Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Mislim da ste se primili ko mladi majmuni 🙂

 

Dva dana posle poraza na f4 da se zna da raskida ugovor, bez znanja o novom treneru Barse... Polako... Voleo bih jako, ali polako. Prvo ABA, pa cemo da pricamo o sledecoj sezoni. A uprava nek radi ono sto moze/mora.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nini3112 said:

Za Kalinica sigurno postoji interesovanje,bilo bi i glupo da ne postoji naravno,ali postoji tu puno prepreka

U ovom snimku za Fakuom radovao sam se bar nekom zanimljivom pitanju alli corak😁

Ili nije smeo da pita ili ne zna da pita prava pitanja. S obzirom kakvo nam je sportsko novinarstvo verujem i jedno i drugo.

A Kalinić kakvu minutažu ima i odnos prema njemu ne bi bilo čudno da se vrati. Ali sačekaće i on razvoj situacije sa trenerom u Barseloni. Sigurno neće ostati ako ovaj ostane na klupi.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Ili nije smeo da pita ili ne zna da pita prava pitanja. S obzirom kakvo nam je sportsko novinarstvo verujem i jedno i drugo.

A Kalinić kakvu minutažu ima i odnos prema njemu ne bi bilo čudno da se vrati. Ali sačekaće i on razvoj situacije sa trenerom u Barseloni. Sigurno neće ostati ako ovaj ostane na klupi.

Verovatno oba po malo,ali mislim da vise nije smeo da pita,takav su dogovor imali verovatno

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Laki21 said:

 

rdxRI9p.jpeg

 

Ček, šta ti čekaš u stvari???

 

Pomozi sebi, pomozi nama!!!

 

Ne krećem se po ovim mestima... Organizuj(te) neki meet & greet posle tekme, slikanje, pa ću vrlo rado da pomognem 😄 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Ako dobije Oly, hocemo li mi biti jedini tim koji ima 2:0? 

Monako je isto u regularnom delu imao 2:0. Pokvarili su skor sad u polufinalu. Sad su na 2:1. Tako da jedino mi ostajemo kao neporaženi od njih ove godine u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nini3112 said:

Znam,nisam pglu

Daleko bilo da sam to rekao ili mislio. 😀

Ovo što je Real osvojio EL samo nama može da ide u korist. Možda kažu šta će nam Kampaco možemo i bez njega da osvajamo kad već nije hteo da dodje kad smo ga zvali ( tešim se ).😀

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...