Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Wakeup said:

Ma ko krivi Bg, da li sam ja bilo šta naveo protiv Bg. Krivi smo sami ali je jasno da mnoge stvari ne zavise od nas samih i da su sa dosta stvari umešane više institucije. Mislim da trebamo da prekinemo sa Vojvodinom, gušimo temu. 

Ja sam iz Novog Sada i po difoltu je za sve kriv Beograd u svim oblastima.

Ne gusimo temu, ako ko sta ima da zameri nek se meni i grupi obrati, opusteno. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, duško matić said:

Ako dobijemo sutra, kum i ja uzimamo karte za F4, rešili smo 😄

 

Nego, obzirom koliko je ovde ljudi fascinirano sudijama i sudjenjem kako niko nije uradio statistiku naših pobeda i poraza kad nam sudi taj i taj 😄 To bi bilo zanimljivo videti.

Srećno vam bilo, pošto je sve prodato za 5 sati, sada možete naći po ko zna kojim cenama 

Link to comment
Share on other sites

Čović u fazonu

 

Speeding down the highway

Feeling the breeze, its 20 degrees and I gots my Glock right between my knees

 

Speeding down the highway

Fool I'm from down South and we gots to keep them Marlboros in our mouths

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, duško matić said:

 

Zaista su otisle sve karte za nekoliko dana? 

Jbt, toliko ljudi želi da gleda Kampaca na F4 😄

 

Verujem da će pustiti dodatne karte naknadno za fanove.

 

Ma kakvih par dana, otišlo za par sati.

 

Ako ti je za utehu ja nisam uspeo ni da se registrujem kakva je navala bila. Tako da Berlin dogodine. 🙂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Clash said:

Ja sam iz Novog Sada i po difoltu je za sve kriv Beograd u svim oblastima.

Ne gusimo temu, ako ko sta ima da zameri nek se meni i grupi obrati, opusteno. 

 

Pa to je tvoja sramota što si iz NS-a i navijaš za Zvezdu ali to vi ne možete da shvatite. To nam je deo mentaliteta.

A pošto si naveo da se obraćam tebi i grupi, postaviću ti jedno pitanje. Da li je normalno da Fk Vojvodina napravi akciju po školama, podeli deci ulaznice i artikle, druže se fudbaleri sa decom. I onda dođu “vaši” batinaši da maltretiraju istu tu decu. Osim portala 021.rs niko nije smeo to da objavi od medija. A i drugarov malac koji navija za Vojvodinu je isto bio maltretiran tako da to nije medijska laž. I pozdravi grupu od mene.


Ovo ovde nije ništa namenjeno “normalnim” navijačima Zvezde kakva je većina ovog foruma već vama organizovanim. Mada i među organizovanim ima normalnih momaka. Pričam u globalu a ne pojedinačno. Da mi navijači Zvezde smetaju ne bih ovde pisao. 
 

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/322526/Huligani-s-palicama-plasili-skolarce-Prve-vojvodjanske-brigade-zbog-posete-Vosinih-fudbalera.html

Edited by Wakeup
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wakeup said:

Pa to je tvoja sramota što si iz NS-a i navijaš za Zvezdu ali to vi ne možete da shvatite. To nam je deo mentaliteta.

A pošto si naveo da se obraćam tebi i grupi, postaviću ti jedno pitanje. Da li je normalno da Fk Vojvodina napravi akciju po školama, podeli deci ulaznice i artikle, druže se fudbaleri sa decom. I onda dođu “vaši” batinaši da maltretiraju istu tu decu. Osim portala 021.rs niko nije smeo to da objavi od medija. A i drugarov malac koji navija za Vojvodinu je isto bio maltretiran tako da to nije medijska laž. I pozdravi grupu od mene.


Ovo ovde nije ništa namenjeno “normalnim” navijačima Zvezde kakva je većinaovog foruma već vama organizovanim. Da mi navijači Zvezde smetaju ne bih ovde pisao. 

Pogledaj intervju Ljupka Petrovica koji je bio trener sampionskoj generaciji Vose '89 i sve ce ti biti jasno. Jednostavno Novosadjani nemaju taj mentalitet da zive za klub i logicno da niko nece da ulozi novac u takvu jednu sredinu.

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wakeup said:

Pa to je tvoja sramota što si iz NS-a i navijaš za Zvezdu ali to vi ne možete da shvatite. To nam je deo mentaliteta.

A pošto si naveo da se obraćam tebi i grupi, postaviću ti jedno pitanje. Da li je normalno da Fk Vojvodina napravi akciju po školama, podeli deci ulaznice i artikle, druže se fudbaleri sa decom. I onda dođu “vaši” batinaši da maltretiraju istu tu decu. Osim portala 021.rs niko nije smeo to da objavi od medija. A i drugarov malac koji navija za Vojvodinu je isto bio maltretiran tako da to nije medijska laž. I pozdravi grupu od mene.


Ovo ovde nije ništa namenjeno “normalnim” navijačima Zvezde kakva je većina ovog foruma već vama organizovanim. Da mi navijači Zvezde smetaju ne bih ovde pisao. 
 

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/322526/Huligani-s-palicama-plasili-skolarce-Prve-vojvodjanske-brigade-zbog-posete-Vosinih-fudbalera.html

Sto nek se deca celice malo sta ima veze, trebace im u zivotu.

Spoiler

Ocito da nisi ispratio moju raniju zajebanciju na ovom forumu  da sam clan grupe. Posto mi ni jednu foru ne shvatas kao zajebanciju,( a svaki post je zajebancija) necu vise da se nadovezujem na tvoje postove.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, duško matić said:

Ako ništa uzeću od tapkaroša, samo da proverim šta moj bubreg misli o tome 😂

Quote

At the same time, fans can buy and sell tickets via the official fan-to-fan marketplace that will also be accessible at www.f4tickets.com in the coming weeks.


https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/final-four/news/2023-euroleague-final-four-kaunas-general-public-tickets-are-sold-out/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji los marketing

 

Celicna ekipa Duska Ivanovica :Hail:

 

#duskistasam

 

Interesantno da se javili sve sami neradnici 

 

Quote

Imam sjajan odnos sa trenerom Duškom Ivanovićem. Razgovarao sam sa klubom, ali tajming nije bio dobar zbog njihove zabrane registracije igrača“, potvrdio je pisanja nekadašnji košarkaš Fenerbahčea, Baskonije i Efesa.

 

Eto nama Polonare na leto

Edited by srlepajce
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...