Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Velika glupost od teksta, samo da bi nesto napisali. 

Petrusev kako sam ja cuo ima malo manje od 400k. 

Za Vildozu mislim da je 600-700k 

Lesor slicno kao Vildoza na godisnjem nivou. (Sa tim sto vildoza ima mislim 8 plata zs ovu sezonu, a Lesor 10).

 

Samo mi je Kampacova plata misterija, onih 1.8m je smesno, ali kapiram da ima 1-1.2 miliona.

 

Raduljica aka Keselj one sezone 200k da sedi na klupi. 

Edited by Igor_
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, uini said:

 

raduljica je iskusan igrač, ima i nba i dalekoistočno iskustvo, medalje sa repkom. filip sedeo na klupi u efesu, hue-hue

 

Na pocetku sezone Meda me ubedjivao kako je savim normalno da Raduljica izvodi bacanja za tehnicku tako sto mi je kacio njegovu respektabilnu statistiku sa bacanja dok je igrao za PAO. 

Mozda su tako i pregovarali za njegovu platu, u klubu gledali VHS sa hajlacima iz PAO i FMP. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Na pocetku sezone Meda me ubedjivao kako je savim normalno da Raduljica izvodi bacanja za tehnicku tako sto mi je kacio njegovu respektabilnu statistiku sa bacanja dok je igrao za PAO. 

Mozda su tako i pregovarali za njegovu platu, u klubu gledali VHS sa hajlacima iz PAO i FMP. 

 

raduljica ima respektabilan ft% kroz karijeru, verovatno sam se slozio sa medom.

Link to comment
Share on other sites

Kad na vreme postaviš jasne standarde kojih se držiš godinama, onda preparirani Radulja po difoltu i galantno popunjava poziciju Dead Vojvode...a Holanda plaćaš da mu pravi društvo.
Od kada vi gospodo pratite KKCZ i čemu ovo podmetanje klipova upravo kada smo u krizi i rade nam o glavi iz svih pravaca...?

Slučajnost?...pa, ne bih rekao?



Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 

Pa to ti kaem, ne znam sto se ljudi cude otkud on u crveno belom, imao covek odlicnu karijeru.

 

 

nema to veze sa izborom ko sutira slobodnjake. ja recimo ne mogu nikoga vise da pretrcim 1na1, ukljucujuci i raduljicu ili moju baku ali verovatno mogu da ubacim slobodnjake u boljem procentu od vecine.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

nema to veze sa izborom ko sutira slobodnjake. ja recimo ne mogu nikoga vise da pretrcim 1na1, ukljucujuci i raduljicu ili moju baku ali verovatno mogu da ubacim slobodnjake u boljem procentu od vecine.

come to🔴  bro 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

Izuzetnu utakmicu odigrao je Nikola Topić, plejmejker rođen 2005. godine i zaista je spektakularno kakve partije beleži u seniorskoj košarci ovaj tinejdžer. Ubacio je 33 poena (10/11 za dva, 3/4 za tri, 4/4 slobodna bacanja), a imao je i 3 skoka, 5 asistencija i po 3 ukradene i izgubljene lopte za 30 minuta na parketu.

 

  • Like 27
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Dogovoreni Polonara i Dek 
 
Kako kazu rsbg___novosti
 
 
Gabrielu iako ugovor ističe tek 2024-e, Real sada nudi produženje.
Deck u EL ima 12,3 ppg uz 5,2 rpg i index 15,3. Kida sezonu.
Polonara je na 18 mpg beležio 5 ppg.

Sad vidim Grejndžer još igra, radio sa Duškom...nema još ni trijes-petu navršenu. To mi da pojurimo na jedan trogodišnji mandat...kakvi Dekovi nas spopali.
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce sutra zaigrati Holland, Raduljica i Ilic, red je da ti momci pokazu sta znaju i da ih klub ne placa samo da dodaju loptu saigracima na treninzima. Naravno, zelja u ovom kolu osim toga je i pobeda crveno - belih...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....iz Pireja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Gabrielu iako ugovor ističe tek 2024-e, Real sada nudi produženje.
Deck u EL ima 12,3 ppg uz 5,2 rpg i index 15,3. Kida sezonu.
Polonara je na 18 mpg beležio 5 ppg.

Sad vidim Grejndžer još igra, radio sa Duškom...nema još ni trijes-petu navršenu. To mi da pojurimo na jedan trogodišnji mandat...kakvi Dekovi nas spopali.

Ubacio je Dek izlaznu klauzulu za Zvezdu kad je potpisao za Real.

Edited by Milko Miller
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Miye Oni je zanimljiv igrač. Dobar size i wingspan za poziciju koju pokriva. Korektan šuter za tri - 35% kroz karijeru. Odličan defanzivac i vrhunski skakač za svoju poziciju. Nije nešto naročito kreativan, ali jeste bolji od recimo Holinsa kada treba izmisliti neke poene. Ima definitivno bolji šut iz driblinga. 

 

Bio bi kompatibilan sa Nedovićem na SG, a mogao bi da uzme neke minute na SF. 

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...