavrsio kada je AD pao protiv Sunsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 said:

Ne, Anthony Davis je superstar. To ne treba da se validuje kroz Allstar priznanja ili sta vec, dovoljno je gledati njega na terenu i vidis sta sve radi za ekipu na obje strane parketa. Decko je elitan. Kod njega je samo upitno zdravlje jer kad je zdrav Anthony Davis je taj koji ce ti donijeti prevagu na razlicite nacine. 

 

Dala sam ti lajk, ali upravo to upitno zdravlje ga je sprečilo da postane superstar.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

nije ni curry feat klay uradio ništa posebno u plejofu dok green nije postao to što jeste i generalno se sklopila ekipa sa kerrom.

prošlo je tu cca 5-6 sezona

Da budemo precizni, tačno 3 sezone, dve kako je Klej postao starter u sofomor sezoni.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Da budemo precizni, tačno 3 sezone, dve kako je Klej postao starter u sofomor sezoni.

 

u 6oj sezoni je uzeo titulu, u četvrtoj i petoj igrao plejof prvi put (druga runda izlaz i prva izlaz, pa u tom smislu "ništa posebno")

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Zasto se bacaju superstar epiteti svuda naokolo... Ova liga ima mozda 5,6 superstarova i to je to.

Mislim da je to zato što ljudi imaju različite aršine. Ja sam u jednom trenutku mislio slično kao ti, ali nakon što mi je neko otvorio oči sa pričom o tier-ovima, imam otprilike ovakvu listu:

Tier 1: Jokić, Embid, Janis, Kari, Kavaj, Džejms, Dejvis, Durent, Luka 

Tier 2: Tejtum, Batler, Lilard, Morent, možda Zajon i SGA 

Odrtaveli i granični superstarovi: Harden, Jang...

Link to comment
Share on other sites

Džordan je u konverzaciji za Goat -a samo sa Kasijusom Klejom i tu je naravno drugi. 

Ako pričamo o košarci, oduzmemo grejtnes titule i sve drugo Džordan je najbolji košarkaš, nešto najpribližnije košarkaškom savršenstvu. Od toga kako taba loptu, preko toga kako je dodaje saigraču, jednog i drugog ulaza, šuta u svim varijantama, jednostavno tehnički perfektno. Na to fizikalije , bbiq. Jednom rečju čudo, stvoren da igra košarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Miki28 said:

Ne, Anthony Davis je superstar. To ne treba da se validuje kroz Allstar priznanja ili sta vec, dovoljno je gledati njega na terenu i vidis sta sve radi za ekipu na obje strane parketa. Decko je elitan. Kod njega je samo upitno zdravlje jer kad je zdrav Anthony Davis je taj koji ce ti donijeti prevagu na razlicite nacine. 

Ovo

 

AD je bio najbolji igrac Lejkersa u bablu, Bron se tek u finalnoj seriji pojavio protiv ispovredjivanog Majamija

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, displejnejm said:

Mislim da je to zato što ljudi imaju različite aršine. Ja sam u jednom trenutku mislio slično kao ti, ali nakon što mi je neko otvorio oči sa pričom o tier-ovima, imam otprilike ovakvu listu:

Tier 1: Jokić, Embid, Janis, Kari, Kavaj, Džejms, Dejvis, Durent, Luka 

Tier 2: Tejtum, Batler, Lilard, Morent, možda Zajon i SGA 

Odrtaveli i granični superstarovi: Harden, Jang...

Ja bih Tatuma i tier 1 a AD i Kawhi u tier 2 i to samo njih2 tu zbog zdravlja ali kad su zdravi onda tier 1 bez dileme. 

Zion nema sta da trazi u tier 2 usled povreda, SGA svakako da tu pripada a i Harden kao i Booker.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drperce said:

Ovo

 

AD je bio najbolji igrac Lejkersa u bablu, Bron se tek u finalnoj seriji pojavio protiv ispovredjivanog Majamija

Bio je najboji igrac tokom cijele sezone, ne samo u bubble-u. Elitan na obje strane parketa, cuvao najbolje protivnicke igrace pa i u tom finalu je cuvao Butlera. 

Lebron je navukao FMVP nakon povrede AD u 5 utakmici kada je napunio brojke i onda i u game 6 dok je AD bio vise skoncentrisan na odbranu posle te povrede jer je to bila prevaga Lejkersa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...