Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Wingwalker said:
2 hours ago, LightWeight said:
Dal je moguce da ljudi i dalje pominju Milutinova emoji1787.png

Šta fali Milutinovu...?

 

sticker_2107-512x512.png

 

40 minutes ago, Decembarski said:
3 hours ago, Aleksa said:

Spominju nekog centra, ima li istine?

Gde je i šta radi Štime zna li se šta,?

 

sticker_2110-512x512.png

 

 

 

Inace, nije u penziji... 😄 

 

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Decembarski said:

Gde je i šta radi Štime zna li se šta,?

Quote

Katastrofa, koja se dogodila u blizini granice sa Sirijom, odrazila se i paralisala je i ostale delove zemlje, što su za Sportal potvrdili košarkaški trener Dušan Alimpijević, koji predvodi tim iz Burse i košarkaš Vladimir Štimac, koji igra u Istanbulu. Njih dvojica žive daleko od mesta događaja, ali su apokaliptične scene i strahota koja se dogodila tema broj jedan, pa su informacije odmah jutros stigle i do njih.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fradler said:

Vide li neko kako je Frejzer uneredio Cska na debiju za Zenit?

 

Kakvu zverkicu smo imali u Zelezniku i pustili da pobegne, dok na silu pravimo el igraca od Dzonija...

Pa jos jedan plej je apsolutno visak kod nas sada pritom sada se uzela ozbiljna lova za njega.A ko garantuje da bi se isplatilo cekati za sledecu sezonu.Ne zna se kako bi to izgledalo u EL.Treba i napisati da su mu protivnici bili Mur i Ver iz CSKA,igraci njegove gradje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Pa jos jedan plej je apsolutno visak kod nas sada pritom sada se uzela ozbiljna lova za njega.A ko garantuje da bi se isplatilo cekati za sledecu sezonu.Ne zna se kako bi to izgledalo u EL.Treba i napisati da su mu protivnici bili Mur i Ver iz CSKA,igraci njegove gradje.

 Da ali smo mi na pocetku imali Adamsa. Za kog sam ja odmah govorio da je promasaj a svi me napadali. 

Ako sam ja video, sta rade onda skauti, Filip Covic je bolji skaut od nasih?

Link to comment
Share on other sites

Nije Igokea reper za bilo šta,ali naš pristup u toj utakmici je bio daleko iznad ozbiljnog i pokazala da umemo 🙂

Vidi se da ekipa diše kako treba, da je ta kriza bila kratkog daha i za očekivati je da vidimo pravu Duškovu Zvezdu već u Tel Avivu.

 

Optimista sam pred gostovanje u Makabiju i očekujem jednu lepu pobedu koja će dati potvrdu kvalitetu koji imamo💪💪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...