Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

razumem šta želiš da kažeš ali mislim da niti jedna tekma u EL nije dobijena pre nego što je dobiješ. najlošije ekipe su tamo egal sa nama. u svakom smislu. u nekom i bolje.

Naravno da nije ali imamo bolju ekipu nego sto skor pokazuje a sada imamo provjerenog EL strucnjaka na klupi.  

 

Asvel, Makabi, Virtus, Zalgiris, Partizan su mecevi gdje mozemo do pobjede u EL

Cibona, Mornar, Mega u Abi se ne smiju izgubiti. Isto i tu sa Partizanom, jedan od ta 2 meca cemo dobiti. Da li u EL ili Aba vidjecemo

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzakala said:

Kako je prosao(ako je prosao)prvi trening, zna li se sta?:)

 

Zbog Radula mi je najvise...

Nasalili smo se mi sa Raduljom valjano ali ne mislim da on ima tolike probleme sa voljom i treningom,on ima kosarkaske probleme...

Petruseva bi vec mogli vise da zezamo,on ce zbig ovih drilova ili postati NBA igrac ili ce zavrsiti u Megi opet.To mu je i najbolje,da se suoci sa tim odmah jer ovako,i pored talenta,on sa ovim stavom nece doci nigde.Barem nece tamo gde se igra kosarka na pobedu,tamo gde moze da pokaze talenat a dozvoljena je nonsalancija to moze.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, srlepajce said:

https://kosmagazin.com/dusko-ivanovic-odbio-sam-jugoslaviju-i-olimpijsko-srebro/

 

Odlican Duskov intervju iz jula meseca

Toliko dobrih stvari za procitati

Pominje igrace koje je trenirao koji su se ovde citirali

 

Nema kod njega razlike izmedju zvezda i juniora samo teren :23:

 

Uh nadam se da ce Topic i Ilic upijati

Takodje ima i oko Maria Kasuna da de podosta procita,da resimo neke dileme vredi procitati,svaka cast sto si nasao intervju

Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam odgovore koje je Nebojša doktor robotike Čović davao na konferenciji za medije, pa primetih da je selekcija pitanja bila nepotpuna u odnosu na aktuelno vreme.

 

Jer, primera radi, nije odgovorio na pitanje kako je moguće da kao bivši gradonačelnik, potpredsednik vlade i šef koordinacionog tela za KiM, od momenta kada je pristao da sav svoj habitus,  um, intelektualno držanje i telo pokloni režimu i bude deo tripartitnog vrha SNS vlasti u prestonici, nije prišao Nemanjinoj 9 ni na puškomet, kao da je kužan, iako je, u međuvremenu, tokom brojnih rekonstrukcija deo vlade bio i kus i repat, i pokupljen s koca i konopca?

 

Zašto je, dakle, pristao da mu se omaž predsedniku države i režimu svede na to da bude režimski rekvizit, javni megafon u studijima Pinka i Hepija, i na ulogu Sime Spasića na akademskim steroidima, u vreme dok bitne funkcije zauzimaju oni za koje lično smatra da nisu vredni koliko ono njegovo crno ispod nokta?

 

Takođe, zašto je pristao da bude sparing partner u procesu vaskrsnuća Partizana, sa osnovanom pretpostavkom da će u tom procesu biti puki dekoativni element kako bi se bagatelisalo sve oo što je dosad uradio za KKCZ? I šta tu ima za njega, odnosno koliko košta pristanak da bude džak za udaranje kada tom udaranju dođe vreme?

 

Da li je umesto takvog angažmana, što političkog što sportskog, mogao da izabere odlazak u mirnu penziju, pecanje i druženje sa unucima, umesto druženja sa Sarapom, Željkom Obradovićem i limarom iz Prislonice u kome ne može da izvuče kraj koji nije deblji?

 

Mogao je.

 

Ali ga onih 12 kvadrata u Železniku u kojima je rođen stalno podsećaju da čoveku treba - još. I da nikad nije dosta. Pa čak i kad pod stare dane mora da izigrava donjeg u aktuelnom kolopletu na srpskoj političkoj i sportskoj sceni,  

 

I dok je tako, sve što je vezano za njega i KKCZ pod njegovim vođstvom posmatram kao občan hibridni vodvilj. A vodvilj je, čak i kad je hibridan, ipak samo - vodvilj.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

https://kosmagazin.com/dusko-ivanovic-odbio-sam-jugoslaviju-i-olimpijsko-srebro/

 

Odlican Duskov intervju iz jula meseca

Toliko dobrih stvari za procitati

Pominje igrace koje je trenirao koji su se ovde citirali

 

Nema kod njega razlike izmedju zvezda i juniora samo teren :23:

 

Uh nadam se da ce Topic i Ilic upijati


Bas zanimljivo, pravi intervju. Hvala za ovo.
Imam velika ocekivanja, ako ne ove, sledece sezone. U nadi da ce ostati. Veliko igracko i trenersko iskustvo.
Takodje, sledi i taj niz malo "laksih" meceva na papiru, taman da se sve slegne i uigra.
Mozda nije sve izgubljeno ni u ovoj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

https://kosmagazin.com/dusko-ivanovic-odbio-sam-jugoslaviju-i-olimpijsko-srebro/

 

Odlican Duskov intervju iz jula meseca

Toliko dobrih stvari za procitati

Pominje igrace koje je trenirao koji su se ovde citirali

 

Nema kod njega razlike izmedju zvezda i juniora samo teren :23:

 

Uh nadam se da ce Topic i Ilic upijati

Znaci nista od Pullena 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stefi88 said:

Treba pojuriti Jovica i neku trojku umesto Holanda i da se posibamo sa svima...

 

Sumnjam da je Jović taj missing piece koji nas dovodi u poziciju da se šibamo sa svima.

 

a mogli bi nešto i da naučimo iz radonjine greške, kad je doveo igrača zbog stvari koje je umeo pre 5 godina, totalno precenjujući njegove trenutne kapacitete.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Jovic je odigrao utakmicu posle pola godine. Svakako moze mnogo bolje. Ali mi tu vec imamo Markovica. Jovic je bolji, Markovic sigurniji da ce izdrzati sezonu bez ozbiljne povrede. Mesta nema za obojicu. 

 

Treba hitno oterati Holanda i pronaci igraca koji moze da se uklopi u Ivanovicev sistem. Takodje mi se cini da ce Ivanovic umeti da izvuce maksimum iz Martina. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...