Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Jorović ništa, nemam pojma šta zna a šta ne, ali što se Simona tiče, par puta sam ga (nesrećom) slušao u nekim intervjuima, čovek  ima vokabular od 100 reči.

Mogao bih da se opkladim da ovog trena mogu da nacrtam više (smelenih) akcija od njega, da nam obojici daju tablu i kažu crtajte, imate dva minuta fore.

Kakve veze ima vokabular sa akcijama?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, koliko to imamo igrača pre Lazića koji bi trebalo da ostanu u klubu. I logično je, ko je duže bio u klubu, ko je više osvojio...
Naravno da su sa Čovićem dobri pa s njim su tolike godine i bili u klubu.
Mislim, nisam ljubitelj ni Lazića, ni Simonovića ali neki kriterijumi i hijerarhija mora da se poštuju. I pokušavam da vidim koji su to, broj godina u klubu, broj trofeja, utakmica...
Recimo ja sam uvek za Topića, ali osim njega nemamo baš puno ljudi za te interne funkcije.

 
Jorović ništa, nemam pojma šta zna a šta ne, ali što se Simona tiče, par puta sam ga (nesrećom) slušao u nekim intervjuima, čovek  ima vokabular od 100 reči.
Mogao bih da se opkladim da ovog trena mogu da nacrtam više (smelenih) akcija od njega, da nam obojici daju tablu i kažu crtajte, imate dva minuta fore.
Brate asistenti su tu kao spona između igrača i trenera. Oni su dobri međusobno i verovatno dobri za te stvari. Eventualno da postave neke čunjeve i podele lopte, nije tu vokabular neki presudan.. Dovoljno je i "tebra, top, bratiću, tiću" i sl.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Kakve veze ima vokabular sa akcijama?

Dobro sad Miki a kako da objasni suvislo  kako se pravilno izvodi akcija. Pantomimom. Pa zašto nam onda služi jezik ako ne za dobru i jasnu komunikaciju. E jbg sad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro sad Miki a kako da objasni suvislo  kako se pravilno izvodi akcija. Pantomimom. Pa zašto nam onda služi jezik ako ne za dobru i jasnu komunikaciju. E jbg sad. 
Pa može da mu pokaže, ako je stigao do reprezentacije onda je radio te akcije milion puta.
Mislim, od svih stvari uhvatimo se za neke totalno nevažne.
Najbitnija stvar, ako već hoćemo da isteramo lisicu na čistinu, je zašto Duško nije postavljen letos nego sada. Ovo drugo je razvodnjavanje, modernim rečnikom rečeno spinovanje. A polako prelazi i u, narodnim jezikom rečeno, mlaćenje prazne slame.
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, hakeem said:

  jedna stvar koju bih definitivno ubacio u nasu igru kada je Lazarevic na trojci...pik na 45, Vildoza/Nedovic sa Lazarevicem da iskreiramo preuzimanje...spustanje lopte na Lazarevica da zida i da trazimo prednost iz toga...ima on onaj njegov desni poluhorog koji moze da ubaci...eto npr jedne ideje za 2-3 poseda na utakmici..

posto 5-6 puta koliko odigramo na bentila istu tu akciju nije dovoljno

ljudi manite se guzenja po kosem(i to sa igracima kojima post igra nije forte), nije 1991. godina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Simonovica je na klupu postavio Covic, a ne Jovanovic. Nema Simon veze s ovim, sve i da ga sklone da ne sedi na klupi, dobice funkciju u FMP-u ili u mladjim kategorijama, tako da je on zasticen fino. 
Sve je to istina. Ali šta on ima da buši Jovanovića, kao Čović ne može da ga smeni nego mora da ga buši preko Simona. Realno, smešna priča.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno svi se lozimo i nestrpljivi smo da vidimo Ivanovicev sistem na delu. Doduse, lozili smo se i na Sasu Obradovica pa od lozenja dodjosmo do ‘celave prevare’. 
 

A za pljuvanje po Lazicu nemam reci. Izvikli ste 2 i po situacije za ovih 10 godina i sudite da je los covek, govno i sl. Pricamo o nasem najtrofejnijem igracu svih vremena. Pa taman da je i najgori, neko postovanje zasluzuje. Ako bude sraf i kod Ivanovica onda ce ispasti ili da su svi nasi treneru pslednje decenije teske neznalice ili da Covic zna neku madjiju kojom trenerima usadi u glavu da je Lazic kosarkas.

 

Ja kao laik cenim da Lazic polako treba da bud igrac koji ce ili biti na tribinama ili biti u 12 za 10 minuta kosarke, ali Ivanovic ce proceniti sta zeli od njega u ekipi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:

Pa može da mu pokaže, ako je stigao do reprezentacije onda je radio te akcije milion puta.
Mislim, od svih stvari uhvatimo se za neke totalno nevažne.
Najbitnija stvar, ako već hoćemo da isteramo lisicu na čistinu, je zašto Duško nije postavljen letos nego sada. Ovo drugo je razvodnjavanje, modernim rečnikom rečeno spinovanje. A polako prelazi i u, narodnim jezikom rečeno, mlaćenje prazne slame.

Ne hvatam se ja za ništa. Ali poricati važnost dobre i jasne komunikacije u bilo čemu a ne samo sportu je bez uporišta u realnom životu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mister-no said:
53 minutes ago, Markoss said:
 
Simonovica je na klupu postavio Covic, a ne Jovanovic. Nema Simon veze s ovim, sve i da ga sklone da ne sedi na klupi, dobice funkciju u FMP-u ili u mladjim kategorijama, tako da je on zasticen fino. 

Sve je to istina. Ali šta on ima da buši Jovanovića, kao Čović ne može da ga smeni nego mora da ga buši preko Simona. Realno, smešna priča.

 

Pa nije ga busio po Covicevom ili bilo cijem nalogu, nego u skladu sa svojim karakternim osobinama. Licni problem je imao sa Jovanovicem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao, Skeletore!

Vec na ovim slikama sa treninga se vidi da ovde zajebancije vise nece biti - ocekujem da se uloge vrlo brzo iskristalisu i da pocnemo da igramo smislenu kosarku, sto je u ovom trenutku, mislim, ono sto vecina nas ocekuje - Ne pobede, nego igru koja ima smisla - pobede ce doci posledicno. Organizovane akcije, disciplinovan napad bez iso prangijato glupiranja, ponavljanja jedne te iste akcije do besmisla i sl. Koliko ovaj tim moze, tek treba da vidimo, sada kada smo dobili trenera - mozda je steta sto ga Adams nije docekao - mozda bi Ivanovic znao kako da ga uvede u ritam. Vlada to nije umeo, ali to je samo jedna od stvari u predugom nizu onoga sto Vlada nije umeo da radi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Primetio sam na utakmicama da Simon cesto nesto prikenjava Dovli, neretko i povisenim tonom, a ovaj kulira. Videlo se da nisu u idilicnim odnosima. Zato Jorovic mudro cuti i jedina uloga mu je da dodaje lopte. 

 

Ako izuzmemo Vladana Radonjica, smehotres od strucnog staba. Bas cu se smoriti ako Dusko ne dovede nikoga i ostavi te diletante, mada njega svakako nece moci da izbuse.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

Primetio sam na utakmicama da Simon cesto nesto prikenjava Dovli, neretko i povisenim tonom, a ovaj kulira. Videlo se da nisu u idilicnim odnosima. Zato Jorovic mudro cuti i jedina uloga mu je da dodaje lopte. 

 

Ako izuzmemo Vladana Radonjica, smehotres od strucnog staba. Bas cu se smoriti ako Dusko ne dovede nikoga i ostavi te diletante, mada njega svakako nece moci da izbuse.

I onaj visoki momak je ok, bio je tu i sa Radonjicem prethodnih sezona, nmg da se setim kako se zove 😏

 

Edit: Miodrag Dinic

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fradler said:

Ako izuzmemo Vladana Radonjica, smehotres od strucnog staba. Bas cu se smoriti ako Dusko ne dovede nikoga i ostavi te diletante, mada njega svakako nece moci da izbuse.

 

duško (duško, ti si meni najdraži) nije dileja da se igra sa svojom reputacijom, tako da sam siguran da će dovesti nekoga ako planira da ostane duže od tri meseca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fradler said:

Primetio sam na utakmicama da Simon cesto nesto prikenjava Dovli, neretko i povisenim tonom, a ovaj kulira. Videlo se da nisu u idilicnim odnosima. Zato Jorovic mudro cuti i jedina uloga mu je da dodaje lopte.

On nema kome nije prikenjavao

Kacio se on bas i sa Kalinom gde ga je ovaj "spustao" 

Klasican poltron i mirodjija u svakoj corbi

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Znam puno likova ovde kojima je u Radonjić bio smešan, mutav, bez rečnika i šta sve ne a sad uglavnom kazu da je bio dobar trener. Vlada tzv trener je pao na priču onog iz ćoška i njegovih čauša kojo sad po banović strahinji puštaju maglu da ga je oterao klan "laza&simon"  Taman su te priče istinite kao kad jovanov optužuje Mariniku da je vođa belivuk klana.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Radonjic cim je dosao nije odmah nista epohalno uradio. Treba vremena i niko ne misli da je madjionicar vec jedan dobar trener koji uskoro gazi desetu EL sezonu sa 30 trofeja..

 

mislio sam na popularan poklič dejo magija.

a tih 30ak trofeja su za respekt ali ne čine nikoga euroleague trenerom (što radonjić jeste ali nije to taj argument)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Asvel, Cibona, @ Alba, Makabi, Partizan, @ Studentski centar, Virtus, @ Partizan, Mornar, Zalgiris, Milano, @ Mega. 

 

Bar 7 ako ne i 8 pobjeda je realno, bez madjije.

 

 

razumem šta želiš da kažeš ali mislim da niti jedna tekma u EL nije dobijena pre nego što je dobiješ. najlošije ekipe su tamo egal sa nama. u svakom smislu. u nekom i bolje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...