Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, Perkos2 said:

Ili otvoriti oči koliko god se trudili da ih držite zatvorenim😁😁😁

Ja se stvarno trudim da ne budem negativan u zivotu. To samo budi neku ogorcenost. Ko ona dva matorca iz mapeta koji samo nesto komentarisu. Ja ne zatvaram oci, svestan sam sta je sve naopako u klubu. Ima tu i korupcije i nepotizma, kumstva, vracanja starih dugova...., a sto bi se klub razlikovao od zemlje u kojoj zivimo?  Klub je potpuno preslikano nase drustvo. Bice mi bolje ako istresem vrecu govana na trenera i ekipu? Pa nece, samo cu tu srdzbu podici na visi nivo. Negde sam u zivotu shvatio da kada nesto ne mogu da promenim, prihvatim to kao cinjenicu i pokusam da zivim najbolje sto mogu. Tako mogu da gledam klub za koji navijam, odem na utakmicu, malo se nerviram, malo sam srecan, tuzan, ali nikada ne vredjam trenera i igraca. Mozemo imati razlicito misljenje i biti normalni.

Vlada Jovanovic je dobar trener i ja stojim iza svojih reci. Ruzno je to sto radite i zbog toga sto je Dejo otisao vi ga ovde mazete govnima. Nije on kriv zbog toga. Da li gresi? Pa naravno. Da li ce gresiti? Pa naravno. Niko se naucen nije rodio. Nije jos za Zvezdu, a kada je? Evo ih Alimpijevic i Obradovic van Zvezde, kazete losi treneri. Najurili smo ih govnjavom motkom, a zasto? jer su se usudili da sednu na klupu posle najveceg trenera naseg naroda. Pustimo nekoga da odraste sa klubom, pa makar i sa greskama, verovatno ce nam lepo vratiti.

Uzivajte u zivotu, nemojte biti ogorceni.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, ja bas ne znam sta da mislim. Nekako mi za sada sve ima vise negativnih nego pozitivnih stvari.

 

To sto je treneru falio glavni igrac kome se i dalje dozira minutaza (a drugi glavni dosao pre 10 dana) apsolutno jeste opravdanje cak i za mnogo iskusnije trenere od naseg VJ-a. Imamo kiks protiv Radonje, aki ako dobijemo Igokeu, smatram da su rezultati dobri sa sve verovatnih 1-6 u EL.

 

Ono sto bas bode oci su sulude petorke koje VJ izbacuje. Bas bih voleo da cujem neko objasnjenje od njega, sta je cilj kada su u petorci Lazic, Stefi, Lazarevic i Luka. Takodje, Laziceva minutaza je bila skandal do drugog poluvremena juce, verovatno je to bio izuzetak.

 

Ne bih treneru zamerio Adamsa, mislim da tu ima dosta i do samog igraca. Slazem se sa kolegama koji smatraju da mu treba dati par utakmica da pripaljuje kao Rasel iz Mornara, pa ako moze super. Ali ovo sa misterioznim virusom je bas podjebavanje.

 

Edit: zaboravio sam odnos prema Holandu koji je bas wtf

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

rezultat moze da bude dobar i posle 1-13 u EL

sve je u oku posmatraca

zato prestanite da mracite

Tako je. Neko moze da ima 1-4 sa krs igrom i da je trener katastrofa, a neko moze da ima 1-4, a da je trener vrh. Evo sledece nedelje ce da zgazi Zelimira 😂

Sve je u oku posmatraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja se stvarno trudim da ne budem negativan u zivotu. To samo budi neku ogorcenost. Ko ona dva matorca iz mapeta koji samo nesto komentarisu. Ja ne zatvaram oci, svestan sam sta je sve naopako u klubu. Ima tu i korupcije i nepotizma, kumstva, vracanja starih dugova...., a sto bi se klub razlikovao od zemlje u kojoj zivimo?  Klub je potpuno preslikano nase drustvo. Bice mi bolje ako istresem vrecu govana na trenera i ekipu? Pa nece, samo cu tu srdzbu podici na visi nivo. Negde sam u zivotu shvatio da kada nesto ne mogu da promenim, prihvatim to kao cinjenicu i pokusam da zivim najbolje sto mogu. Tako mogu da gledam klub za koji navijam, odem na utakmicu, malo se nerviram, malo sam srecan, tuzan, ali nikada ne vredjam trenera i igraca. Mozemo imati razlicito misljenje i biti normalni.

Vlada Jovanovic je dobar trener i ja stojim iza svojih reci. Ruzno je to sto radite i zbog toga sto je Dejo otisao vi ga ovde mazete govnima. Nije on kriv zbog toga. Da li gresi? Pa naravno. Da li ce gresiti? Pa naravno. Niko se naucen nije rodio. Nije jos za Zvezdu, a kada je? Evo ih Alimpijevic i Obradovic van Zvezde, kazete losi treneri. Najurili smo ih govnjavom motkom, a zasto? jer su se usudili da sednu na klupu posle najveceg trenera naseg naroda. Pustimo nekoga da odraste sa klubom, pa makar i sa greskama, verovatno ce nam lepo vratiti.

Uzivajte u zivotu, nemojte biti ogorceni.

Tvoj izbor da zatvoriš oči i uživaš ali nemoj da ostale ubeđuješ da je tvoj izbor da zatvoriš oči najbolje rešenje. Mada ti i to ubeđivanje ne ide baš nešto od ruke pogotovo kad lupiš da je Vlada Jovanović već sad dobar trener, daleko je on od trenera a do dobrog ima još da guli pored terena. I to ti je gola činjenica koju ni sa milion puta napisanim da je dobar trener ne možeš da izbrišeš. Pogotovo ti je šuplja priča da je sva kritika samo zato što je "otišao" najbolji trener u istoroji KKCZ. Preboleli bi mi i njegov "odlazak" da je klub nastavio da bude košarkaški a ne porodična prćija onog iz ćoška. To je problem pred kojim ne treba zatvarati oči i ćutati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Tvoj izbor da zatvoriš oči i uživaš ali nemoj da ostale ubeđuješ da je tvoj izbor da zatvoriš oči najbolje rešenje. Mada ti i to ubeđivanje ne ide baš nešto od ruke pogotovo kad lupiš da je Vlada Jovanović već sad dobar trener, daleko je on od trenera a do dobrog ima još da guli pored terena. I to ti je gola činjenica koju ni sa milion puta napisanim da je dobar trener ne možeš da izbrišeš. Pogotovo ti je šuplja priča da je sva kritika samo zato što je "otišao" najbolji trener u istoroji KKCZ. Preboleli bi mi i njegov "odlazak" da je klub nastavio da bude košarkaški a ne porodična prćija onog iz ćoška. To je problem pred kojim ne treba zatvarati oči i ćutati.

Eto, slozicemo se da se ne slazemo. Ja mogu da ubedjujem koga ja hocu i ne znam zasto ti to smeta. Ja sam rekao da je to moj stav oko VJ, a samo ce vreme reci ko je u pravu, pa na kraju sezone mozemo opet raspravljati. Ako sam pogresio, necu pobeci od toga. Sto se tice kritika, njegov najveci problem je upravo sto je zamenio Deju. Tog toplog zeca su prosli i Alimpije i Obradovic, a cini mi se da obojica dokazuju da nisu losi treneri. 

Evo, cisto me interesuje. Koga bi ti za trenera? Znaci uslov je da ima iskustvo u EL.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Eto, slozicemo se da se ne slazemo. Ja mogu da ubedjujem koga ja hocu i ne znam zasto ti to smeta. Ja sam rekao da je to moj stav oko VJ, a samo ce vreme reci ko je u pravu, pa na kraju sezone mozemo opet raspravljati. Ako sam pogresio, necu pobeci od toga. Sto se tice kritika, njegov najveci problem je upravo sto je zamenio Deju. Tog toplog zeca su prosli i Alimpije i Obradovic, a cini mi se da obojica dokazuju da nisu losi treneri. 

Evo, cisto me interesuje. Koga bi ti za trenera? Znaci uslov je da ima iskustvo u EL.

Zašto morate svi na isti kalup? Da barem jedan napiše nešto iz svoje glave ili pita nešto logično.  Postavljaš pitanje a sam daješ odgovor i poništiš sve što si pisao afirmativno o sadašnjem treneru Zvezde. Dakle za novog trenera tražiš iskustvo u EL a za Vladu nema veze može i bez iskustva, malo si protivrečan. Ove sezone onaj uz ćoška je procenio da može sam da vodi ekipu suflurajući poslušniku šta da radi. Doveo je svašta od igrača bez ikakvog plana i kad bude zaškripalo prvi će da šutne Vladu a ti ćeš verovatno i tad da podržavaš tu odluku i pljuješ trenera. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Zašto morate svi na isti kalup? Da barem jedan napiše nešto iz svoje glave ili pita nešto logično.  Postavljaš pitanje a sam daješ odgovor i poništiš sve što si pisao afirmativno o sadašnjem treneru Zvezde. Dakle za novog trenera tražiš iskustvo u EL a za Vladu nema veze može i bez iskustva, malo si protivrečan. Ove sezone onaj uz ćoška je procenio da može sam da vodi ekipu suflurajući poslušniku šta da radi. Doveo je svašta od igrača bez ikakvog plana i kad bude zaškripalo prvi će da šutne Vladu a ti ćeš verovatno i tad da podržavaš tu odluku i pljuješ trenera. 

Vau. Znaci pocinjes uvredom (napisah nesto uvredjujuce i za tebe, ali sam obrisao-eto kako delujete na ljude).

Malo si pobrkao loncice. Nisam ja trazio iskustvo u EL, nego ga vi non stop spocitavate VJ. Ja sam samo hteo da cujem ta imena, ako vec on nema ta iskustva EL, ko ima. Tako da te molim da sledeci put lepo procitas sta sam napisao, a ne da komentarises nesto sto si zamislio da sam ja rekao.

Hteo sam da cujem imena, pa da lepo o njima razmenimo misljenja, ali eto, ne dobih ih  😞

Jako je tesko razgovarati sa covekom koji kao prvi argument uvredi nekoga. Inace neces verovati, ali ja uvek napisem nesto iz svoje glave.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vau. Znaci pocinjes uvredom (napisah nesto uvredjujuce i za tebe, ali sam obrisao-eto kako delujete na ljude).

Malo si pobrkao loncice. Nisam ja trazio iskustvo u EL, nego ga vi non stop spocitavate VJ. Ja sam samo hteo da cujem ta imena, ako vec on nema ta iskustva EL, ko ima. Tako da te molim da sledeci put lepo procitas sta sam napisao, a ne da komentarises nesto sto si zamislio da sam ja rekao.

Hteo sam da cujem imena, pa da lepo o njima razmenimo misljenja, ali eto, ne dobih ih  😞

Jako je tesko razgovarati sa covekom koji kao prvi argument uvredi nekoga. Inace neces verovati, ali ja uvek napisem nesto iz svoje glave.

Imas pravo, a ni sam ne znam ko bi mi drugi pao na pamet. Negativni navijaci, gradjani...nemaju svoj zivot pa bi sad da napadaju gospodina Nebojsu i ljude koji podrzavaju njegov trud svih ovih godina i generalno ljude koji su sve ovo stvorili 

 

Sve su to sjajni momci u nasem klubu koji zele Zvezdi sve najbolje 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Imas pravo, a ni sam ne znam ko bi mi drugi pao na pamet. Negativni navijaci, gradjani...nemaju svoj zivot pa bi sad da napadaju gospodina Nebojsu i ljude koji podrzavaju njegov trud svih ovih godina i generalno ljude koji su sve ovo stvorili 

 

Sve su to sjajni momci u nasem klubu koji zele Zvezdi sve najbolje 

A ne kao neki... 

Iz kafica...

....Kafica u...

 

STRAHINJICA BANA

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Imas pravo, a ni sam ne znam ko bi mi drugi pao na pamet. Negativni navijaci, gradjani...nemaju svoj zivot pa bi sad da napadaju gospodina Nebojsu i ljude koji podrzavaju njegov trud svih ovih godina i generalno ljude koji su sve ovo stvorili 

 

Sve su to sjajni momci u nasem klubu koji zele Zvezdi sve najbolje 

Losmi sa kim se ti macujes? Kao prvo kakve sada Nebojsa ima veze sa ovim sto pisem? Ja sam lepo pitao da covek napise trenere za koje on misli da su sposobni da budu treneri Zvezde. Nista posprdno, vec sam hteo lepo da vidimo ko su to ljudi koji mogu da iznesu taj posao. Dodao sam uslov EL, jer je to jedna od primedbi za VJ.  Evo ne mora ni to.

Onda ti kao navijac PAO, a obecao si da vise neces pisati ovde(ja to nisam video, vec sam procitao od drugih forumasa i izvini ako sam pogresio), upadas i pominjes Covica. 

Evo, mozes i ti da napises neko ime, ali da ne bude Dejo, mada ce i on uskoro biti slobodan 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim je individualno jaci od lanjskog, ali naravno to nista ne znaci, ako na terenu nije poslozen, da se zna ko kosi , a ko vodu nosi i da se zna raspodela uloga i minutaza i jos neke sitinice. Za to je direktno zaduzen trener, pa ako VJ zna posao, onda i moze da napravi nesto dobro, jer materijala svakako IMA , itekako. 

 

Ne znam kako bi se recimo Dejo snasao sa ovim rosterom i da li bi uopste i hteo recimo Nedovica kod sebe, sve u svemu, kao sto sam pisao i pre 10ak dana, mi jos uvek ne znamo plaafon ovog tima, jer smo protiv Bayerna PRVI put ove sezone videli Nedovica i Vildozu zajedno i pritom oboje nisu 100% spremni niti uigrani. I delovalo je dosta obecavajuce. 

 

Protiv IgokeJe ce biti vrhunska provera , dobar tim, odlicno vodjen sa bivsem spicem FK Sloga Trn - Draganom Bajicem. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Losmi sa kim se ti macujes? Kao prvo kakve sada Nebojsa ima veze sa ovim sto pisem? Ja sam lepo pitao da covek napise trenere za koje on misli da su sposobni da budu treneri Zvezde. Nista posprdno, vec sam hteo lepo da vidimo ko su to ljudi koji mogu da iznesu taj posao. Dodao sam uslov EL, jer je to jedna od primedbi za VJ.  Evo ne mora ni to.

Onda ti kao navijac PAO, a obecao si da vise neces pisati ovde(ja to nisam video, vec sam procitao od drugih forumasa i izvini ako sam pogresio), upadas i pominjes Covica. 

Evo, mozes i ti da napises neko ime, ali da ne bude Dejo, mada ce i on uskoro biti slobodan 🙂

Jedino  mozda Pablo Laso, ali on nije mogao kako kaze Nebojsha iz zdravstvenih razloga.

 

Mozda Kokoskov, Plaza, Blat, Ivanovic, Mitrovic, Sveropulos, Pesic..itd...na prvu loptu. Ako neko negde radi maj bed...

 

Mada je bolje imati Jovanovica. Bio je u FMPu a i na severu. 

Link to comment
Share on other sites

Btw ovo je isti onaj Trinkijerijev Bajern kojem je mnogi forumaski grobar predvidjao F4 i cak i titulu, a Kosta ih strucnom analizom razuvjerio.

Pojma nemam sta taj covjek radi tamo sa tolikim budzetom, Salo i Radonja su trenirali daleko boljeizgledajuci Bajern. Bas tuga.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jedino  mozda Pablo Laso, ali on nije mogao kako kaze Nebojsha iz zdravstvenih razloga.

 

Mozda Kokoskov, Plaza, Blat, Ivanovic, Mitrovic, Sveropulos, Pesic..itd...na prvu loptu. Ako neko negde radi maj bed...

 

Mada je bolje imati Jovanovica. Bio je u FMPu a i na severu. 

Ne znam da li je bolje Jovanovic i zasto on, ali je sada tu i ne mislim da je los, ali to je opet moje misljenje i bice na testu vremena.

Kokoskov nema sanse da ode iz NBA, zasto bi to sebi ponovo radio. Mitrovic je deklarisani grobar,nece on, a nece ni nasi navijaci. Plaza je imao sansu u Cedeviti i covek se raspao, ne znam gde je sada. Blat je tesko bolestan i nazalost nece on vise nikoga trenirati. Ivanovic je nenormalni ludak i postoje igraci koji u ugovoru imaju da ako on dodje za trenera da su slobodni. Pesic, daj molim te. Koji bi komentari bili, evo reci prvo ti sta bi sve napisao.

Dolazimo do Sveropulosa. Po meni je on jedini koji bi mogao i o njemu sam razmisljao dok smo jos trazili trenera, ali sam razmisljao i o tome sta je uradio u Makabiju. Tamo mu je ekipa izgledala bas lose, ali to je Makabi, pa ne mora nista da znaci.

Mozda smo mogli da rizikujemo sa nekim iz EC, ali to nista ne bi bilo drugacije nego sa VJ.

Jedini strani trener koga bih voleo da vidim kod nas je Xavi Pascual, ali je on nazalost zauzet.

E, da, Laso nas je odbio 😂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mozda Kokoskov, Plaza, Blat, Ivanovic, Mitrovic, Sveropulos, Pesic..itd...na prvu loptu. Ako neko negde radi maj bed...

na prvu loptu,
kokoskov, ima posao u Bruklinu,
Mitrovic je dobio ponudu, ali Radonjicev kum,
Ivanovic? reci da se salis?

Blat, ima preozbiljne zdravstvene probleme, njegova je karijera gotova, na zalost.

Sveropulos je preskup trenutno,
Pesic ima posao i taj posao je previse u njegovim godinama.
Plaza ne zvuci lose na prvu loptu, ali coveku je karijera u padu, nije uspeo ni u Betisu, a godine ga lagano stizu.

 

Next?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


Dobijemo raspali Bajern u prepunom Pioniru...i već smo presvičovali :

,, ...a šta fali Vladi?"


Bez osvrta na Vladin potencijalni talenat, čak i eventualno da ga isprati visok faktor sreće...on neće skoro biti u stanju da se postavi kao autoritet pred igračima, sudijama i navijačima. Ne samo zbog toga što je zelen već je labav kao pojava. Ovo je početak sezone...stranci se busaju...nema velikog pritiska ali neće se Bentil i Vildoza dokazivati i cimati cele sezone...kao što nije ni Lorenzo...pa ni Lojd.
Ako je plan da baš sezonu koja nam može biti i oproštajna u EL i u kojoj ćemo svaku pobedu u derbiju slaviti kao titulu, uložimo u Vladin razvoj jednostavnim bacanjem medj top level kurjake...onda šta tu može krenuti po zlu. Sa idejom ulaganja u mladog domaćeg trenera trebalo se sačekati bar do naredne EC sezone Crvene Zvezde pa da to krene redom.

Ali ipak je ovo samo još jedna Čokijeva plej stejšn sezona.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kosta said:

Btw ovo je isti onaj Trinkijerijev Bajern kojem je mnogi forumaski grobar predvidjao F4 i cak i titulu, a Kosta ih strucnom analizom razuvjerio.

Pojma nemam sta taj covjek radi tamo sa tolikim budzetom, Salo i Radonja su trenirali daleko boljeizgledajuci Bajern. Bas tuga.

 

S obzirom da je igrao top8 prethodne dvije sezone, gdje je poražen u 5 mečeva od Barse i Armanija, očigledno da zna šta radi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kosta said:

Btw ovo je isti onaj Trinkijerijev Bajern kojem je mnogi forumaski grobar predvidjao F4 i cak i titulu, a Kosta ih strucnom analizom razuvjerio.

Pojma nemam sta taj covjek radi tamo sa tolikim budzetom, Salo i Radonja su trenirali daleko boljeizgledajuci Bajern. Bas tuga.

Covek 2 godine za redom igra PO EL, bio bukvalno na mec od F4 prosle godine.

 

Bolji timovi na papiru su zavrsili iza njega vec 2 godine za redom.

Rekao bih da je tintoreto radio vrhunski posao.

Ovogodisnja selekcija je gromorozna i ne deluje da raspolazu s nekim ozbiljnim budzetom, mada pitanje je kakav je mix trosenja i koliko je otislo na plate.

Kosta, govoreci u trecem licu, Losmi17 misli da pojma nemas.

 

O Tintoretu se moze svasta reci, ali covek je ozbiljan trener.

Edited by Losmi17
  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...