Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Kampaco, sve i da kosta 800k nema nekog smisla dovoditi, a kamoli za 1.8mil i jos koliko. 

 

Za 1.8mil mozemo dva odlicna igraca dovesti koji bi nam pokrpili druge vece rupe. Mogli bi da zamenimo recimo Holanda i Martina. 

 

Da ne pominjem ovih 2.5mil obestecenja... koji nonsens. 

 

Otkud mi u ovoj prici, verovatno znaju samo Covic i njemu bliski ljudi (ko je rekao @Šarac?). Moj rezon je da ili pomazemo menadzeru da igra igru sa Realom kako bi tamo dobio bolji deal (a mi neke poene kod menadzera), ili Covic koristi situaciju da malo mlati praznu slamu kako voli.

 

Ako Kampaco dodje i za milion, bice to bezveze potrosene pare. I odakle nam? Branko Nordeus okrenuo ledja Ostoji jer ga nije poslusao za neke igrace (posto voli da se igra sportskog menadzera)? Djokovic osvojio neki turnir a nisam ispratio? Ko nam da te pare za ovakvo trosenje mora obavezno da poseti psihijatra i da mu se uskrati pravo na raspolaganje istim... 

 

I to je cela poenta ove price. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Kampaco, sve i da kosta 800k nema nekog smisla dovoditi, a kamoli za 1.8mil i jos koliko. 

 

Za 1.8mil mozemo dva odlicna igraca dovesti koji bi nam pokrpili druge vece rupe. Mogli bi da zamenimo recimo Holanda i Martina. 

 

Da ne pominjem ovih 2.5mil obestecenja... koji nonsens. 

 

Otkud mi u ovoj prici, verovatno znaju samo Covic i njemu bliski ljudi (ko je rekao @Šarac?). Moj rezon je da ili pomazemo menadzeru da igra igru sa Realom kako bi tamo dobio bolji deal (a mi neke poene kod menadzera), ili Covic koristi situaciju da malo mlati praznu slamu kako voli.

 

Ako Kampaco dodje i za milion, bice to bezveze potrosene pare. I odakle nam? Branko Nordeus okrenuo ledja Ostoji jer ga nije poslusao za neke igrace (posto voli da se igra sportskog menadzera)? Djokovic osvojio neki turnir a nisam ispratio? Ko nam da te pare za ovakvo trosenje mora obavezno da poseti psihijatra i da mu se uskrati pravo na raspolaganje istim... 

 

I to je cela poenta ove price. 

Nismo još iskoristili Nolovu nagradu za osvajanje završnog mastersa.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Sector said:

Ta priča o razlici u motivima mi ne pije vodu.

 

Svaka pobjeda u gostima vrijedi duplo a lakše je dobiti KKP u Beogradu nego druge timove u gostima. 

 

Kvote su realne jer je KKP strogo domaćinska ekipa i sem Valensije i Armanija, uglavnom lako rješavaju protivnike u BG. Ali da njima gori pod nogama a nama nešto i ne treba, niđe veze.

kakve su kvote za sutra?

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da Faku ima smisla kao dodatak bilo kom EL rosteru. To govori više o siromašnom kvalitetu evropske košarke. Ali u našem slučaju na već predimenzionisan roster i nepostojeći budžet, ovo jednostavno nije tačno. Da li Čović pustio buvu ili je Limar pokušao da ispadne pametan ne znam, ali znam da nikakav Kampaco nije u planu jer to nije normalno u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cekajte, 20 000 000 e za omladinu pomoci ima smisla, a bednih 1 800 000 e za virtuoza pod obrucima mnogo? 

Pa vise ce se obradovati klinci Kampacu nego novcanici od 100e.

Al moramo i krilos dovesti, nisam zadovoljan da spiskamo sve na pleja i to pleja koji ce da krpi do povratka Dzonija. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Obi-Wan said:

Naravno da Faku ima smisla kao dodatak bilo kom EL rosteru. To govori više o siromašnom kvalitetu evropske košarke. 

 

jel bi mogao da elaboriras ovo u dveipo lajne, posto je po meni facu jedan od najboljih plejmejkera koji su igrali el?

Edited by uini
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kooineeperk said:

Kampaco, sve i da kosta 800k nema nekog smisla dovoditi, a kamoli za 1.8mil i jos koliko. 

 

Za 1.8mil mozemo dva odlicna igraca dovesti koji bi nam pokrpili druge vece rupe. Mogli bi da zamenimo recimo Holanda i Martina. 

 

Koja to dva odlična igrača možemo dovesti u decembru i ko kaže da su nam Holand i posebno Martin veće rupe od one koju imamo na pleju?

 

43 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako Kampaco dodje i za milion, bice to bezveze potrosene pare. I odakle nam? Branko Nordeus okrenuo ledja Ostoji jer ga nije poslusao za neke igrace (posto voli da se igra sportskog menadzera)? Djokovic osvojio neki turnir a nisam ispratio? Ko nam da te pare za ovakvo trosenje mora obavezno da poseti psihijatra i da mu se uskrati pravo na raspolaganje istim... 

 

Bezveze potrošene pare će biti ako milion damo igraču koji je pre odlaska u NBA bio u top 5 u EL na svojoj poziciji, ujedno i ubedljivo najvažnijoj poziciji u evropskoj košarci i koji je bio glavni kreator 1 Reala? E svašta...

 

A ovo odakle nam pare - odakle smo ih do sada dobijali, odakle ih dobijaju i komšije, odakle se u stotinama miliona plaćaju prava prenosa Premijer lige, nacionalni stadioni i ostali sportski projekti vladajuće sekte.

 

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Ti jednostavno moras da budes u centru paznje, ne znam ko je gori ti ili Sarac...

 

Cekaj po kom to kritrijumu je Kampaco najbolji PG ikad u EL...pa to je nebulozna izjava...ovo sto sam naveo je samo deo iz glave..ali najbolji ikad, jel znas sta to znaci uopste?

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

predlazem trejd izmedju tvog bivseg kluba i sadasnjeg

flouters + ponitka za fakua

ko kaze ne?

Moze Faku a dobijete Brus Lee-a:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Cekaj po kom to kritrijumu je Kampaco najbolji PG ikad u EL...pa to je nebulozna izjava...ovo sto sam naveo je samo deo iz glave..ali najbolji ikad, jel znas sta to znaci uopste?

Uini je napisao "jedan od najboljih", pa makar bio i u top10 ikada, nije mala stvar

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cekaj po kom to kritrijumu je Kampaco najbolji PG ikad u EL...pa to je nebulozna izjava...ovo sto sam naveo je samo deo iz glave..ali najbolji ikad, jel znas sta to znaci uopste?

 

 

Niko nije rekao da je najbolji ikad ali u zadnjih 6,7 godina je svakako jedan od boljih plejmejkera u EL, to je jasno kao dan, verujem da i ti tako mislis samo ti je krivo sto narkoman nema novce kao Shone 😁

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...