Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

6 minutes ago, DameTime said:

 

Ja bih mogla da vratim još par tekmi KKCZ koje sam gledala, da sednem i razmislim o rešenju i da ga predložim. Poenta je da to nije moj posao, bila bi dobra volja (i višak slobodnog vremena) kao ljubiteljke košarke. Trener mora da ima rešenja za situacije na terenu, ako ne pripremljena unapred, onda da reaguje na licu mesta. Što bi Željko rekao, trener mora uvek da ima odgovor. To da su igrači ovakvi ili onakvi je samo opravdanje. 

 

I gde nađe Bilapsa kao primer xD on je katastrofalan trener. 

Sta moze da reaguje sa 5 faulova Kampaca (koji nisu bili), bez Nedovica, Dobrica i indisponiranim Vildozom? 

 

Zvezdin roster je za klasu ispod Partizanovog ma sta ZOC pricao....

Link to comment
Share on other sites

Vildoza je frajer na baterije.
Kada je bilo jasno da je Nedović out a sudije rešile Kampaca...baja je preuzeo u maniru hold my beer.
Baskonija mu je pik karijere.

Rispekt za Kampaca...i protiv Panate i večeras mu se na licu videlo da je izmučen...a odigrao je kao jebeni stroj. Kada je prišao sudiji da mu kaže da je ovaj cirkus sam režirao...to je trebao Duško znatno ranije da uradi. Još napušava Nešu zbog tehničke.
Ne mogu tako da te ponižavaju u serijama kao da si tikva bez korena.

Marković i Džoni su doktori alibi košarke. Imate kumove, prijatelje...neki se i razumeju u košarku. Bar od njih da vas bude sramota.





  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, leki bg said:

Zvezdin roster je za klasu ispod Partizanovog ma sta ZOC pricao....

 

Pa onda da se ne takmičite, ne razumem? Svakako sam uvek protiv peglanja odgovornosti trenera na bilo koji način, neka pokaže na terenu već na sledećoj tekmi (po mogućstvu u EL) da zna šta radi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LakiJeMaloNervozan said:

Gde bas sledecu kad gostujete Barseloni...

Retko kada se svadjam ovde ali ti si decko tezak imbecil, umesto da uzivas u pobedama svog tima jedva cekas da provociras nas ovde. Bas si jadan i bedan mali covek i mnogo mi te zao..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Pa onda da se ne takmičite, ne razumem? Svakako sam uvek protiv peglanja odgovornosti trenera na bilo koji način, neka pokaže na terenu već na sledećoj tekmi (po mogućstvu u EL) da zna šta radi.

Nadam se da ce pokazati, ali impliciras da je Dusko moga nesto da ucini bez Kampaca, Nedovica, Dobrica, Lazica i indisponiranog Vildoze...sto je ozbilja nebuloza.

 

Ne postoji taj Greg, Fil, Dzeri, Pet koji bi dobio Partizan sa ovim sto je imao veceras.

Mogli bismo da krivimo tom analogijom Grega kako sa svojim rosterom ne moze da dobije Boston u gostima. Sama postavka ti je pogresna na svakom nivou.

Edited by leki bg
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, leki bg said:

Nadam se da ce pokazati, ali impliciras da je Dusko moga nesto da ucini bez Kampaca, Nedovica, Dobrica, Lazica i indisponiranog Kampaca...sto je ozbilja nebuloza.

 

Ne postoji taj Greg, Fil, Dzeri, Pet koji bi dobio Partizan sa ovim sto je imao veceras.

Mogli bismo da krivimo tom analogijom Grega kako sa svojim rosterom ne moze da dobije Boston u gostima. Sama postavka ti je pogresna na svakom nivou.

 

Ne krivim ja Duška što nije dobio Partizan, nego što nije pokazao nikakvu reakciju i što je dozvolio da od +16 dođe na -12. I ta faza je počela sa sve Kampacom na terenu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Ne krivim ja Duška što nije dobio Partizan, nego što nije pokazao nikakvu reakciju i što je dozvolio da od +16 dođe na -12. I ta faza je počela sa sve Kampacom na terenu. 

Tacno. Bas kad su Nedovic i Dobric izasli zbog povreda, Vildoza bio najgori igrac na terenu, a Faku imao 3 pa ubrzo 4 faula, te nije smeo ni odbranu da igra.

 

Ponavljam, Dusku se moze zameriti vodjenje mnogih utakmica, ali vcras nije mogao bolje da vodi mec, niti bi navedene trenerske ikone NBA lige vodile ista bolje.

 

Sad se vec ponavljam...dosadan sam sam sebi. Necu vise replyovati.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je jasno koliko je Kampaco dobar kosarkas. Da smo ga imali svih 40 minuta, verovatno protivnik ne bi ni prisao do pobede. Faulovi koji su mu svirani su sramotni i ne zasluzuju uopste komentar.

 

Sto se tice Vildoze, on je klasa ispod, ali i kao takav on moze mnogo bolje nego ovo sto sad pruza.

Edited by John Terry
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...