Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kaze Dusko da je sve OK, da smo u sustini samo protiv Virtusa bili ispod prosjeka..da je stanje redovno, da je ekipa OK. Ovo vjerovatno radi zato jer se kreirala neka atmosfere a na osnovu koje izgleda kao da smo najgori ikada.

Edited by Marokanac
..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam impresioniran Igokeom, pa samim tim ni Zvezdinim performansom. Bio sam na Zvezdinoj utakmici posle sigurno deceniju i po... Vildoza uživo deluje kao full NBA igrač, impresivno. Bentil je zbunjen i deluje nisko uživo, ne znam koliko je visok?

 

edit: da me se ne shvati pogrešno, vidi se da je Zvezda bare 8x jača ekipa od onoga što joj je bilo dovoljno protiv ove grupe nesrećnika koja je delovala kao da su pobegli iz neke kafane.

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Nisam impresioniran Igokeom, pa samim tim ni Zvezdinim performansom. Bio sam na Zvezdinoj utakmici posle sigurno deceniju i po... Vildoza uživo deluje kao full NBA igrač, impresivno. Bentil je zbunjen i deluje nisko uživo, ne znam koliko je visok?

 

edit: da me se ne shvati pogrešno, vidi se da je Zvezda bare 8x jača ekipa od onoga što joj je bilo dovoljno protiv ove grupe nesrećnika koja je delovala kao da su pobegli iz neke kafane.

 

NBA standardi. 😄 Zvučiš kao ja koja sam otišla na tekmu protiv CedOli u Pionir i bila zabezeknuta kad sam videla da im je Yogi Ferrell najbolji igrač. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

NBA standardi. 😄 Zvučiš kao ja koja sam otišla na tekmu protiv CedOli u Pionir i bila zabezeknuta kad sam videla da im je Yogi Ferrell najbolji igrač. 

Jogijeve najbolje partije u karijeri su jos uvek one iz NBA zato molicu bez bespotrebne degradacije kosarke ostatka sveta radi NBA.Pogotovo na ovoj temi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jogijeve najbolje partije u karijeri su jos uvek one iz NBA zato molicu bez bespotrebne degradacije kosarke ostatka sveta radi NBA.Pogotovo na ovoj temi.

 

Moliću bez učitavanja nečeg što nije napisano... Yogi je de facto bio najbolji igrač CedOli prošle sezone, kad sam ih ja gledala, i de facto za njega nema mesta u NBA. To ne znači da ja degradiram košarku ostatka sveta, već da sam očekivala da imaju još kvalitetn(ij)ih igrača. Što opet, proizilazi iz toga što najčešće pratim NBA ligu. Je li sad jasnije?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Dalibor sve bolji i bolji,ima bas jos mnoooogo da radi na obe strane parketa ali se vidi napredak,narocito u slobodnim bacanjima.

Psiha,oslobodio se,nema vise grca na terenu.Sada pokazuje svoje prave igre i to je dobro za ABA.Jos uvek se povremeno gubi u odbrani i to mu je pored (bas )slabog tela sada najveca mana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Psiha,oslobodio se,nema vise grca na terenu.Sada pokazuje svoje prave igre i to je dobro za ABA.Jos uvek se povremeno gubi u odbrani i to mu je pored (bas )slabog tela sada najveca mana.

Mislim da bi mu trebalo dati slobode mozda i kad ostane sam sa poludistance,cim moze da pogodi po koju trojku moze i sa poludistance kad je sam,imao bi koju prednost vise,nema sta da izgubi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Moliću bez učitavanja nečeg što nije napisano... Yogi je de facto bio najbolji igrač CedOli prošle sezone, kad sam ih ja gledala, i de facto za njega nema mesta u NBA. To ne znači da ja degradiram košarku ostatka sveta, već da sam očekivala da imaju još kvalitetn(ij)ih igrača. Što opet, proizilazi iz toga što najčešće pratim NBA ligu. Je li sad jasnije?

Dzabe okolisas,tvoj podsmeh jer je Jogi njima najbolji igrac je jasan.Sa sve tonom da ti kao NBA navijac dolazis u Pionir i sokiras se prizorom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Nek je tebi sve jasno, živ mi bio.

Jasno je svima, kao i za ovaj bold da je jako bezobrazan.

 

4 minutes ago, Nini3112 said:

Mislim da bi mu trebalo dati slobode mozda i kad ostane sam sa poludistance,cim moze da pogodi po koju trojku moze i sa poludistance kad je sam,imao bi koju prednost vise,nema sta da izgubi

Mislim da to jos nije realno u ovom trenutku tj da se Zvezdi neke stvari ipak vise isplate.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Da li je on imao svoj YT kanal ili sam sanjala? Znam da sam pokušala da ga pratim, ali sam uverena da nije bio AdmiralBet.

Ima, Tech&Sport Serbia, snimao je tu godinama ali u zadnje vreme radi za Admiral. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Da li je on imao svoj YT kanal ili sam sanjala? Znam da sam pokušala da ga pratim, ali sam uverena da nije bio AdmiralBet.

 

nemoj mi reći da si i ti među njima :classic_unsure:

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

 

nemoj mi reći da si i ti među njima :classic_unsure:

 

Nemoj da si elitista 😛 Šalim se; negde u 2020. sam odgledala par videa i odustala pošto to nije bilo ono što očekujem od analize i tjt. 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neki kao da ne prate ABA ligu uopste - kako objasniti pitanje gde je Bajic (covek podneo ostavku pre nekoliko kola), pa onda se neki cude kako je ova Igokea prejadna, a otisli im prvi plej i prvi centar, a prvom krilu stradali ligamenti. Pritom oni imaju 8-9 igraca ukupno, a i da imaju vise, pa sta mislite na sta bi Crvena zvezda licila u EL da su u januaru otisli Vildoza i Petrusev, a Nedovic odsustvuje do kraja sezone?

 

Ovaj tim je igracki najmocniji u ovom veku, taj tim je pobedio Olympiacos u gostima i osim ako je to Oly bratski pustio (a nije) to znaci da je u pitanju legitiman konkurent za mesto u PO. Mecevi u Italiji i nisu izgubljeni jer se pokazalo da ekipa ima samo 2,5 igraca nego zbog toga sto su najvazniji igraci potpuno pali. Dovoljno je pogledati mec sa Partizanom i videti kakav kvalitet pokazuje ova ekipa, kao i Partizan uostalom. Da se taj mec dobio verovatno bi Partizan izgubio u Kaunasu, a Crvena zvezda dobila Armani (ako ne i Virtus).

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Живим за дан кад ћемо имати овакву шутерску утакмицу у ЕЛ и макар једну утакмицу ове сезоне да одгледам без нервозе да разбијемо противника од самог почетка утакмице

Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Живим за дан кад ћемо имати овакву шутерску утакмицу у ЕЛ и макар једну утакмицу ове сезоне да одгледам без нервозе да разбијемо противника од самог почетка утакмице

Zar nisi gledao vs Monaka?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...