Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, AlexMaxim said:

Bold- ? Care to explain :please:

 

Pa u odnosu na aždaje na bekovskim pozicijama koje se obično nalaze u NBA. Dužina ruku i raspon su mu cool što mu je omogućilo da dosta napreduje i u segmentu odbrane otkako je došao u ligu. Međutim zeza ga i brzina što je Chaos gore spomenuo, kao i hronični problem sa kolenima koji mu je dosta usporio karijeru. 

U svakom slučaju, belim bekovima (koji nisu Dončić) je baš teško da uspeju u NBA, pogotovo ako dođu sa punih 25 godina kada su već u svakom smislu formirani igrači. Bogi svakako ima sjajnu karijeru, opet kažem izvlači maksimum iz sebe i maksimizuje prednosti u odnosu na nedostatke, što treba svakom da bude neki osnovni cilj u karijeri. I njegovu karijeru uvek uzimam kao primer "školski" odrađenog posla, prošao je sve stadijume: od juniora, KLS i ABA, pa EL i NBA, reprezentacija između itd.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno ali istinito, u playoffu ću navijati za Klivlend, mada ne bih imao ništa protiv ni da Celticsi krunišu ovu generaciju. Svakako protiv Bucksa (zapravo Giannisa) i Sixersa.

 

Na zapadu je tolika plejada zlotvora da ne preostaje ništa drugo no navijati za Jokaru ili neki holivudski scenario u vidu Wolvesa ili Pelicansa. Jedan delić mene ne bi imao mnogo protiv ni da Sunsi ili Clippersi uzmu. Svakako protiv Warriorsa, Lakersa, Grizzliesa - tim redom.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Neverovatno ali istinito, u playoffu ću navijati za Klivlend, mada ne bih imao ništa protiv ni da Celticsi krunišu ovu generaciju. Svakako protiv Bucksa (zapravo Giannisa) i Sixersa.

 

A sto neverovatno, mlada i dobra ekipa, nije neki Ohajovski kraken sklepan od strane Lebrona da se brzo uzme kitula.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, redosled:

нагетси - ввориорси - селтикси

 

uvek protiv:

бакси - лејкерси - гризлиси

 

KD i bradu gotivim, ali malog flopera, armanija i embida ne...tako da su mi севентисиксерси и санси negde neutralni

 

i da, bilo bi lepo da ko god namesta da ide na кингсе od istih i ispadne

 

Link to comment
Share on other sites

Sa istoka sam u fazonu uvek protiv File, Klivlend mi je najsimpaticniji, mada deo mene bi bas voleo da Baksi budu ti samo da bih video dobar deo foruma kako kljuca i Bili Ciku Simonsa kako dobija fras.

 

Sa zapada srbijanski starter pack - Denver i Sakramento.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Cvet Baksi sa Istoka, pored njih još mi je Klivlend simpa ali ništa spec. Niksi mi nisu simpatični igrački ali jesu kao koncept; ono dajvišeuraditenešto.

 

Na Zapadu svašta novo. Sunsi su mi No1 kao neka simpatija, pored njih Kingsi jer sam Srpkinja koja diže tri prsta konačno imaju respektabilan tim. Ono što je iznenađujuće kod mene jesu NageCi, u fazonu sam da konačno odu jako i do samog kraja, sa sve MPJ-em i Džamalom u punoj snazi tako da ih više niko ne maže fekalijama po internetu jer ne matchuju neke zamišljene performanse.

 

No ono na šta sam ponosna na sebe jeste da sam dostigla nivo gde me nijedna ekipa ne isteruje iz takta posebno. Tako da ću vrlo relaksirana uživati u ovom PO.

Edited by DameTime
reč
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

W:

Da: nagetsi, kingsi, suncad, dubsi, tanderi

Ne: grizliji, klipani, lejkersi

Juta i wolvsi me ne zanimaju previse, ok su mi al me bas briga

 

E:

Ne: 76ersi

Ostali me ne zanimaju, ko god bude svaka cast.

 

Inace se vodim ljepotom igre i postovanjem iste i kolko mi je ko od igraca simpatican kao pojava, a forumasi navijaci su bonus za lajk.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...