Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Ok odrađujemo ovo, ipak fali tu dosta igrača među kojima i najbolji napadač. MZT je loš al stvarno je kenjaža kritikovati što ovde nije 50 razlike, bilo je vrlo dobrih akcija. Svi se drže nekog plana osim Hollanda koji sve vreme igra kao da napadi traju 5 sekundi, valjda navike iz Portorika. Topić prvo poluvreme ok, u drugom izgleda kao junior što je i očekivano al lepo što je odmah dobio šansu i to od prve četvrtine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

Na kraju egal treća deonica što pokazuje da smo dosta nekonstantni, odličnih pet minuta pa raspad.

 

Umrtvio nam je igru izlazak Adamsa, bez Nedovića i Dobrića nema tu ko da nadomjesti njegov učinak. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Topic je top prospect, al mora jos dosta da radi da ne postane Radanov. I on je izgledao ovako segzi s loptom, ali lelemudastvo.

 

Holand bas ne postuje, ni igru, ni saigrace. Ostali stranci dobri vcrs, al ovaj MZT bi igrao s nasim juniorima na jednu loptu. 

Link to comment
Share on other sites

MZT ubedljivo najgora ekipa u Ligi , zivi bili pa videli , razbijace ih svako sa 30 razlike.

 

Mi smo ocajni, jel stvarno misli Covic da sa ovom ekipom nece bit zadnji sa skorom 5-25?

 

Na momente neki individualni bljesak Jaylena, ostalo ocajno.

 

Sansa mora da se da Petrusevu.

Edited by iamsho4sho
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, iamsho4sho said:

MZT ubedljivo najgora ekipa u Ligi , zivi bili pa videli , razbijace ih svako sa 30 razlike.

 

Mi smo ocajni, jel stvarno misli Covic da sa ovom ekipom nece bit zadnji sa skorom 5-25?

Živo me zanima na osnovu čega tvrdiš da smo očajni posle jedne utakmice sa najgorom ekipom lige, koju smo dobili 20 razlike? 

 

Smarate više sa ovim pričama. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, iamsho4sho said:

MZT ubedljivo najgora ekipa u Ligi , zivi bili pa videli , razbijace ih svako sa 30 razlike.

 

Mi smo ocajni, jel stvarno misli Covic da sa ovom ekipom nece bit zadnji sa skorom 5-25?

 

Na momente neki individualni bljesak Jaylena, ostalo ocajno.

Ae odmori malo

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Bas cudno za pocetak sezone.

 

Pa nije čudno, samo konstatujem.

3 minutes ago, Predragdjape said:

I na kraju je imao najvecu minutazu kod nas. Tvoj komentar je tipican primer da ne treba unapred prognozirati. 😁

 

Slažem se. To sam doduše napisao kada je Topić dobio minute pre njega ali izgleda samo zbog izostanaka pa je morao da tumba rotaciju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Sam B said:

 

Pa nije čudno, samo konstatujem.

 

Slažem se. To sam doduše napisao kada je Topić dobio minute pre njega ali izgleda samo zbog izostanaka pa je morao da tumba rotaciju.

Dobre minute su obojica skupili. U jacim utakmicama Topic nece ni biti u 12, ali je bitno da u slabijim utakmicama ima minute. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...