Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 hours ago, Laki21 said:

Odnos EL prema nama se valjda najbolje ogleda u toj satnici.

Zar o tome ne odlucujemo mi? Manje vise je to sve zbrda-zdola, neki red ne primecujem tu. Ima dana kad ima 6 utakmica i pocnu tri u istom terminu ili sa razlikom od 30 minuta, a nekad dve u danu (takodje u isto vreme). Mislim da je to vise stvar domacina i dogovora dve ekipe. Ili znas nesto vise?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Zar o tome ne odlucujemo mi? Manje vise je to sve zbrda-zdola, neki red ne primecujem tu. Ima dana kad ima 6 utakmica i pocnu tri u istom terminu ili sa razlikom od 30 minuta, a nekad dve u danu (takodje u isto vreme). Mislim da je to vise stvar domacina i dogovora dve ekipe. Ili znas nesto vise?

O tome odlučuje SK, koji je nosilac prava na emitovanje, barem je tako bilo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, drakon1 said:

Zar o tome ne odlucujemo mi? Manje vise je to sve zbrda-zdola, neki red ne primecujem tu. Ima dana kad ima 6 utakmica i pocnu tri u istom terminu ili sa razlikom od 30 minuta, a nekad dve u danu (takodje u isto vreme). Mislim da je to vise stvar domacina i dogovora dve ekipe. Ili znas nesto vise?

 

Mi smo stalno u sedam, partizan u osam i devet.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Ovoliko sranja mislim da nije napravljeno ni u jednoj sezoni u istoriji kluba, pa cak ni onda kada smo bili na ivici egzistencije. 

 

Pokusao sam sve da popisem, da ostane, da se ne zaboravi... 

  • Vuces repove od prosle sezone u vidu ugovora Stefana Markovica i Ognjena Kuzmica - prakticno bivsim kosarkasima si davao dugorocne ugovore. Kuzmica koga si 2020. poslao u FMP, koji nazalost nakon saobracajne nesrece nije ni senka onog Kuzmica kojeg smo ranije gledali, dajes mu 2021. ugovor na 2 godine (kada ima 31 godinu i tesko da ga neko zeli). Markovic takodje doveden na 2 godine kada ga niko nije hteo, zaslo se vec debelo u sezonu. Razumem ja da stariji igraci hoce da se osiguraju duzim ugovorom, ali to mozes da uradis sa jednim igracem a ne sa 4-5 (Markovic, Kuzmic, Raduljica, Lazic pa i Nedovic) 
  • 26.06. - Ne produzis Davidovca vec ga ostavis da bude slobodan agent na kraju sezone i odvede ga CSKA.
  • Krajem Juna - Produzis White-a, pa mu das otkaz nakon mesec dana (i to produzenje uradis bez dogovorenog trenera za sledecu sezonu i strucnog staba).
  • Krajem Juna - Ne produzis Radonjica, i da je zapelo oko 100k eur kako se prica, vredelo bi zbog kontinuiteta jer si samim angazovanjem Vlade Jovanovica kasnije prosuo daleko vise od 100k eur potencijalnih prihoda (sezonske, karte, bolja pozicija u EL koja donosi vise para...). 
  • U Julu - Ne produzis Kalinica koji je prakticno cekao da vidi kakvi su planovi za sledecu sezonu i kad je video sta se radi logicno da nije ostajao. A para za njega, kao sto cemo videti, je bilo. Kalinic je 12.07. potpisao za Barsu. 
  • 07.07. - Dovedes prvog kapitalca - Nedovica - koji je jos pod ugovorom sa PAO i mora da se plati obestecenje i onda jos i nisi transparentan oko toga. Dovedes ga bez trenera i strucnog staba. I das injury prone 31-godisnjaku ugovor na 3 godine. Na stranu klasa Nemanje Nedovica, nakaradno je ovo uradjeno. 
  • 08.07. - Postavis Vladu Jovanovica za trenera EL ekipe, sa strucnim stabom debitanata (ajde da je jedan, nego vise pomocnika koji nisu imali ozbiljne minute u kosarci kao strucnjaci ili ih nisu imali uopste)
  • 09.07. - Dovedes Martin-a za prvog centra, i on je prakticno doveden bez trenera i strucnog staba.
  • 12.07. - Dovedes Holland-a, osrednjeg EC igraca, samo zato sto je nokautirao komsije. I on je doveden bez strucnog staba jer nema sanse da je on doveden na inicijativu Jovanovica i da je tako brzo usledio dogovor. I jos mu se dozvoli da preko leta igra kosarku za drugi tim s druge strane planete!
  • 13.07. - Produzis Branka Lazica (33 godine) na jos 2 sezone!
  • 14.07. - Dovedes talentovanog Dalibora Ilica na 4-godisnji ugovor - super - ali sa kojim strucnim stabom treba decko da napreduje? BTW, i on je doveden verovatno mimo strucnog staba, nije dosao Vlada i rekao "hocu njega" i za par dana zavrseni pregovori i ugovor. Ali, hajde, za mlade i perspektivne igrace mi je to ok, da neki tamo sportski direktor (Dozet?) to uradi na svoju inicijativu. 
  • 19.07. - Dovedes Petruseva ali samo na godinu dana ugovora, zar bas nikako nije moglo da se potpise na 2-3 godine, nije neko ko je bas macka u dzaku?! 
  • 20.07. - Dovedes jos jednog igraca, Bentila, na poziciji na kojoj si vec potpisao Ilica i Petruseva. 
  • 29.07. - Dovedes Adams-a iz Australije, bez evropskog iskustva, da ti bude prvi plej i das ga ovakvom strucnom stabu
  • 28.09. - Dovedes Raduljicu da igra sta? Dajes 34-godisnjaku koji mesecima nije igrao kosarku i vec ima pivski stomak ugovor na 2 godine!
  • 13.10. - Dovodis drugog kapitalca - Vildozu - dobra stvar je sto je ugovor na 2 godine (samo da nije 1+1 sa njegovom opcijom). I tu imas prvi negativni publicitet (da ne racunamo ono sa PAO oko Nedovica) gde Baskonija osporava slobodu Vildoze da bude slobodan u izboru kluba. Srecom, to smo odmah resili sa dobijanjem LOC. 
  • 03.11. - Raskidas ugovor sa Adams-om, koji i nije imao mnogo sanse da se za 3 meseca pokaze. I to po svemu sudeci, sa nekom otplatom, koju onda posle brljavis u papirima. 
  • 07.11. - Gubis utakmicu od Zadra kao poslednji dokaz da Vlada Jovanovic nije dorastao tome da vodi Zvezdu. Morao si da cekas ovakav poraz da bi presekao iako je i ranije bilo jasno da to nije to. 
  • 14.11. - Dovodis Duska Ivanovica kao zamenu i taman da covek odradi doselekciju, dobijamo zabranu...
  • 19.12. - Dovodis Kampaca kojeg ne mozes da registrujes u EL narednih 2 i po meseca jer si brljao sa papirima!
  • Kraj decembra - Dogovaras Polonaru a ne mozes da ga registrujes i igrac odustaje od potpisa. 
  • 06.01. - Saljes Topica u FMP a onda ga vodis sa sobom na utakmicu EL gde se svlaci u dres i ulazi u protokol utakmice. 

Uz sve to, stalno neke otrovne strelice prema sportskim protivnicima, ne samo Partizanu, i onda te i sudije tretiraju onako kako te tretiraju. Da ne pominjemo KLS/KRK i stalnu toksicnu atmosferu koju pravis... 

 

Jesam li nesto zaboravio? 

 

Eh da, osim Topica ni jednom mladom igracu nisi pruzio sansu, i mnogi su na sumnjiv nacin raskidali visegodisnje ugovore sa KKCZ a potpisivali sa KK FMP a neki tamo vrlo brzo i skartirani. To je tek posebna prica. 

 

 

Najodgovorniji za sve ovo je jedan covek, zatim poltroni oko njega, pa tek onda za neke rezultate treneri (jedan nije imao znanja, drugi je imao vezane ruke - bez doselekcije do 1.marta - i cudnu atmosferu u ekipi zbog toga) a potom i igraci (i to ne za sve lose rezultate, jer bi stvari bile drugacije da nije bilo ovih iznad gluposti).

 

 

 

 

Hoces po tackicama da ti odgovaram?

  • Davidovac nije produzen, jer mu je CSKA ponudio 800 hiljada, a u toku sezone nije hteo da produzi. Da li bi ga bilo ko od vas podpisao za tu sumu? 
  • White je produzen u trenutku kada se mislilo da necemo imati novca za sezonu.
  • Oko Radonjica nije zapelo za 100 hiljada, nego je on otisao za 100 hiljada vise, bez da smo mogli da pariramo(i on je mislio da necemo imati novca).
  • Kalinica nismo mogli da zadrzimo, (i on je mislio da necemo imati novca), ali mozemo da mastamo.
  • Da li si realan za Nedovica?
  • Martin, Holand i Bentil su dovedeni, kako da ti kazem, a da se ne ponovim, dok se mislilo da necemo imati novca.
  • Dovedes Ilica, jer je talentovan domaci igrac, po tvom upisu nismo trebali da ga dovodimo, jer nismo imali trenera?
  • Bentil je doveden i tom trenutku je jos samo Ilic bio na 4. Petruseva su kasnije prebacili na tu poziciju iako je ovde na forumu bio kolektivni harakiri zbog toga.
  • Adams je ovde bio pozdravljen kao vrhunsko resenje, kao i njegovo sklanjanje iz tima. Sada kazes da smo trebali da ga sacekamo jos?
  • Naravno da je Lazicu produzen ugovor, mozda nije trebalo na 2 godine, ali je ipak on kapiten.
  • Raduljica je greska i vracanje nekih starih dugova.
  • Vildozu da nije imao problem sa Baskonijom bi videli samo na slicicama, a onda i Kampaca, posto je on dosao samo zbog Vildoze.
  • Sa Duskom Ivanovicom je sve dogovoreno i pre utakmicom sa Zadrom.
  • Oko zabrane necu. Ima tu svacega.Topic je brljotina. 

Kao sto vidis nije bas sve ,,crno belo", imam malo i do nas 🙂

Inace Micic je protiv Partizana doziveo slicnu povredu kao i Martin, ali su mu rekli da to nije nista i terali ga da igra pod inekcijama. Mozda smo i mi to trebali da uradimo, pa bi ljudi ovde bili zadovoljniji.

Edited by VISOKOLETAC
Slovo
  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Drug Crni said:

Veliki optimizmi su se ove sezone obicno zavrsavali hladnim tusem.
Otpisivanje ekipe i avansno skidanje gaca su umeli da zavrse neocekivanim pobedama.

Po ovoj "pravilnosti" trebalo bi da svedocimo scenariju iz drugog reda..pojma nemam..da pitam @Sectorkakve nam sanse kvote daje?

 

Ako je Efes kompletan imamo odlične šanse, rekao bih 1,35

 

Ako ne igraju Vasa i Larkin, stvara se pritisak upisane pobjede gdje redovno ovlažimo gaće, tako da onda 3,20

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Je l ste se dogovorili da je Ra trazio pare ili čarter letove, zamenu doktora? Sta je je na kraju trazio? 

 

Kalinic bi ostao da je ostao Dr. 

 

Nema se para a dovede se Bentil iz Armanija i Martin iz F4 Olija?

Plus Nedovic i obestecenje? 

 

Za Adamsa sam ja pricao odmah da je promasaj a to je trebalo da klub zna jer imamo Duopa Rita koji dominira u toj ligi odakle je Martin. 

 

Kad je dogovoreno sa  Duskom i zasto? 

 

Vajt je sutnut par nedelja posle produzenja, kako se doveo Bentil jer se mislilo da  nemamo pare a tad smo sutnuli Vajta koga smo prethodno prdujzili jer  nemamo pare. Znaci logicno je da smo ga sutnuli jer imamo pare i omda doveli Bentila za kog kazes da je doveden jer nemamo pare?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni, moj konačni odgovor je 3x tamno nikšićko, kojeg će pratiti prebranac iz frižidera (bez podgrevanja) feat pileće lobe od roštiljdžije s'kalenića & kiseli kupus u formi salate.

i neću danas više da radim, ako mogu da ustanem u 6 jer sam penzos, mogu vala i u 5 jer sam šljaker 🙃

49 minutes ago, Laki21 said:

 

Mi smo stalno u sedam, partizan u osam i devet.

 

i hvala svetosavlju i gazdačovi i kome sve već treba na tome. 

u 9 u krevet. ajde u 10 ako smo baš ludi, ludi od ljubavi 😐

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Kad se nema novca prvo se valjda ratosiljas onih koji nisu pruzili ocekivano a ne produzis ih (sigurno veci ugovor nego prosla sezona) pa ih skartiras pre priprema

 

U doba neizvesnosti potezi se ne povlace, vec se saceka neka izvesnost ili povlace kalkulisani rizici. U doba besparice, ne dozvoljavas sebi dodatne, nepotrebne troskove i gledas da se otarasis nepotrebnih/moze-se-bez-njih tereta. U doba neorganizacije i pogresnih odluka dovlacis nove igrace, produzujes kontra logici, tarasis se igraca na svoj teret, gomilas igrace...  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Pa kad je Covic bio racionalan.Lako je kukati da se nema para. Naravno da se nema para kad potrosis na gluposti.

Umesto da dovedes ono sto ti treba ti dovedes ono sto ti hoces da bi zadovoljio svoju sujetu.

 

Nemanje para prica se izrodila kod nekih kao odbrambeni mehanizam, odnosno objasnjenje zasto se dogadja sta se dogadjalo u tom trenutku. Niko od ovih Coksovih poslusnika niti obozavaoca nije nesto propagirao tu pricu, nije ni sam Coks. Kako se malo odmaklo postalo je jasno da novac nije sprecio Radonjica, Kalinica, Davidovca, vec pogresne odluke, sportski izazovi (Kalinic) i odnosi medju ljudima. Coks je izasao sa pricom da Radonjic nije hteo da produzi Davidovca na zimu, jer je bio u slabijoj formi i hteo da saceka. 

 

Generalno prica da mislis da nemas lovu 1. Jula, a imas 5 dana kasnije i onda imas jos vise love par meseci kasnije je jako naivna. Lakse je razumeti, objasniti spletove okolnosti koji nisu logicni, smisleni, to je u ljudskoj prirodi a ovo se cini kao najjednostavniji zakljucak. Videli smo tokom koronke koliko je ljudima bitno da sebi objasne ili potvrde bitne dogadjaje koji nemaju u tom trenutku odgovor. 

Link to comment
Share on other sites

kendriče, pusti nas da se zagrevamo pred duel sa prvakom evrope;

mi tako krenemo, genezom pogrešnim poteza i ko je sve kriv, do pitanja koji je qrac dušku. kad uđemo nabrijani u 20:30h na net & tv, nek' se čuvaju sudije, bentil, dobrić, pefi i raduljica.

 

 

 

..

btw, ne znam da li možemo da pobedimo al' daj da odigramo dobro, makar i izgubili.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ali...najjace...ubedljivo!!

 

Nismo ZNALI DA CEMO IMATI PARA....HAHAHA.

 

Daj, vise tog trolovanja i onda bum jos 5/6m+ jer je trebao doci i Polonara..

 

Nismo imali kes 3.3m za tri godine +300k obestecenje.

 

Ispada da su Bentil, Martin, Holand neki skart. Treba im samo videti plate sezonu pre.

 

Davidovac ako ima 800k u CSKA ja cu poljubiti Covica u dupe u prepunom pioniru..

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

 

Nemanje para prica se izrodila kod nekih kao odbrambeni mehanizam, odnosno objasnjenje zasto se dogadja sta se dogadjalo u tom trenutku. Niko od ovih Coksovih poslusnika niti obozavaoca nije nesto propagirao tu pricu, nije ni sam Coks. Kako se malo odmaklo postalo je jasno da novac nije sprecio Radonjica, Kalinica, Davidovca, vec pogresne odluke, sportski izazovi (Kalinic) i odnosi medju ljudima. Coks je izasao sa pricom da Radonjic nije hteo da produzi Davidovca na zimu, jer je bio u slabijoj formi i hteo da saceka. 

 

Generalno prica da mislis da nemas lovu 1. Jula, a imas 5 dana kasnije i onda imas jos vise love par meseci kasnije je jako naivna. Lakse je razumeti, objasniti spletove okolnosti koji nisu logicni, smisleni, to je u ljudskoj prirodi a ovo se cini kao najjednostavniji zakljucak. Videli smo tokom koronke koliko je ljudima bitno da sebi objasne ili potvrde bitne dogadjaje koji nemaju u tom trenutku odgovor. 

Sve jasno.Pa u sustini to je to.

 

I da zavrsavamo sa ovom tematikom imamo utakmicu uskoro.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Hoces po tackicama da ti odgovaram?

  • Davidovac nije produzen, jer mu je CSKA ponudio 800 hiljada, a u toku sezone nije hteo da produzi. Da li bi ga bilo ko od vas podpisao za tu sumu? 
  • Oko zabrane necu. Ima tu svacega.Topic je brljotina. 

Ako se moze verovati satse javno kaze, onda njega u datom trenutku nije hteo Radonjic. Dobrica da, Davidovca (koji zaista nije bio u sjajnoj formi) ne. Drugo pitanje je da li bi Davidovac pristao tada na ponudu.

 

Ovo oko zabrane bi me najvise interesovalo. Nemoj da si kao sfinga. Ili kao gazda do poslednje KZŠ. Kazi (bez tabela, molim!) sta je bilo, da čemeru dam oduška...

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ali...najjace...ubedljivo!!

 

Nismo ZNALI DA CEMO IMATI PARA....HAHAHA.

 

Daj, vise tog trolovanja i onda bum jos 5/6m+ jer je trebao doci i Polonara..

 

Nismo imali kes 3.3m za tri godine +300k obestecenje.

 

Ispada da su Bentil, Martin, Holand neki skart. Treba im samo videti plate sezonu pre.

 

Davidovac ako ima 800k u CSKA ja cu poljubiti Covica u dupe u prepunom pioniru..

Sve sa Karijevom "neću da vidim gaće dole" ili ipak full naked?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, drakon1 said:

Ovo oko zabrane bi me najvise interesovalo. Nemoj da si kao sfinga. Ili kao gazda do poslednje KZŠ. Kazi (bez tabela, molim!) sta je bilo, da čemeru dam oduška...

Ja da nesto znam, ja bih i napisao. Ima raznih rekla kazala, pa necu da ulazim u to. Da su nesto zabrljali, jesu 100%

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

Davidovac je u EL mediokritet u rangu Dobrića i Mitrovića, ne znam zašto se o njemu piše kao da nas je ubio njegov odlazak. 

 

Te domaće boranije imamo svake sezone za izvoz. 

Zato sto ljudi slabo pamte. Davidovac je ovde bio kritivan pa brat bratu, duplo gore nego sad Dobric i Mitrovic. Jedino je u finalima odigrao dobro (kao i uvek) i ustopovao Lideja. Dobric i Davidovac su skroz isti igraci sto se toga tice, u El slabao sa ponekim bljeskom i onda standardno igranje preko mogucnosti u zavrsnici Klk, Krk i Aba. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Redstar0356 said:

Zato sto ljudi slabo pamte. Davidovac je ovde bio kritivan pa brat bratu, duplo gore nego sad Dobric i Mitrovic. Jedino je u finalima odigrao dobro (kao i uvek) i ustopovao Lideja. Dobric i Davidovac su skroz isti igraci sto se toga tice, u El slabao sa ponekim bljeskom i onda standardno igranje preko mogucnosti u zavrsnici Klk, Krk i Aba. 

 

 

Davidovac je bio korisniji. Sa nasim hronicnim kraterom na 5ici znao je on itekako da te rupe zakrpi. Igrao je covek sve. Po meni korisniji i univerzalniji od Dobrica. Ili vlada ovde misljenje da bi CSKA uzeo pre Dobrica nego Davidovca?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...