Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Gledam reprizu, 6:28, druga četvrtina, Nedović u kontri, sam prema košu, lagano, bez ikakve namere da zaštiti loptu, Buboa mu je lagano izbija u aut. Ni faul, ni ništa.. Koliko je to svilen igrač. Samo idealni uslovi.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki21 said:

Eto kako može da se pobedi bilo ko kada se i DOSLOVNO OKRVAVE KOLENA.

 

Evo kako je moguće da Kuzmić igra više od 3 minuta i 39 sekundi.

 

I eto kako je moguće još puno toga.

 

E sada treba postaviti pitanje - igračima, treneru, klubu - ZAŠTO to nismo gledali kada je bilo najbitnije?

 

A bilo bi lepo i ljudski da nam svima neko odgovori na to pitanje.


Тако је. Крвава кољена би сигурно била довољна за још коју побједу против Жабара и Шваба. Ја се нисам нервирао превише због Миротићевог аута, такви ће давати кад буде требало и без аута, али морали смо још бар 2 побједе против екипа које нису аждаје између осталог да имаш континуитет и самопоуздање за нешто више. Кад даш што можеш и Бог те погледа…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cuj ok tekmu???

 

Ti video da je lik imao missmatch non stop i to na svom igracu. Lik ih je razorio i otvorio. 

 

Navukao ih je maks na sebe. To se ne vidi..lik je bio topcina, faktor x i prevaga na terenu. 

 

Plus sto je Dusko izbacio Nedovica

Mislim da nisqm dovoljno paznje bacio na njega,samo sam primetio da glupih poteza u onolikom broju nije bilo,moze on lepo da odigra kad mu se hoce

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Brate citam ovde postove i ne verujem. Zar ne mozete ovu noc posvetiti malo radovanju a sutra cemo o realnosti. :))

Zato sto su ljudi svesni da je ovo maltene pirova pobeda.Do pre mesec i po dana smo imali izgledne sanse za TOP 8 i sibali se bez Kampaca,a danas smo u situaciji da je ulazak u TOP 8 naucna fantastika,a domacin teren u ABA plej ofu nam opasno visi.Ono sto je najgore je sto smo uspeli da razjebemo sve za 10 dana.

Edited by NikeAir
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

alba-zal na jednu loptu, mak-fen na jednu.

da su pukli zalgiris i makabi bili bi na 1 pobedu od plej ofa.

:classic_blink:

 

znaci pao, derbi, barsa. veselo... 

da dobijemo pao, a derbi sta bude. i onako ce biti 50-50 serija + prepustimo im uvek po njih neugodnu cedevitu u 1/2.

ali prvo pao. 

to da se dobije i sve ce biti ok. 

 

luca mora biti agresivniji, sa vise prodora i ulaza, nekako se ogranicio na trojke a ima odlican ulaz i dribling i moze da otvara odbranu protivnika.

odbrana posle uzasne pre cetvrtine odlicna, u 3/4 su pogodili svasta preko ruke, mbaye 3/3 trojke, zizic u poslednjim sekundama.

sa kampacom mi smo legit top 8 tim i realno bi imali bar jos 2-3 pobede i kako god da zavrsimo uvek ce ostati gorak ukus jer je prvi put u istoriji el jednom klubu zabranjeno da se pojaca sto nas je zestoko sjebalo u svakom smislu jer je unelo nestabilnost u ekipu i klub, pa faku igra samo aba sto je samo po sebi neprirodno i moralo se osetiti u igri.

 

pa mirotic, pa milano, pa prepelic... 

samo se zaboravlja koliko nas neko ne zeli u 8 jer smo upali u rezultatski kanal i pricu prebacili na to. 

a ruke su vezane.

i to vam je tako sto bi rekla ona lopina sto je unistila kk i fk.

 

bilo kako bilo, da dobijemo pao a onda saras ucenik u tekmi za 8. duskista protiv sarasa, faku protiv barse, kalina protiv sebe... 

ko bi rekao posle albe i minhena...

 

😆

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikeAir said:

Zato sto su ljudi svesni da je ovo maltene pirova pobeda.Do pre mesec i po dana smo imali izgledne sanse za TOP 8 i sibali se bez Kampaca,a danas smo u situaciji da je ulazak u TOP 8 naucna fantastika,a domacin teren u ABA plej ofu nam opasno visi.Ono sto ke najgore je sto smo uspeli da razjebemo sve za 10 dana.

Svestan sam toga ali ostavimo to za sutra. :))

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki21 said:

 

Je li trebao da po običaju izbaci igrača koji igra najbolju tekmu od kako je u klubu ili šta?

 

Kuzmić je IGRAO u drugom poluvrmenu. Pogleda kada se to zadnji puta desilo. I dok je bio na terenu igrali smo odličnu odbranu, dobra udvajanja, kontrola reketa. Zašto to nije korišćeno na utakmicama gde nismo mogli da uhvatimo skok?

 

Alba, Bajern, gde su na sahranjivali razni novozelandski čobani i Đilespiji?

Igrao je nula minuta u četvrtoj četvrtini koju smo dobili 26:8. I neozbiljno je pričati da bi se Kuzmić npr. nosio sa Gilespijem.

A za Bentila je sve vreme bilo kukanje ovde i tokom ove utakmice. Što se spušta lopta na njega i sl. A upravo je to spuštanje lopte imalo značajnu ulogu u pobedi.

Poenta je da mi ovde možemo da mislimo da bolje znamo od Ivanovića pa bi da smo izgubili utakmicu opet bi bila kuknjava gde su Nedović i Petrušev. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo matematike.

 

5 timova se zna.

Kkp- 3 pobede vise, nemoguca misija.

Baskonija-3 pobede vise, pa iako nam gostuju, nemoguca misija, ozbiljan basket igraju.

Dakle ostalo 1 mesto. Sta tu imamo? Borba par timova al u realnosti 2, Makabi vs Zalgiris.

Zalgiris ima 2 pobede vise i bolji medjusobni, prakticno 3, osim ako ne udjemo u krug s obe ekipe.

Makabi 2 pobede vise, mi bolji medjusobni.

 

Prakticno je u ovom kolu bilo esencijalno da obe ekipe izgube jer bi gap bio drasticno manji, oba meca na loptu i oba nepovoljna ishoda (gle cuda?!)

 

Na kraju mozda i nakarikamo par pobeda i zafali 1 ili 2 pobede i zavrsimo u top10, xexe.

A za to se moze napisati naucni rad ozbiljan, i vracati film gde su te 2 pobede. Pa ima ih na svakom cosku, umetnost je ovo sto je uradjeno.

 

 

Edited by Losmi17
  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Pokajte se nevernici😎

Tu ubrajam i moju ekipu sa tribine A, od nas 9, samo smo mi najstariji- The Trojka dosli na utakmicu, ostali su izuveni iz patika od sprdnje🤣

Sto se tice utakmice, odbrambena doktorska disertacija Duska Ivanovica u drugom poluvremenu na temu" kako udaviti najbolju trojku EL". Dusko je veceras uspeo nemoguce, da ucini Bentila i Kuzmica igracima koji donose dobro timu.

Uz naravno onog malog argentinskog ludaka, apsolutni hajlajt veceri.

I posle duze vremena, da pohvalim nasu publiku, koja je posle mesec i nesto dana malokrvnosti i izdanja koja su vredjala inteligenciju, sramotne serije poraza i bednih partija, stala uz tim, opet nicim izazvano ispunila dvoranu, i nosila ekipu do velike pobede!

Ponovo je lepo biti Zvezdas veceras❤️

Edited by Gudura
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

kakav bi epski kambek bio i jos da bas barsu i mirotica dobijemo za povratak.

sledece dve tekme da se kupe, ne zanima me. drzava dreaguje. vucicu seceru. kupuj sudije, radi sve sta god treba. vesna sad je vreme da se dela.

bez euforije!

 

ai agamisou pao, puta barca!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Sto se mene tice, samo da odigramo dobro svaku utakmicu do kraja regulare dela, pa sta bude bude. 

 

Doduse, mislim da cu da izvrsim harikiri ako izvisimo za jednu pobedu. 

Jasno, za prosutim mlekom ne vredi plakati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda da se malo opustimo i da odigramo što bolje svaku utakmicu do kraja. Jasno je da smo sa porazima od Njemaca drastično umanjili svoje šanse za prolaz, ali one i dalje postoje. Ne moramo se opet vraćati na to koliko je ovo bila ludačka sezona i šta se sve izdešavalo. Ne može Duško da bude odgovaran za neke greške u selekciji i za poraze na startu sezone. Otkad je on došao mi imamo pozitivan odnos pobjeda i poraza. To u startu znači da on vodi ekipu makar na zadovoljavajućem nivou. Treba ispratiti do kraja ovu sezonu da bi se dala neka smislenija ocjena. Dosta će zavisiti i od završnice ABA lige. 

Edited by Kvaratskhelia
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, NikadProtivKaline said:

@Guru

ako mogu neki napredni statsi za bentila i njegovu post igru

koliko puta spustamo na njega i koji je procenat uspesnosti tih akcija

hvala

 

Najveći procenat poseda (čak 30.7%) su mu post up situacije, iz njih ima kriminalnih 0.725 ppp... Više post up poseda po meču imaju samo Dubljević, Davies, Šengelija i Rubit, Mirotić ih ima isto. Od 14 igrača koji u EL imaju 2 ili više post up poseda po utakmici, Bentil ima najgoru realizaciju.

 

Ipak, večeras je prilično pokidao sa posta, ne samo što je par puta poentirao, nego je i sasvim fino razigravao (izuzev onog užasnog pasa Lazareviću), generalno je učinio da nam napad izgleda koliko-toliko smisleno i sa jednim ball handlerom na parketu.

 

ezgif-com-video-to-gif-21.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-22.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-23.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-24.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-25.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-26.gif

 

 

  • Like 27
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Eto kako može da se pobedi bilo ko kada se i DOSLOVNO OKRVAVE KOLENA.

 

Evo kako je moguće da Kuzmić igra više od 3 minuta i 39 sekundi.

 

I eto kako je moguće još puno toga.

 

E sada treba postaviti pitanje - igračima, treneru, klubu - ZAŠTO to nismo gledali kada je bilo najbitnije?

 

A bilo bi lepo i ljudski da nam svima neko odgovori na to pitanje.

A da smo imali šut za 3 nekih 4/21 umesto 11/21, opet bismo izgubili kao neke prethodne tekme, bez obzira na sve nabrojano. 

Čisto da se zna da ni krvava kolena ne pomažu ako Dobrić, Vildoza i Nedović šutiraju 3/22 kao protiv Albe. 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...