Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Poseidon said:

Nismo uradili mnogo puta ono sto je bilo očigledno da ttener traži  - Igrali smireno! 

 

Vec neko vreme Dusko ovo potencira. Cak i kad pobedimo, vec neko vreme igramo divlje. Koncepcija mora da postoji, davace koseve oni koji treba, ali mora da se zna red i tempo napada. Da lopta ima protok. Ovo veceras je bilo mnogo lose. Poraz od poen razlike je cudo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:


Pa pokušavam da shvatim, ako nam Faku ruši koncepciju treninga, neka trenira odvojeno. U čemu je fora da se on uigrava na treninzima a ne može da igra?

 

Quote

Zbog toga svu energiju usmeravam na treninge, moram više da radim nego ostatak tima, jer igram samo jednu utakmicu. Trudim se da se što bolje priviknem na saigrače, treniramo dosta, ali utakmice su nešto drugo. Nemamo toliko zajedničkog igranja mečeva - istakao je Kampaco

Quote

Imam višak energije i višak vremena da razmisljam o sledećem rivalu. Zato se žale, jer ih dosta pritiskam na treningu, presing na loptu i sve to.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Okrecemo se obavezama u kupu i prvenstvu. Neda sacuvao neke simbolicne sanse ovom trojkom na kraju, ali sustinski to bi bilo to.

 

Ne mogu da verujem da trener sa toliko iskustva ne vidi da Nikola Ivanovic na ovom nivou kosarke, a narocito po izlasku iz povrede, ne sluzi apsolutno nicemu.

 

.

 

Zasto toliko fatalizma, ne mislim samo na tvoj post, pa ne mozemo da damo sve koseve na svetu, ovaj put smo dobili jedan vise.  Ima jos cetrnaest utakmica, mozda smo bili bolji dok smo bili u underdog situaciji, u Italiji uopste se ne bih iznenadio da uzmemo obe.

 

.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Kako je ovo moguce? Odigramo mi uzasno a oni savrseno a poen razlike?

 

Moguce je ako gledas predhodne utakmice. Mi nismo odigrali ni blizu nivoa od kad je Ivanovic trener a opet Partizan nikad manje nije pravio gluposti i nikad racionalnije nije odigrao ove sezone bar da sam ja gledao. 

To sto smo izgubili samo 1 razlike ne znaci nista kao ni sto smo ih pobedili 16. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Sve pobede do kraja i sigurno cemo stici do planete iks. Mi smo ispustili top 8 protiv Barse, Zalgirisa i veceras.

 

Okej, ko ne veruje ne mora gledati, taman da se ne nervira. Ja ću gledati, možda sam lud ali i dalje verujem. U svakom slučaju uživam gledajući naše utakmice dolaskom Duška.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Facu i Martinom oni nas ne mogu da dobiju na 3. Za Abu ne brinem ako zdravlje posluzi.

 

Za EL pokazalo se da je sokantan poraz u Kaunasu doprineo nervozi veceras. Definitivno taj poraz mnogo boli.

 

Mi ako Kampaca docekamo sa 13 pobeda imamo dobre sanse. Sa 12 vec dosta teze. A naredna 4 meca imamo Albu koja mora da se dobije kuci i ova 3 gostovanja. Kad se sve sabere i oduzme taj mec u Izraelu otprilike ima najveci ulog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

 

Okej, ko ne veruje ne mora gledati, tama da se ne nervira. Ja ću gledati, možda sam lud ali i dalje verujem. U svakom slučaju uživam gledajući naše utakmice dolaskom Duška.


Da li si uživao večeras? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Zadnje vodjstvo je bilo kod rezultata 9:8, sto se kaže pametnom dovoljno, kakva crna sreća ili nesreća. Da se stavi prst na čelo i dobro razmisli.

 

Šta da se razmišlja druže, jedan Fener je upao u zonu sumraka sa 10 EL igrača a ne mi što jašemo Vildozu i Nedovića čitave sezone. Samo što oni mogu da dozvole to sebi, mi nemamo taj luksuz jer smo krenuli sa 1:6.

 

Na kraju izgubili smo pola koša od ekipe koja ima F4 petorku, nije to više KKP sa Đumarom i Cveletom. 🙂

 

Nama će trebati mnogo sreće da dobijemo nešto u gostima sad i održimo glavu iznad vode do debija Fakunda i povratka Martina. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:


Da li si uživao večeras? 

 

Jesam. Večeras smo naišli na boljeg protivnika, pružiti ruku i terati dalje.

1 minute ago, John Terry said:

 

Znaš onaj crtan, dača nedostižni, junak 23. I po veka?

 

Šalim se malo.

 

Šala je večeras potrebna, uz šalu je mnogo lakše. :classic_biggrin: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šta je bilo očekivanje, da se od minimum 11 derbija u sezoni dobije svih 11? I to na papiru kvalitetniji Partizan sa Željkom na klupi. Sve je ok kad se mi malo sprdamo, ali nisu oni baš takva banda kakva bi mnogi želeli. Bili su stvarno bili, zatvorili danas solidno reket i naše sporedne igrače i pobedili utakmicu. Mi smo krvarili u minutima bez Vildoze i igrali tanku odbranu u prvom poluvremenu. Imao je i Duško nekih čudnih odluka, ali valjda on bolje zna koliko je ko spreman.

 

Idemo dalje, sve je to ok i normalno. Nije strasno ni izgubiti, iako je u Srbiji sve život ili smrt, ljubav ili mržnja. 

 

U trećoj četvrtini je bilo baš prostora za čuveni juriš, bili su izgubljeni u jednom periodu, ali u napadu smo mnogo solirali. Izgubljenog Smailagica napadali na jedini način na koji nešto brani, 1 na 1. Čim se lepo zavrtela lopta, Dobric sam kao duh.

 

Džoni Ivanović je kritičan, onakvi minuti nikome nisu potrebni. Avramović je imao neuporedivo bolju rolu.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

I protiv Zalgirisa je igrao dosta i bez ikakvog ucinka. Valjda ga razigrava...ne znam.

 

Zavarao ga je s onih par pristojnih utakmica pre povrede da je upotrebljiv i jbg. Ovako je duplo korisniji Pefi koji je bio u vrlo solidnoj formi izbacen iz ritma i rotacije.

 

Muka mi je vise od rukometnih izmena, uvodi jebenog Lazica za odbranu da bi ovaj napravio najgluplji faul na svetu i poklonio im 2 poena.

 

Cudno je rotirao Dusko, Dobricu istolerise milijardu gluposti, Nedovica i Vildozu klupira posle prvog divljeg suta ili propusta u odbrani. Mi nemamo luksuz da nam obojica budu na klupi ni minut. 

 

I jebes mi sve ako mi nemamo bolje sudjenje na gostovanjima. Partizan u krcatom Pioniru ima tretman kao da je jebeni Real.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Udarne igle partizana bez nekog učinka veceras, jedino je Ledej iskočio. Da spomenemo i to kada pričamo o sreći, promašivali su iz izglednih pozicija. Mi smo i prvi derbi jedva iscupali, partizan je za klasu napadački jači od nas. Ako uspeju da podignu i odbranu, ne verujem da ćemo se mnogo pitati u narednim duelima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ne kontam ove komentare, necu gledati, odlazim itd itd. Ko te zadrzava uopste, ako ti se ne gleda i kad se gubi onda nemoj gledati i kad se dobija. 

Ovo je draz sporta, i pobjede i porazi su sastavni dio igre. 

 

Vcrs smo izgubili od boljeg rivala, jednostavno nismo znali da realizujemo napade za vodjstvo i to je to. Cestitke protivniku i sta kaze Dusko, ceracemo se mi jos.

1 minute ago, K.Dot said:

Udarne igle partizana bez nekog učinka veceras, jedino je Ledej iskočio. Da spomenemo i to kada pričamo o sreći, promašivali su iz izglednih pozicija. Mi smo i prvi derbi jedva iscupali, partizan je za klasu napadački jači od nas. Ako uspeju da podignu i odbranu, ne verujem da ćemo se mnogo pitati u narednim duelima.

Znas li da mi imamo Campazza i Martina? E sad zamisli Facua umesto Ivanovica ma terenu. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...