Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Sa Kampacom, broj registrovanih igraca se popeo na 19. To znaci da se mora dobro izvagati koja pozicija i koje ime je potrebno. Znate da je granica 20. Tako da ako nema nekog uboda trenutno, treba sacekati.

 

P.S. Brojao sam i Topa, nisam siguran da li se racuna za tu vrstu administracije, on je nas omladinac.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce trojke sa dolaskom Kampaca biti potpuno oslobodjene driblinga pa ce vise imati prilika za spot up suteve sto sve trojici (Lazic, Dobric, Lazarevic) vise i odgovara... 

 

Tako da vjeruhem da ce se centar traziti jer tu nema opcije da vaskrsnu Kuzmic ili Raduljica njihovo je proslo, a Martina nema do marta...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

Sa Kampacom, broj registrovanih igraca se popeo na 19. To znaci da se mora dobro izvagati koja pozicija i koje ime je potrebno. Znate da je granica 20. Tako da ako nema nekog uboda trenutno, treba sacekati.

 

P.S. Brojao sam i Topa, nisam siguran da li se racuna za tu vrstu administracije, on je nas omladinac.

Ne ranuna se Top jer je mladi od 18 godina... Sa Kampacom je to 18 registrovanih, ostaje mesta jos za krilo i centra...

Edited by Stefi88
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Ne ranuna se Top jer je mladi od 18 godina... Sa Kampacom je to 18 registrovanih, ostaje mesta jos za krilo i centra...

 

Verujem da je tako, ali sustina ostaje ista, ne sme da se proba samo, ne sme da se promasi, jer mesta za ispravku vise nema.

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2022 at 2:06 AM, VISOKOLETAC said:

Zanimljiv intervju Covica. Covek ga je pitao sve sto ste zeleli da znate. Ko zeli neka ga pogleda:

 

Od meni najvaznijih odgovora:

-Martin pokidao ligamente kolena. Minimum pauze dva i po meseca, a cini mi se jos duze.

-Povredio se pri kraju meca sa Zalgirisom.

-Mitrovic je igrao protiv Armanija, ali mu je smetalo jako svetlo.

-Vildoza daleko ispod milion.

-Budzet 10 miliona, mozda nesto preko, ako bude jos pojacanja.

-i u EL i u ABA imamo jos mesta za pojacanja.

 

i mi i komsije imamo fantasticnu atmosferu, zasluzujemo dva mesta u el ali sumnja da ce se to desiti.

odnosi sa bodirogom su odlicni. jednos mesto za aba je manje vise sigurno, a mozda ce se i siriti el na 20 klubova.

el ce da se siri i to u dubai. nije dzabe djole isao tamo. 

a i to je moglo biti jedno od pitanja. otkud djole tu i koja je njegova uloga u klubu i da li i kakve pomoci imamo od noleta?

2 mesta u el bi spustila tenzije medju nama i komsijama.

filip preuzeo fmp. filip je obucen covek. prepustio mu je fmp. pa nek ga pravi :classic_biggrin:

(inace ficko je napravio stvarno ok ekipu)

 

neki put mozete da imate para koliko hocete, ali ako ne znate kako da ih potrosite (xexexe)

 

da damo neku d trojku xexexe

 

14 hours ago, Profesor said:

Nole mora da uzme AO ako misli da plati ovo

 

nole zaradio oko pola milijarde, ovo mu je sica...

 

46 minutes ago, Čvarkov said:

 

Seoski igrač.

 

vasarski. 

 

klub da je pametan kao sto nije pa da iskoristi hajp i puti drsove kampaca u prodaju i sve sto ide i da se iskoristi potpis da se zaradio solidan kes.

jedno on najvecih imena koje smo doveli ikada, ako ne i najvece.

ja bi odamh uzeo jedno 4 dresa + i vildozin i nemanjin. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Не треба од Кампаца очекивати поене, нити неке високе проценте шута, а бојим се да то баш достина мисли да ће испоручити. И ту могу настати разочарања и по старом срБском обичају прозивања на конто плате. 

 

Највише користи ће имати Петрушев и Митар од њега, а искрено се надам као посљедица његовог доласка и мање лопте у рукама Добрића. У питању је плеј са убедљиво највећим реномеом који је дошао код нас, са преозбиљним резултатима на највишем нивоу. Тип играча који мрзиш кад игра против тебе, а руку би дао да га имаш у саставу. Кампо ће окренути моментум у доста мечева својом енергијом и лудачким темпераментом, одличном кошаркашком интелигенцијом и у одбрани и у нападу. Само треба очекивања унормалити и постаће миљеник публике у рекордно кратком року.

 

Ово повлачи и следеће, треба бити спреман на огроман притисак, тражиће се резултати, али вјерујем да ће Душко успјети да одржи атмосферу. Прави је човјек за то! 

 

Напред Звездо! ❤️

 

 

  • Like 28
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Big Ticket said:

Не треба од Кампаца очекивати поене, нити неке високе проценте шута, а бојим се да то баш достина мисли да ће испоручити. И ту могу настати разочарања и по старом срБском обичају прозивања на конто плате. 

 

Највише користи ће имати Петрушев и Митар од њега, а искрено се надам као посљедица његовог доласка и мање лопте у рукама Добрића. У питању је плеј са убедљиво највећим реномеом који је дошао код нас, са преозбиљним резултатима на највишем нивоу. Тип играча који мрзиш кад игра против тебе, а руку би дао да га имаш у саставу. Кампо ће окренути моментум у доста мечева својом енергијом и лудачким темпераментом, одличном кошаркашком интелигенцијом и у одбрани и у нападу. Само треба очекивања унормалити и постаће миљеник публике у рекордно кратком року.

 

Ово повлачи и следеће, треба бити спреман на огроман притисак, тражиће се резултати, али вјерујем да ће Душко успјети да одржи атмосферу. Прави је човјек за то! 

 

Напред Звездо! ❤️

 

 

Znas kako,u NBA je bio,sigurno je bar malo bolji suter nego sto je bio,ja od njega ocekujem dosta asistencija a poene ima ko da dalje,Vildoza,Nedovic cak se mozda sada malo opusti i Dobric kao i sigurno visoki igraci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...