Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, Miki28 said:

Sharpe, Williams, Ivey, Mathurin po meni

Ti?

Meni su ove sezone Williams i Mathurin najbolji ali su njih dvojica i stariji od ove druge dvojice, J-Dub puni 22 god za 20tak dana ali je momak vec pokazao da je masu dobar i raznovrstan igrac. Mathurin je dobro poceo pa se posle malo nakon one povrede usporio. Ivey je kako je sezona odmicala sve bolji i bolji bivao, sad je mislim i najveca uloga koju je imao tokom sezone i djeluje ok u takvoj ulozi, bilo je uspona i padova ali je kako je sezona odmicala vidjeli su se pomaci. Sharpe mi je nekako od svih njih bio ono pravi ruki, nedovoljno povjerenja i uloge za njega i poneki flashevi od onoga sto bi mogao da bude uz onako elitni atleticizam, uz to momak je i najmladji od svih njih i najvise prostora za napredak ima uz Iveya.

Link to comment
Share on other sites

žao mi je clippersa ali još više đorđoa. inače, ne kapiram gde mu je pamet, da mu na skoku tako lete noge svaka na svoju stranu i prilično nekontrolisano.

mislim, lako je kenjati iz fotelje ali ako on ne zna da treba da se pazi na takvim sitnicama, ko će znati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 said:

@bodo vrijeme je da vcrs padnete😀

Nismo vas dobili Bog zna otkad

Znaš da je sve moguće. Ne komentiram ništa na topic u jer znam da povratkom KD ovo će biti druga ekipa i prica. Zadnjih 5 minuta meča sa OKC sam prestao gledati zbog egzibicija :ajme:I klupe i coucha. Mare mia na sta je to ličilo. Osim Booka nitko nije zaslužio plaću. Najviše mi oči krvare kad gledam Payna I Craiga. Prvog kada krene flouterima da lomi obruče a drugi kad samo spusti loptu na parket. Ja ošpice dobijem. Istina nije bio Aytona I taj isti OKC je dobio LAC noćas ali opet. A Nadam se da je ovo zadnja sezona i za Montyja. Preveliki je ovo zalogaj za njega. Nije on up to it. Vama je više potrebna ova pobjeda a mi  možemo jos par utakmica do povratka KD u limbu biti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@bodo Lejkersima bas treba, posebno kad se pogledaju rezultati prethodne 2 noci gdje je vecina konkurenata dobila.

 

Ono sto je dobro jeste da imaju 2 duela sa Jutom i 1 sa OKC tako da se ti mecevi moraju dobiti. 

Ono sto je lose imaju Sunse 2 puta i Klipane 1 mec a te 2 ekipe nisu dobili godinama😀

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne izgleda ovo dobro za Georgea, nadam se da grešim ali teško da će se izvući sa samo par nedelja odsustva. Takvog igrača je teško adekvatno zameniti ali Clippersi imaju materijala da malo pojačaju uloge Manna, "a perfect circle" Gordona pa i da vide ima li nešto od Bonesa. Imaju dosta iskoristivih igrača i možda ne mora da bude katastrofa posebno ako je Kawhi sposoban da ubaci opet u betonomešalka mod.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne izgleda ovo dobro za Georgea, nadam se da grešim ali teško da će se izvući sa samo par nedelja odsustva. Takvog igrača je teško adekvatno zameniti ali Clippersi imaju materijala da malo pojačaju uloge Manna, "a perfect circle" Gordona pa i da vide ima li nešto od Bonesa. Imaju dosta iskoristivih igrača i možda ne mora da bude katastrofa posebno ako je Kawhi sposoban da ubaci opet u betonomešalka mod.

Janis je imao slicnu povredu u plejofu 2021 pa se vratio kroz 7-10 dana ali imajuci u vidu da je u pitanju PG13, nazalost mislim da je sezona za njega zavrsena. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Janis je imao slicnu povredu u plejofu 2021 pa se vratio kroz 7-10 dana ali imajuci u vidu da je u pitanju PG13, nazalost mislim da je sezona za njega zavrsena. 

 

djana je terminator, ispadne mu ruka, on samo zasrafi i nastavi dalje, cisto zbog pravila igre, nije kao da ne moze bez jedne ruke.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...