Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

7 minutes ago, medobrundo said:

trending u svakom slučaju

Da macka Ljubica obrati znjupa na ponasanje 

Mozda povredi necija tanana osecanja 

 

PS

Da, trending je prava rec 

2 minutes ago, Holivud said:

"Karmelo Entoni možda nije najbolji igrač ali je najbolji digitalni atleta u ligi"

 

@uini da da stamp of approval.

 

 

Neda likes this

Edited by Inbox
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Mislim da smo trenutno najpopularniji kosarkaski klub u Evropi

I anti reklama je reklama. Toliko se piše o kk Crvena zvezda poslednjih mesec dana da nema ko nije čuo za klub i Kampaca. Možemo slobodno da razvijemo transparent "We are Crvena Zvezda! Who the fuck are you"? :s_d:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Knipex said:

I anti reklama je reklama. Toliko se piše o kk Crvena zvezda poslednjih mesec dana da nema ko nije čuo za klub i Kampaca. Možemo slobodno da razvijemo transparent "We are Crvena Zvezda! Who the fuck are you"? :s_d:

Tako smo se i do sada ponasali, daj nesto zesce.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wakeup said:

Može da se napravi konstruktivna diskusija na temu Fiba - Uleb 

Fiba CL - EL

Druže, mo'š ti da pišeš još 100 godina na temu FIBA Lige Šampinjona, ali mi nećemo tamo, ne želimo tamo i ne volEmo tu ligu! Ta bre liga nema ni poštenu himnu pa da možeš da zviždiš k'o čovek! Šta da pričamo dalje? :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Holivud said:

"Karmelo Entoni možda nije najbolji igrač ali je najbolji digitalni atleta u ligi"

 

@uini da da stamp of approval.

 

 

 

bio je najbolji šuter u ligi još dok je lebron bacao stenje

mislim da ga digitalizacija više ne interesuje, to je totalno pase za mela. pije vina od davnina.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

bio je najbolji šuter u ligi još dok je lebron bacao stenje

mislim da ga digitalizacija više ne interesuje, to je totalno pase za mela. pije vina od davnina.

Vintage 2000 and older than that. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Green23 said:

Izgleda da je navala i za karte protiv Cedevite, 500 ljudi u čeka u redu na sajtu 😄 

Ja sam čekao pola sata na red, bilo je još karata. One skuplje su otišle, ostale su tribine i parteri

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Wingwalker said:

Tačno...izpermutovao sa "Screamadelica"...ta dva mi pomešana u Thasos road mix.

 

Ima ovde solidna ekipa nas starijih kuka, koji komotno mogu da budu fan pit na nekom kvalitetnom festivalu, gde ne sviraju oni sto vrte gramofone. Jednom na avataru Axl Rose, drugi se zove ko krsteni  Eddie Wedder, treci kaci klipove PS i debatuje iz koje godine je album, cetvrti ga ispravlja, peti se pravda sto je promasio godinu, kada je posle 2l kiseljaka krenuo kopnenim putem sa Tasosa, i shvatio da caletov jugic nije gliser...i posle kazu R'n'R je izumro...nece da moze bato dok je Vox92 ekipe😀🤘

Edited by Gudura
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:

Verovatno Duško nije do sada imao ovoliko vremena za pripremu jednog gostovanja.
Nismo domaćica po difoltu kao komšike, već nasuprot, tako da... budemo li mogli da ih dobijemo, mi sigurno nećemo izgubiti.

Uzmi im skalp Ivanoviću.

Pa neka sutra ova melodija zaplovi kroz hladnu noc Kaunasa.😝

PS. Zahvaljujemo cillidersicama KK Zalgiris za ucestvovanje u ovom spotu.

Edited by Placebo Lone star
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Све и један једини меч до краја је битан и за то не треба бити много паметан.Чини се да се Реал, Барса, Оли и Фенер одвајају на прва 4 мјеста а зна се да ће бити још бољи у финишу лиге.  Заиста мислим ако сутра изненадимо и добијемо Жалгирис у Каунасу а послије и комшије у Пиониру угураћемо се у Ф8. Треба нам Душкова магија да у наставку добијемо више од Кузмића и срећа да нам се нико не повриједи док не сачекамо Мартина и Факуа. Ма нека само дају све од себе...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

samo da izjavim za dnevnik da 27. imamo priliku da odemo na 3 a mozda i 4 pobede razlike od partizana.

kad bi dobili i sutra to bi bilo 2-0 i protiv zalgirisa i protiv partizana. 

bili bi veoma blizu. 

sutra su oni favorit, tu nema dileme. u naletu su, vezali 2 pobede u italiji, puni samopouzdanja, veoma bitna tekma, f4 u kaunasu.

ako se ne varam i real i barsu su dobili kuci.

 

sve u svemu freefacu i sutra da pametnom igrom i pre svega odbranom uzmemo ogroman brejk.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jaka blazic said:

samo da izjavim za dnevnik da 27. imamo priliku da odemo na 3 a mozda i 4 pobede razlike od partizana.

kad bi dobili i sutra to bi bilo 2-0 i protiv zalgirisa i protiv partizana. 

bili bi veoma blizu. 

sutra su oni favorit, tu nema dileme. u naletu su, vezali 2 pobede u italiji, puni samopouzdanja, veoma bitna tekma, f4 u kaunasu.

ako se ne varam i real i barsu su dobili kuci.

 

sve u svemu freefacu i sutra da pametnom igrom i pre svega odbranom uzmemo ogroman brejk.

Bice +2 ili +3 ako pobedimo Partizan, ne mozemo nikako imati 4 pobede razlike posle derbija.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Bice +2 ili +3 ako pobedimo Partizan, ne mozemo nikako imati 4 pobede razlike posle derbija.

Može, zato što bi im zbog međusobnog skora trebalo 4 pobede više da nas preskoče.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...