Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Hajde da sačekamo da Morant upotrebi pištolj i završi u tvorza kako bismo ga okarakterisali kao pravog bad boia, sad je samo lažan. U tome i jeste problem, time što se od njihovog ponašanja pravi nešto što je samo imitacija nečeg što su videli na TV-u bez da su imali prilike da iskuse, se problematika tog ponašanja i umanjuje.

Da, Morant neće završiti u tvorza i dobio je samo 8 tekmi suspenzije jer je neko u njega uložio stotine miliona dolara, ali to nije razlog da ga ja ovde samo nazovem derištem. Lik je vrlo svestan onog što radi i ima odgovornost za te postupke. Upravo zbog toga smatram da nema ničeg lažnog u ovom ponašanju, niti da se prave kako su nešto što nisu.

I valjda je jasno da ni izraz pravi ni lažni bad boi ne smatram nekim pozitivnim i pohvalnim karakteristikama 😄 

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Da, Morant neće završiti u tvorza i dobio je samo 8 tekmi suspenzije jer je neko u njega uložio stotine miliona dolara, ali to nije razlog da ga ja ovde samo nazovem derištem.

 

🤪 nikada još nisam iskoristio ovaj smajli pa zašto da ne. viva prezident vučić.

Link to comment
Share on other sites

Najgora stvar od svega je što ovi igrači koji su stvarno odrasli u hoodu, u projectima, među bandama i dilerima i sa disfunkcionalnim porodicama - uglavnom se distanciraju od te priče jer znaju zapravo o čemu se tu radi. Na ovaj gangsta narativ se uglavnom lože ovi koji zapravo i nisu iz te priče. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

ne verujem da imaš intelektualna ograničenja, makar po onome što pišeš redovno, tako da samo mogu da konstatujem da nas zajebavaš i to ne na naročito kreativan način.

 

Meni ova tema uopšte nije za zajebanciju, ali ok. Mislim da sam vrlo jasno izrazila svoj stav zašto smatram da je pogrešno na taj način adresirati ponašanje igrača Memfisa. Pri čemu ni @cabke ni @Milos 3.14 ne smatram likovima kojima ja treba da ukažem na nešto specijalno, samo iznosim svoje mišljenje na datu temu. 

I naravno da lajkujem Chaosu jer to jeste jedan kontekst, sa kojim se slažem, što sam prethodno takođe iznela ovde.

Link to comment
Share on other sites

@DameTimeovde neki Gudurić iz Priboja glumata da je baja iz blokova.

 

Ne sporim da je njihovo ponašanje kretensko , u prvom postu sam rekao da takvim ponašanjem ne čine uslugu njihovoj afroameričkoj zajednici.

Postoje ljudi koji se pretvaraju da su nešto što nisu. Jednostavno budi ono što jesi , prava , a ne lažna osoba.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, LordOfTerror said:

Da su se pitali forumaski NBA strucnjaci kako inostrani tako i domaci verovatno bi Klay bio zamenjen za Kevina Love-a pre 10 godina ili u najboljem slucaju prosle godine bi sve mlade igrace poslali za Turnera i jos nekog putujuceg cirkusa i verovatno bi veliko finale gledali na televiziji.

 

Tako da ovo mudroseranje nije mestu, koje je krenulo jos na pola prosle sezone pa je sada nastavljeno....

 

Cuj da neko pljuje po GM-u od kojeg ima barem 28 gorih u ligi, smesno...

 

 

 

lol kakav crni turner. u pitanju bi bio durant. samo su warriorsi bili zaljubljeni u svoju decu od kojih je jedino poole bio relevantan u sampionskom run-u. i eto, jedan vec trejdovan, drugi igra desetak minuta ako igra, treci izgleda kao da ce biti clarkson u najboljem slucaju a cetvrt jedini obecava da ce biti koristan igrac za rotaciju u buducnosti.

godinu dana kasnije svima ozbiljno opala vrednost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Jeste bila priča za KDja, koliko se ja sećam. Bilo je relativno blizu, a i već su dali pristanak i Stef i Klej i Drej. Mislim da su ga štaviše i zvali.

Na ljeto nova sansa kad izduva sa Sinsima pa pozeli da ide dalje😀

Cestitke free, stvarno ste ukanalili Hjuston

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Najgora stvar od svega je što ovi igrači koji su stvarno odrasli u hoodu, u projectima, među bandama i dilerima i sa disfunkcionalnim porodicama - uglavnom se distanciraju od te priče jer znaju zapravo o čemu se tu radi. Na ovaj gangsta narativ se uglavnom lože ovi koji zapravo i nisu iz te priče. 

Čudo je kako sve pojedinac može sebe da "projektuje" i ubedi se da je TO nešto. Uglavnom, po meni bad boy  ili jesi ili nisi- to se ne može glumiti.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTwister said:

U narednom periodu koga bi od ovih rukija najradije uzeli, moze i redosled ako je lakse nekom:

Mathurin (IND), Ivey (DET), J-Dub (OKC), Sharpe (POR)

(kapiram da ima i ostalih koji su dobri samo me ovaj tip G interesuje).

Sharpe, Williams, Ivey, Mathurin po meni

Ti?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MrTwister said:

U narednom periodu koga bi od ovih rukija najradije uzeli, moze i redosled ako je lakse nekom:

Mathurin (IND), Ivey (DET), J-Dub (OKC), Sharpe (POR)

(kapiram da ima i ostalih koji su dobri samo me ovaj tip G interesuje).

Vilijams Okc, dečko je pravi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

U narednom periodu koga bi od ovih rukija najradije uzeli, moze i redosled ako je lakse nekom:

Mathurin (IND), Ivey (DET), J-Dub (OKC), Sharpe (POR)

(kapiram da ima i ostalih koji su dobri samo me ovaj tip G interesuje).

J-Dub (OKC). Najkompletniji od svih nabrojanih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...