Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Fale ovde Dobric, Nedovic, Petrusev....Ali svejedno, delujemo ocajno. Prva je utakmica, ima vremena...Ali ako se nastavi ovako, nit ce Vlado docekati polusezonu a nit pola ovog rostera. Ali ako je ovakva ekipa i sezona cena da Covic ode, ja sam ok sa tim.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

Pomislio bi čovek da gubimo na poluvremenu. Meni drago kad bilo koga spustimo na 20 poena na poluvremenu, samo neka se forsira ozbiljna defanziva. Poeni će doći. Prošle godine drvlje i kamenje na procenat za 3 na početku sezone, na kraju to naravno najmanji problem bio.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Radonja said:

Holandov sut...Divljina.Ne znamo i dalje sta se u napadu igra...

Ima raznih divljaka ali Holand je posebna vrsta. Njemu kao da je adrenalin stalno na 95% i onda mu varnica fali da skoči na 100% kada istog momenta napravi neki wtf potez. Ima solidan šut i ume da baci vrhunsku asistenciju ali pojedini momenti koji mu se dešavaju te dovedu u situaciju da se zapitaš jel gledaš rekreativni basket na ulici ili takmičarsku utakmicu najvišeg ranga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Pomislio bi čovek da gubimo na poluvremenu. Meni drago kad bilo koga spustimo na 20 poena na poluvremenu, samo neka se forsira ozbiljna defanziva. Poeni će doći. Prošle godine drvlje i kamenje na procenat za 3 na početku sezone, na kraju to naravno najmanji problem bio.


Nije ozbiljna defanziva nego nesposobnost MZT-a. Na sva usta se pricalo kako je ovo najpotentnija napadacka ekipa koju smo ikad imali, a ispade da su bolji defanzivno nego ofanzivno trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...