Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts


cuj da ne igramo, a krece fakumanija.

od kupa imamo fakua, albu ne racunam to se mora ugaziti i bez njega. 

znaci krecemo konacno u ful sastavu, prvi put i sad da ne igramo?

 

izbacis im lesora i pola posla obavljeno. znaci napadati ga stalno od pocetka, po meni on nije neki sjajan zastitnik obruca. takodje ostavlja rupcage kad preuzme.

ostaju na smajliju, uz tristana i lideja sto moramo iskoristiti.

takodje pantera odmah napasti u odbrani i napadati ga ceo mec.

braniti trojke, odokativno bi rekao da sutirjau 25-30 trojki po mecu.

bolja smo ekipa, sa fakuom bi ih rutinirali el derbi u pioniru 101%.

imamo sad 4 igraca sa laganih 10-15+ poena u timu.

faku donosi izvrstan plejmejking i ceo tim ce igrati lakse u napadu. da ne pricamo koliko podize samopouzdanje svima i koliko su svi sigurniji sa njim na terenu. meni se tim jako svidja. i dalibor ilic mi se jeako svidja, opasno telo, dugacke ruke... odlican potez sto smo ga uzeli na duze, odlican materijal za obradu. on i petrusev deluju mocno kad su zajedno na terenu, steta ako ne zadrzimo petruseva.

 

da uzmemo kup, pa da se usunjamo u 8 i onda urucimo sarunasu otkaz. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Možda su i Duško i Čović prihvatili realnost, da će nas četa Želimira Obradovića odvaliti u polufinalu, pa traže izgovor da ne igramo.

Mislim da je jedino odvaljivanje bila prva utakmica Aba lige gde je Partizan trazio formu.Svi ostali mecevi a bice ih dosta ce biti neizvesni i ne tvrdim ali mislim na mali broj poena…Niti cemo mi odvaljivati njih niti oni nas u ovoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Dalibor Ilić je već nastupao za reprezentaciju Srbije, pa ta priča oko njegovog (košarkaškog) državljanstva nije baš na mestu. Btw, ja i dalje ne verujem da je on 202, sa onolikim rukama deluje barem kao da ima 212.  

 

Njemu pise 202, Petrusevu 211, kad stanu jedan do drugog malte ne su iste visine.

13 minutes ago, Igor_ said:

Cekaj jel mi ovo pustamo Nedovica i Petruseva da igraju protiv Grcke? A isti dan igramo sa Albom? 

 

Zasto? Dovoljno je dobiti Britance.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BojanaCZV said:

Gde moze da se nadje raspored za kup?

 

Bukvalno ne uspevam.

 

Hvala 🙂

jel' u Excel tabeli ili nije nužno 😁

2 hours ago, K.Dot said:

Ja mislim da ako Duško želi da igramo, onda ćemo i igrati.

postoji li uopšte netko ovde koji veruje u drugačiji rasplet. to Čovke opet želi malo svetla reflektora za sebe.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

postoji li uopšte netko ovde koji veruje u drugačiji rasplet. to Čovke opet želi malo svetla reflektora za sebe.

 

Jedino ako je neki cilj da se izjednacimo sa Partizanom po pitanju sramotnog ponasanja posle njihovog bezanja iz KLS.

 

Kakve veze ima da li je Partizan kaznjen ili nije kaznjen, sramota je pobeci sa terena.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Jedino ako je neki cilj da se izjednacimo sa Partizanom po pitanju sramotnog ponasanja posle njihovog bezanja iz KLS.

 

Kakve veze ima da li je Partizan kaznjen ili nije kaznjen, sramota je pobeci sa terena.

nas treba da interesuje samo teren a nadležne institucije neka se pozabave sa sankcionisanjem neprimerenih postupaka.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

nas treba da interesuje samo teren a nadležne institucije neka se pozabave sa sankcionisanjem neprimerenih postupaka.

Pa o tome se i radi. Kako   vas to interesuje samo teren ako niste izašli. Da ste izašli na teren nijedno od 300 saopštenja se ne bi desilo nego bi bolji pobedio. Ni Čović  večeras

Nego Zašto? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gojko said:

Pa o tome se i radi. Kako   vas to interesuje samo teren ako niste izašli. Da ste izašli na teren nijedno od 300 saopštenja se ne bi desilo nego bi bolji pobedio. Ni Čović  večeras

Nego Zašto? 

Gojko iskuliraj se, šta si zapenio pa pucaš i po svojima :lol_2: @bodo je naš i napisao je da Zvezdu samo teren treba da zanima...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Čoki se istripovao kako mu glas odzvanja u Pioniru gde ima i dovoljno kubikaže da uparkira ego.
Mogao bi da uvede standardna obraćanja svakog utorka kao vid protesta dok Ostoja ne plati porez, plus da zapuši usta semenkarima kako se klub retko oglašava.

A nie na odmet da danas i malo namaže Lakija...osililose.



  • Like 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...