Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Velika kvota na domacina, 1.6, realno je 1.25, nesto malo vise nego kad su docekivali ALBU, tad je bilo 1.18, tih 0.07 razlike ide na cinjenicu da je ipak derby u pitanju. Ocekujem 20 razlike za domacina vec na poluvremenu, a nekih 30 do kraja utakmice. 

Kao sto su ALBA, Baskonija i slicni prosli kod Zelimira, isto tako ce proci i ova verzija Zvezde ( kazem "ova" jer ovaj tim VEZE NEMA sa onim sto smo gledali u decembru ). 

 

Tako da, za domacina ce ovo biti kao evroligaska utakmica, 20k ljudi , jedino sudije ce biti mozda faktor, pizdarije i slicno, svakako necu da gledam utakmicu, pa mi je svejedno, samo ispratim final score. Ali sve ispod glatke pobede za domacina ce biti poprilicno iznenadjenje. 

 

Osim ako se njima ne vezu ruke i noge, pa odigraju kao sto KKCZ igra utakmice protiv ALBE i PAO-a, recimo. 

A naravno, postoji i faktor X, da Dusko dobije tehnicke i da ga zameni pomocnik, ali i to je vec samo nagadjanje. 

 

Naravno, veliki minus za KKCZ je neigranje Branka Lazica, covek je vezivno tkivo i glue guy , bez njega ovaj tim nije isti, nema lidera, vec samo sljakeri , dodju , odrade i odu. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

2. Ne postuju igru kao takvu. Ne igraju do kraja..staju i cekaju kraj..redovno misle da su zavrsili posao u 30.minutu utakmice npr. To je los karakter i neprihvatljiv stav. Zato sokantni porazi nisu ni retki ni slucajni.

rekao bih da ovo nije samo do igraca

tj. mozda je cak i vecinski do nekog drugog

neko ko treba da bude spreman da ce druga ekipa na -10 da igra rasterecenije, u napadu opusteno, a u odbrani na granici faula

ko treba da ima spreman gameplan za opcije 1, 2, 3

a ne da nemo posmatra i/ili kad se lomi tekma na parket izvodi petorku pefi, dobric, lazarevic, bentil, kuz

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Dobijamo večeras, prelaz iz 1 u 2  i radujemo se kao da smo osvojili EL 

 

Majka me ošinu kišobranom po glavi i ljutito reče: 'Oceš kurac sine!!!

😂😂😂

Edited by propolis
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se samo da će se ovaj ritam napustanja stranaca nakon jedne sezone nastaviti i ove...Stvarno ne mogu da gledam ovo...

Ja mogu da podrzim igraca kad je u padu forme utakmicu ili dve ali u ovakvoj Evroligi je i to mnogo jer ce na kraju pobeda dve da nas deli od prolaza dalje...našeg stranca ostavi riba on 10 tekmi ne moze da prebaci 10 poena...

O ovom drugom da ne pricam protiv Bajerna bi sutiro sve da umesto lopte sutira bojler a protiv Panatinajkosa u tekmi gde smo barem matematicke sanse imali za Top8 ne sme da uputi šut prema košu...

Smešan dvojac koj barem po meni ne može da se takmiči sa onim što smo u sezoni sa Šakotom imali na bekovskim pozicijama.


Ali dobro nekog loži da mu plej ima vise izgubljenih lopti nego poena protiv raspalog Panatinajkosa...

2 minutes ago, nekoime123 said:

Nadam se samo da će se ovaj ritam napustanja stranaca nakon jedne sezone nastaviti i ove...Stvarno ne mogu da gledam ovo...

Ja mogu da podrzim igraca kad je u padu forme utakmicu ili dve ali u ovakvoj Evroligi je i to mnogo jer ce na kraju pobeda dve da nas deli od prolaza dalje...našeg stranca ostavi riba on 10 tekmi ne moze da prebaci 10 poena...

O ovom drugom da ne pricam protiv Bajerna bi sutiro sve da umesto lopte sutira bojler a protiv Panatinajkosa u tekmi gde smo barem matematicke sanse imali za Top8 ne sme da uputi šut prema košu...

Smešan dvojac koj barem po meni ne može da se takmiči sa onim što smo u sezoni sa Šakotom imali na bekovskim pozicijama.


Ali dobro nekog loži da mu plej ima vise izgubljenih lopti nego poena protiv raspalog Panatinajkosa...

Sto se tice vecerasnjeg meca sve ispod 10 razlike za njih je premija...znamo svi kakvo sudjenje imaju timovi sa vrha tabele kad su domaćini pritom je Partizan u fenomenalnoj formi sto u ABA sto u EL...blago rečeno neka nam je bog u pomoći.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, duboko said:

 

Druze, znam ja o cemu pricam i nije sarkazam. Reci mi samo koji jos sportski klub u Srbiji ima evropski rejting kao kk zvezda? Samo da ne idemo u sportove koje niko ne gleda. Rekoh 10-tak, ne 10. Neka je i 20, ne menja stvar. Pri tome prakticno ne postoji klub u evropi koji ce garantovano da nas razvali u tacno toj jednoj utakmici. Pri tome svake sezone moramo da odmerimo da li je fokus na ABA ili EL, jer smo jedni od retkih koji nemaju licencu.

 

Jesmo li mi navijaci medju 20 najodanijih, najkulturnijih, ili najkorisnijih u Evropi?

Kako bi bilo da ne vredjamo protivnika u toku utakmice, ili da ne pljujemo sudije itd, itd?


Imamo bas dobar imidz

Vodi nas lopov,saucesnik u ubistvima,spin master,osudjeni nasilnik i secikesa.

Ako Partizan ima manji rejting u Košarci od nas evo ubi me odmah...Mi smo veličina u fudbalu u ovom sportu smo poslednji put bili veličina 70tih godina prošlog veka,pa je napravljena pauza od nekih 20 godina dok se Sale nije vratio iz Limoža...no nebitno da ne učim ja istoriju ovog kluba pojedince koji lažu sami sebe...

Elem mozemo da se pohvalimo sa ovim imidzom u top10 da su nam plate redovne a ne da kasne po sezonu dve? zar ne?

Ili da nam predsednik kluba ne drzi moralne lekcije na SNS televizijama kad trener zatrazi platu koja mu se duguje?

 

Rejting i moral ovog kluba su u grobu od momenta kad je Čović svojim papcima zakoračio u prostorije ovog kluba... 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Veceras laganih 15+ za Partizan. Svakako ne nameravam da gledam utakmicu jer vise nemam zivaca za ovaj sarlatanski tim.

Tim je takav kakav jeste, sa svim svojim manama i vrlinama ali nije uopste tako los tim koliko je sarlatanski vodjen. 

 

U istoriji kosarke se nije desilo da 3 najboljih igraca glume epizodiste. Koliko su glupavi hiljade i hiljade trenera kroz istoriju ove igre pa najbolje igrace igraju najvise minuta i ne izdrkavaju se na njima konstantno iz meca u mec. 

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Tim je takav kakav jeste, sa svim svojim manama i vrlinama ali nije uopste tako los tim koliko je sarlatanski vodjen. 

 

U istoriji oosarke se nije desilo da 3 najbokjih igraca glume epizodiste. Koliko su glupavi hiljadu i hiljadu trenera kroz istoroju ove igre pa najbolje igrace igraju najvise minuta i ne izdrkavaju se na njima

Ima i toga, mada nije iskljucivo Dusko krivac. Isti ovaj tim je u decembru izgledao 5x bolje i to bez Kampaca.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Ima i toga, mada nije iskljucivo Dusko krivac. Isti ovaj tim je u decembru izgledao 5x bolje i to bez Kampaca.

Medo je vec pisao na temu Facua i njegovog izvodjenja iz igre i uvodjenja i uopste ubijanja bilo kakvog ritma. 

 

Dusko ocajno vodi ekipu vec duze vrijeme, rotacije i minutaze najboljih igraca su blago receno ocajne i to je ozbiljan problem. Facu je covjek koji kad je na terenu u 2 minuta moze da ti rijesi mec i radije cu i ja a vjerujem i 95% ljudi izgubiti sa njim na terenu nego da gledam Dzonija i Pefija da odlucuju o sudbini. 

 

Jasno je i meni da Dusko nije selektirao ovaj tim ali njegov zadatak je da od ovog tima napravi funkcionalan tim a nije slucajnost da u mecevima protiv ekipa slicnog kvaliteta ili gdje smo i blagi favoriti mi se gubimo u 4/4 jer nam trener ne zna dje bije. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Benito said:

Veceras laganih 15+ za Partizan. Svakako ne nameravam da gledam utakmicu jer vise nemam zivaca za ovaj sarlatanski tim.

 

20 razlike minimum, a sto se tice gledanja, to sam davno batalio. Preporuka za sve ljubitelje loptanja pod obrucima. 

 

U to vreme svakako ima srpski Ray Barone, tako da je izbor veoma lak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

20 razlike minimum, a sto se tice gledanja, to sam davno batalio. Preporuka za sve ljubitelje loptanja pod obrucima. 

 

U to vreme svakako ima srpski Ray Barone, tako da je izbor veoma lak. 

The Last of Us u 20h na Hbo, ko nije pogledao preporuka. Svakako bolje nego kidati zivce na one lezilebovice.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Perkose kad ce info koje dve struje ratuju u klubu? 

Hahahahahaahahaha

 

Derbi je derbi, uvek je posebna motivacija tu, bio je Partizan i prvom EL derbiju zesci favorit po kladionicama, pa smo ih zveknuli. Verujem u pobedu ako igra Neda.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Perkose kad ce info koje dve struje ratuju u klubu? 

kad pobedi moja struja imaš gajbu piva gratis a do tad mora da zabavljaš forumsku raju suhog grla😄

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...