Jump to content

КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - УЖИВО 2022-2023


Juan Pablo Montoya

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Pa? U 9 dana 5 meceva od toga imali skracenu rotaciju maximalno. Cemu kuknjava non stop?

Utisak je da je ovde moralo biti laganih 20 razlike.

Krenuce sut kkb u drugom periodu, pa malo neka odluka i bice stani pani.

Daj boze da gresim

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Dosta neozbiljna igra izuzimajuci luku i fakua

Mi bismo zapravo vrlo verovatno igrali mec na jednu loptu bez fakua protiv ove buducnosti koja ne zna gde je levo

 

Jos verovatnim da bi Dusko sekao takvu neozbiljnost tajmautima i ne bi dozvolio opuštanje. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Utisak je da je ovde moralo biti laganih 20 razlike.

Krenuce sut kkb u drugom periodu, pa malo neka odluka i bice stani pani.

Daj boze da gresim

Kakav njihov sut. Imamo i mi sit sa ovom trojicom. 

 

Igramo sa doziranjem minutaze Nedi, Luci a Filip 3 faula. I opet lagano odradjujemo.posao u 3 brzini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Utisak je da je ovde moralo biti laganih 20 razlike.

Krenuce sut kkb u drugom periodu, pa malo neka odluka i bice stani pani.

Daj boze da gresim

Utisak je da igramo sasvim lagano i vrlo lepo uz neke promasene suteve. Nema razloga da se zapinje zato momci i ne zapinju. Pre bih se kladio da ce Zvezda otici na +20 do kraja nego da ce Buducnost uspeti da se priblizi ispod 10. Igramo u drugoj brzini, ako prebacimo u trecu ode ovo na +20 do kraja.

Edited by MisaF
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče suđenja, gledajući kriterijum za obe ekipe, jedini sporan je prvi faul Kampaca.

 

Lazarević je promašio 3 otvorena šuta za 3, Kampaco čini mi se 2, Nedović 1, Bentil 1. Da je pola ušlo bilo bi 20 razlike.

 

Što se tiče njihovog šuta za 3, ne znam da li su 1 imali otvoren i namešten. Sve preko ruke ili sa 8m. Odlično branimo šut i pik.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Dosta neozbiljna igra izuzimajuci luku i fakua

Mi bismo zapravo vrlo verovatno igrali mec na jednu loptu bez fakua protiv ove buducnosti koja ne zna gde je levo

 

a znas zasto ne znaju gde je levo?

zato sto je holand poslao dva pita lazu i fakua na teren i zato sto svi igraju odbranu.

 

generalno, nista mi se ovo ne svidja.

sa fakuom smo prenatrpani spolja.

ne zna posten kladionicar na koga da igra + poene, a i ne mogu sva trojica zajedno sto je tragedija. 

kako ce ih dusko uposte uprivati kad faku moze samo na 1? znaci neda i luca ce deliti minutazu na 1 i 2? 

 

dobric odlican.

 

Link to comment
Share on other sites

Свака част Огњену Добрићу, који после 27 и 28 минута у дуплом колу и велике потрошње, сада игра већ 18 минута у првом полувремену и даје велики допринос. Не штеди се момак ни мало и игра прилично добро већ неко време, морате га мало и похвалити кад заслужи. 🙂

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шеф стручног штаба said:

Свака част Огњену Добрићу, који после 27 и 28 минута у дуплом колу и велике потрошње, сада игра већ 18 минута у првом полувремену и даје велики допринос. Не штеди се момак ни мало и игра прилично добро већ неко време, морате га мало и похвалити кад заслужи. 🙂

Zaboravih da pomenem, ali mozda i najsvetlija tacka uzimajuci u obzir minutazu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...