Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

To sto su uopste izbacili stori pa obrisali, samo govori koliko su kao organizacija potpuno nepovezani i vrlo neozbiljni.

 

Samo ono sto je Bodiroga rekao, govori u prilog tome.

 

Iskreno, ne ocekujem da ce se tu ista menjati.

 

Sa Fakundom treba pricati, ukoliko zeli da ostane, super.

 

Ne bih samo volela da se oseti prevarenim, jer on nista lose nije uradio i jednostavno nije fer prema njemu.

 

Ovo je bukvalno maltretiranje igraca, koje do sada nije vidjeno.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

To sto su uopste izbacili stori pa obrisali, samo govori koliko su kao organizacija potpuno nepovezani i vrlo neozbiljni.

 

Samo ono sto je Bodiroga rekao, govori u prilog tome.

 

Iskreno, ne ocekujem da ce se tu ista menjati.

 

Sa Fakundom treba pricati, ukoliko zeli da ostane, super.

 

Ne bih samo volela da se oseti prevarenim, jer on nista lose nije uradio i jednostavno nije fer prema njemu, ovo je bukvalno maltretiranje igraca.

Nadam se i mislim da ce smanjiti kaznu vec posle Reala

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

A zašto se Faku jednostavno ne skine za sledeću u EL i zaigra najnormalnije, mislim kada je već sprdnja od lige daj da se zezamo do kraja. Neće valjda Glikman da pošalje obezbedjenje da ga sklone sa terena?

Pa kad posle one kradje protiv Barselone nista nije bolje, nece valjda Evroliga da sankcionise tim gde igra samo jedan neregistrovan igrac.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Trigger said:

Kad se svi oporave, oslobode i ostalo, živo me zanima kako će Duško da kombinuje Vildozu, Kampaca, Nedovića, Ivanovića, Markovića pa i Dobrića, Lazića i 

 

Ako uzmemo da su svi fit, to bi trebalo da izgleda tako sto ce Pefi biti ili na kraju klupe sa 5 minuta u terenu, ili cak van 12. Dobric se vise nece spustati na 2, Vildoza ce svoje minute podjednako trositi na 1 i 2, slicno kao i Ivanovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Trigger said:

Kad se svi oporave, oslobode i ostalo, živo me zanima kako će Duško da kombinuje Vildozu, Kampaca, Nedovića, Ivanovića, Markovića pa i Dobrića, Lazića i Holanda. 

za EL

1 Facu, Džoni

1/2 Vildoza

2 Nedara

2/3 Laza, Dobrić

Pefi, Holland out

 

za ABA

kako god

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Trigger said:

Kad se svi oporave, oslobode i ostalo, živo me zanima kako će Duško da kombinuje Vildozu, Kampaca, Nedovića, Ivanovića, Markovića pa i Dobrića, Lazića i Holanda. 

 

Igraće Facu 4 i 5 ako treba, samo neka ga puste. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se vidi da covek uziva u kosarci i da samo zeli da igra. Mislim da nisu ni svesni sta su napravili ovom zabranom, kad god da zaigra bice silno motivisan i bice ga jako tesko zaustaviti. 

Ono sto nas ne ubije, samo nas ojaca! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...