Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

Ali ideja da Dobrić nešto sam iskreira na isteku napada

 

Pa to se valjda nikada nije desilo od kada igra košarku

 

I opet će to da probaju

 

Beskrajno ponavljanje gde jedna te ista radnja beskrajno daje isti rezultat, ali mozgovi će ponovo pokušati u nadi da će sledeći puta uspeti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrić sve više liči na rukometnog igrača, tako neke polukružne kretnje i poteze rukom ima. Desni bek. Ni on se sam ne seća kad je poslednji put probio nekog. Ali zato svaku otvorenu trojku promaši.

 

Generalno su Marković i on dobar rukometni tandem, da se dodaju na 9 metara, pa kad je opomena za pasivni napad, bace neku frljoku. Može i Dzoni kao omaleni srednji bek. Dosta bi se isključenja sviralo na njemu.

 

Radule pivot, to je jasno.

 

Laza je profil za levo krilo, nije mu problem da se baci i onako prevrne kao mačka.

 

Lazarević ulazi da igra samo odbranu.

 

Sve u svemu, svi oni više liče na rukometnu ekipu nego na košarkašku.

 

I Vlada se uklapa u profil naših rukometnih trenera. Tj nemaš pojma ni ko je trener ni ko je selektor.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

Dobrić sve više liči na rukometnog igrača, tako neke polukružne kretnje i poteze rukom ima. Desni bek. Ni on se sam ne seća kad je poslednji put probio nekog. Ali zato svaku otvorenu trojku promaši.

 

Generalno su Marković i on dobar rukometni tandem, da se dodaju na 9 metara, pa kad je opomena za pasivni napad, bace neku frljoku. Može i Dzoni kao omaleni srednji bek. Dosta bi se isključenja sviralo na njemu.

 

Radule pivot, to je jasno.

 

Laza je profil za levo krilo, nije mu problem da se baci i onako prevrne kao mačka.

 

Lazarević ulazi da igra samo odbranu.

 

Sve u svemu, svi oni više liče na rukometnu ekipu nego na košarkašku.

 

I Vlada se uklapa u profil naših rukometnih trenera. Tj nemaš pojma ni ko je trener ni ko je selektor.

 

Ne može Laza levo krilo, poslednju kontru je istrčao 2014.g.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...