Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ono sto je nama trebalo je igrac koji se ne plasi da igra kosarku. Ne znam koliko se gleda psiholoski profil kad se trazi igrac, ali od Rajana Tompsona nisam video igraca koji toliko podbacuje i konstantno.

 

Ja sam protiv MZTa imao utisak da je malo rezervisan, ali sam stvarno mislio da je to pocetna trema i da ce da se opusti. Sad smo vec odigrali 5 utakmica, sem trece cetvrtine protiv MZTa, decko izgleda zalutalo na kosarkaski teren. Sta se desilo da igrac sa odlicnom statistikom, izgleda ovako amaterski je pitanje za njega i za struku? 

 

Mislim da bi najbolje bilo i za nas i za njega da mu se daju odresene ruke, da izdivlja protiv Reala, da vidimo da li tu ima necega. Jer ovo sto on igra moze i Topic, rezultati bi bili isti.

Ja sam samo pokusao da kazem da nije imao losije brojke od Howarda, a igrao je seniorsku kosarku, pa mogu da shvatim zasto on, a ne Howard. Meni je simptomaticno kako se lako digao i pogodio na 15 razlike na 2 min do kraja. To mi iz iskustva govori da je stegnut i uplasen i da moze biti nesto od njega. U pravu si, treba mu sutra dati loptu u ruke i dozvoliti da izdivlja. Tu utakmicu ionako ne mozemo da dobijemo. Njemu, Topicu i Vildozi loptu u ruke.

Nisam pohvalio Markovica. Covek u njegovim godinama sa polomljenim i bandaziranim prstom igra celu utakmicu.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sinoć timski bili bolji u mnogim segmentima od Baskonije - 11 skokova više, 5 asistencija više, više izvedenih slobodnih bacanja. Jbga, prevagnuo je ludački šut domaćina i naša nesposobnost da igramo tranziciju (imali smo 10 izgubljenih lopti više, njih smo primorali na svega 5 za celu utakmicu što je stvarno malo). Howard je takav tip igrača, kad se zapali nema spasa - neka verzija Steph Currya za ubogu sirotinju. Sigurno je značajno jeftiniji od proverenog evroligaškog igrača poput Nedovića ili Puntera, iako ima reputaciju vrhunskog (ali jako sitnog) strelca (kao npr Erick McCollum ili Erick Green, koji nikad nisu postali vrhunski EL igrači već osrednji). Videćemo Howarda i Baskoniju sutra protiv Olimpijakosa, oni su do sad dobili nesnađenu Valensiju, nas i komšije. Ono što je nezgodno za nas bilo je što nismo imali igrača koji će eksploatisati Howarda u odbrani i uvesti ga u probleme jer on sa metar sedamdeset i kusur teško šta može uspešno da brani, pozitivan je igrač samo kad se zapali (što se doduše dešava često), ono su baš bolesni šutevi. Veći je problem što nam je sve ispogađao Thompson koji nije neki šuter. 

 

Prerano se donose zaključci. Za VJ-a mora biti alibi to što još nije odigrao meč sa našim najboljim igračem, Vildoza obaška. Opet, mora se priznati da situacija ne obećava, da je roster nakaradno sklopljen i da je bilo para da se sastavi dosta konkurentniji i manje glomazan. Mi imamo gomilu igrača zadatka koji jednostavno ne mogu da se snađu kad se od njih traže veće uloge nego što mogu da iznesu. 

 

Adamsu vreme polako ističe, treba mu dati za vikend da ispuca 20 lopti u ABA ligi, da uđe malo u ritam i slobodu. Bila je nepoznanica kako će se snaći u EL i da li će biti konstantan ili toplo hladno igrač, ali on je za sad isključivo hladno, praktično sibirska zima. Pri tome, i PAO i Baskonija su donji dom EL. 

 

Mi moramo pustiti i Hollanda da izdivlja malo makar dok se Nedović ne pojavi. Nemamo dovoljno poena u rukama jednostavno, bolje dati i ovim microwave strelcima koju loptu više nego da Bentil glumi nekog skorera i poništava dobar utisak koji generalno ostavlja. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

@visokoletac

 

Kakav „rizik“ leba ti. To sto si nisi sofisticiran pratilac desavanja preko bare i nije za neku pohvalu. Da uporedis ono sto su uradili Howard i Adams je za blam. Howard je igrao 4 godine u fizickoj najzahtevnoj Big East, gde se dozvaljava batinenje. Brane ga impozantnije defanzive nego u evropi. Na 8 trojke ima TS iznad 60%. On je sam dobio nekih 25 vrhunskih protivnika. Pratim ga od 2015, igrao za USA U16 i U17, decko dominantan u okruzenje buducih NBA igraca, sutira 50% trojke a upali suteve iz trke. Zasto bi takav kvalitet bio „rizik“?

Link to comment
Share on other sites

I da samo dodam da su nas ubogaljili sa rasporedom. Niko u EL nema ovakav raspored kao mi. Od 10 utakmica 3 kuci i 7 na strani. I te na strani igramo u serijama. Baskonija na primer igra 3 kuci i jednu na stani, a ta strana je isto Spanija. Mi  posle Reala, Bajern kuci, pa Monako i Fener na strani, Asvel kuci, pa Alba i Partizan na strani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zastotako said:

@visokoletac

 

Kakav „rizik“ leba ti. To sto si nisi sofisticiran pratilac desavanja preko bare i nije za neku pohvalu. Da uporedis ono sto su uradili Howard i Adams je za blam. Howard je igrao 4 godine u fizickoj najzahtevnoj Big East, gde se dozvaljava batinenje. Brane ga impozantnije defanzive nego u evropi. Na 8 trojke ima TS iznad 60%. On je sam dobio nekih 25 vrhunskih protivnika. Pratim ga od 2015, igrao za USA U16 i U17, decko dominantan u okruzenje buducih NBA igraca, sutira 50% trojke a upali suteve iz trke. Zasto bi takav kvalitet bio „rizik“?

To ti je tako. Sofisticiran nikada nisam bio. Ne znam kakve su ga defanzive branile, ali si tom recenicom rekao koliko poznajes kosarku. Bas me interesuje kako bi se te defanzive snasle da ih sa 3 godine preselis u El. Svaki igrac koji nije igrao seniorsku kosarku je macka u dzaku, a kao sto vidis i neki, kao sto je Adams, koji su igrali. Znam koje su mogucnosti Howarda i gledao sam svaku utakmicu u NBA koju je odigrao i to je bilo toplo hladno, tj vise hladno nego toplo. Vrhunski je suter, ali je ovde cesto slucaj da se igraci dizu u nebesa posle 2 utakmice, a bogami i pljuju posle isto toliko utakmica. Najbolji primer je Lazarevic, koji je posle Efesa bio defanzivna zver, a posle Baskonije kamenjar i nemac pojma.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Ti si mislio top 8, final 4? Titula EL? Nisam znao da smo doveli Stepha i Luku. 

 

Cilj je Aba liga, kup i KLS. U EL sta uradimo uradimo a bez Vildoze i Nedovica koji su legit EL igraci mi smo ku... Do tad ih cekaj i izvinjavaju ti se i Vildoza sto nije mogao zbog papira zaigrati sinoc a Nedovic sto se povrijedio na reprezentativnom takmicenju i sto on a i klub zele da se oporavi u fullu ali i da ostane zdrav nakon toga. Duboko ti se izvinjavaju dok cekas taxi itd itd

 

Zasto se onda bacaju ovolike pare na tim ako je cilj samo ABA? Da li je to cilj drzave da se Crvena zvezda vecno bruka u EL, da slucajno Tedeschi ili Bokan ne smeju da promole nos tamo?

 

Vidi, ili cemo biti konkurentni u EL ili treba da imamo EC budzet. Taj bezobrazluk da bilo ko moze da bude trener jer sa EL igracima lagano pobedjuje u 90% meceva u ABA, a u istoj toj EL kao ti sleze ramenima sa "sta ste mislili, TOP 8? Derbi je jedino bitan!" je samo odraz bahacenja vlasti koja vlada ovom drzavom vec duze od 10 godina.

 

Radonjic je u svakoj sezoni bio konkurentan u EL. Cim on nije tu, prebacujemo se na tvoj mod i neke anonimuse od trenera ciji je posao samo derbi, derbi i derbi jer to interesuje masu sa ovih prostora - daj skupocene sastave da se ogledaju u finalu tri takmicenja, koga briga za kvalitet, koga briga za sistem, koga briga za konkurentnost u EL.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VISOKOLETAC said:

I da samo dodam da su nas ubogaljili sa rasporedom. Niko u EL nema ovakav raspored kao mi. Od 10 utakmica 3 kuci i 7 na strani. I te na strani igramo u serijama. Baskonija na primer igra 3 kuci i jednu na stani, a ta strana je isto Spanija. Mi  posle Reala, Bajern kuci, pa Monako i Fener na strani, Asvel kuci, pa Alba i Partizan na strani.

Zato kad nam u drugom dijelu sezone dođe sedam od deset utakmica kod kuće, a mi u punom sastavu i uigrani, ima da rešetamo redom. :ss:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Zato kad nam u drugom dijelu sezone dođe sedam od deset utakmica kod kuće, a mi u punom sastavu i uigrani, ima da rešetamo redom. :ss:

Tehnicki je tako ali steta sto postoji psihologija i u ovom ritmu pa biranje utakmica,barem delimicno.Ako drzimo fenjer,ili smo blizu tesko da ce igrati hitati ka nekom rezultatu.Bolje je nabiti samopouzdanje na pocetku,barem i lazno,ostvariti poziciju i onda je borba da odrzis ovako sa 17. Pozicije na polusezoni tesko da ce se ko nadati necemu-a kad se ne nadaju nece ni postici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Da dodam i da je Dejo puko' od Baskonije lani sa 20 razlike, na poluvremenu je bilo 25 za Spance.

 

Juce kako smo igrali u 1/2 je bilo fenomenalno, 2/2 ne tako, ali polako, tek kad se formiramo kao full tim i kad pocne Adams da isporucuje, a moze MNOGO, tada ce biti mnogo toga jasnije.

 

Jeste, tako sto je pre toga imao derbi sa Partizanom u ABA ligi, a kako mnogi ovde vole da kazu - derbi je jedino bitan, u EL sta se uradi.

 

Kad Jovanovicu za dva dana od nekog derbija dodje duplo kolo EL videcemo kako ce on tada prolaziti.

 

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Bice vam zao sto ne verujete u ovaj tim. 

 

Bas me briga i da osvoje sva tri trofeja ako ce da budu na samom dnu EL i ako ce se druga polovina sezone igrati samo rekreativno. Onda je bolje i da ne igramo EL.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Tehnicki je tako ali steta sto postoji psihologija i u ovom ritmu pa biranje utakmica,barem delimicno.Ako drzimo fenjer,ili smo blizu tesko da ce igrati hitati ka nekom rezultatu.Bolje je nabiti samopouzdanje na pocetku,barem i lazno,ostvariti poziciju i onda je borba da odrzis ovako sa 17. Pozicije na polusezoni tesko da ce se ko nadati necemu-a kad se ne nadaju nece ni postici.

 

Da, ali s druge strane, moguće je dobro igrati i ako igraš opušteno i bez imperativa rezultata. Znaš da nisi prošao, pa se šuteri oslobode malo. Sve zavisi od pojedinačne psihologije igrača.  

Prošle sezone je Žalgiris imao onaj užasan start, pa je kasnije nešto proigrao i ipak skupio neke pobjede.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, quentin said:

Zato kad nam u drugom dijelu sezone dođe sedam od deset utakmica kod kuće, a mi u punom sastavu i uigrani, ima da rešetamo redom. :ss:

Nazalost i drugi deo sezone je spakovan tako da bas ne dolazi raspored naopako, vec se mesa, pa pocinjemo kuci sa Realom i Monakom, a onda polako nadoknadjujemo utakmice tokom sezone. Nece biti 3 na strani i 7 kuci u prvih 10 kola drugog dela. Ovo sto imamo ovoliko gostovanja ne valja i zbog samih treninga i uigranosti igraca, a da ne pricam da ce se vec na pocetku premoriti od silnih putovanja.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

S obzirom da smo donji dom po broju poena u proseku a sa ovoliko asistencija ukupno znao sam da smo pri vrhu po broju asistiranih pogodaka.Evo i statistike,drugi smo u EL i to moze da se kaze ubedljivo.Ne mora ovo nuzno dobro da bude po tim,to znaci i neke lose stvari(npr da igraci ne umeju da kreiraju za sebe) ali trener ipak radi,mnogi misle drugacije.

 

 

 

Edit:po ovome se i potvrdjuje prica da nama samo fali neko ko ce da uveze ove (dobre) igrace uloge i bude prva opcija.Vidi se da ovi bas nista za sebe ne kreiraju.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Baskonija bas ima elitne sutere. Kad se vrati Enoh, bice zatvoren i reket. Lepa ekipa za gledanje moram priznati. Kad imas takvog ludaka u timu i krene ga, mogu dobiti svakog.

 

Trenutna ekipa Zvezde nema kapacitet za 80 poJena u EL. Mozda se promeni sa Nedovicem i Vildozom. Mislim i ovaj Holand da ne igra, a neko je pisao cim se vrati Holand, Laza nece toliko igrati.

 

Kad takvog igraca krene sut i drugima se podigne samopuzdanje. Hommes i Gidraitis su elitni suteri. Marinkovic isto..Tompson nije lis suter isto kao i Kostelo. Sipa sa svih strana.

 

Mi nemamo takve igrace, to sto igra ovaj mali, trebao je kod nas Adams. Na kraju ce to raditi samo Nedovic.

 

Najvecu minutazu je imao Stef, najmanju Hasan, sa tim da Holand nije ulazio. Lazic 25min 2p i 3sk..

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj naš tim izgleda kao kad siromah krene da gradi kuću bez para. Pokušava da sklepa nešto, duva na sve strane.

Onda se odjednom pojave neke pare,sasvim solidne i za nižu srednju klasu, a ne za ovog našeg siromaha.

Ali, džaba. Siromah umesto da ojača temelje, uradi izolaciju, priključak za kanalizaciju...., stavlja fontanu u dvorište, na drvenu ogradu  mermerne lavove.....

Krajem juna  je izgledalo da smo pušteni niz vodu.

Kad su se pojavile pare počela je skadabudževina.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Uzasno mi smeta cinjenica da je nas klub svaku promenu trenera ispratio kompletnom promenom sistema odnosno strucnog staba i gotovo celog igrackog kadra, bukvalno svaki nas novi pocetak znaci novo kopanje temelja koje se naslanja na rusenje starog (uglavnom uspesnog).

 

U Albi dodje Aito, postavi sistem koji donosi odredjene rezultate, nakon par godina se pokupi i ode, nasledi ga ovaj sa bokserskim imenom, preuzme kompletan sistem i uz minimalne promene nastavi da gura pricu dalje. Rezultat - konstatna u EL (u skladu sa budzetom i ambicijama), dominacija u Nemackoj.

 

Njihov konkurent Bajern je menjao trenere sa Balkana godinama, temelj igre na manji broj poena, sa kosturom iskusnih igraca, par Nemaca i par eksperimenata od preko postavili su Kari i njegov sin. Nakon njega pokusali su sa Dejom i Djordjevicem koji se nisu do kraja uklopili u pricu, nisu menjali sistem ali se nisu ni prilagodili do kraja. Ispostavilo se da je Trinkieri savrseno resenje te su sa njim podigli klub do nivoa regularne top8 ekipe, sa vec po pravilu budzetom koji nije ni u top 10, sve to ne odstupajuci od price koju su sebi zacrtali.

 

Cak je i Real menjao minimalno ovog leta nakon mnogo godina pod Lasom.

 

Dakle, kao sto smo svi culi sto puta - kontinuitet vodi ka uspehu.

Nas kontinuitet dobre igre i vrhunskih rezultata presecen je 2017-te nakon odlaska Radonjica kao da je to najnormalnija i najlaganija stvar na svetu.

Promenili smo sve, otisao je svako ko je nesto vredeo, dosao je pocetnik verujuci da moze da okupi potpuno nove ljude sa kojima ce bez oslanjanja na stari sistem igre i funkcionisanja pruziti jednako dobar rezultat kao njegov prethodnik.

Rezultat - na nasu srecu samo jedna godina Evrokupa, visegodisnje lutanje sa trenerima i pojacanjima koji su na mahove davali rezultat, sve do povratka Radonjica.

 

Nakon njegovog drugog odlaska letos opet smo doveli pocetnika. Ono u cemu se situacija razlikuje od onomad (o paralelama bolje da ne pricamo) je sto je neki kostur tima ostao. Mitrovic, Lazarevic i Dobric su tri domaca pouzdana igraca koji u sebi imaju ono sto treba da u ovoj godini pruze vise nego ikad. Zajedno sa Lazicem, Kuzmicem, Markovicem, Dzonijem i ostalima novi kouc je na raspolaganju dobio ekipu koja moze da nastavi rad u sistemu koji je doneo rezultat. I pored toga sto su Covic i Vlada zas***i letos dovodeci cesto bez plana mi smo u sezonu usli sa rosterom koji moze da odbrani sve domace trofeje i da makar ponovi rezultat u EL od godinu ranije. Iako sam protiv nametanja stvari treneru drago mi je sto je neko ko poznaje sistem kao sto je to Simke u strucnom stabu, kod nas je postao igrac za El, aj nek postane i trener kroz par godina, svakako je bolje nego da je igrao jos sezonu.

 

Meni se cini da Vlada za razliku od Alimpija kapira da put do uspeha u Evropi vodi preko elemenata kao sto su agresivna odbrana, disciplina, visina, snaga, dobra atmosfera sa jakom bazom domacih igraca. Nakon ovih nekoliko meceva imam utisak da mu je ideja da preuzme neke elemente igre iz prosle sezone, a da igru u napadu oplemeni i osvezi. Raduje me sto tera ekipu da bira resenja i sto se ne jurimo sa divljacima u igri na 100 poena. Jebiga da budemo iskreni nije mu se bas poklopio ni raspored, ni zdravstveni bilten, stoga nije ni realno ocekivati neki rezultat u startu. Alimpije je sansu dobio skoro do kraja sezone iako to nije bilo opravdano ni igrom ni rezultatima. Verujem da novi trener moze dosta bolje od toga, ako budemo bili strpljivi u komentarima i glasniji na tribini.

 

Nisam i ne mogu da budem za njegovu smenu sve i da odemo na 0-5 jer bi svako novo lice pokusalo da menja tim iz korena, a taj novi presek kakvog-takvog kontinuiteta nam stvarno sada nije potreban. Jebiga Paskval i Laso su bili nesto zauzeti, zaglavili smo sa trenerom kao sto je Vlada i on je zaglavio sa navijacima kao sto smo mi, njegovo je da nastavi da rudari, nase da budemo strpljivi pa ako nas sreca pogleda a karma odluci da nastavi sa maltretiranjem komsija mozda i opet bude kalemegdan u junu.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, medobrundo said:

Čekajte sad, jel ima pravo Jovanović na svoju selekciju (Holand out, sasvim izvesno da ga nije on potpisao tri dana nakon dolaska); ili ima pravo da uspostavi autoritet i isprati igrače za koje smatra da su mu višak? 

 

Sad sam zbunjen, edukovana zvezdaška publika bi i jedno i drugo. I da pritom izjavi javno na TVu da nije pratio Adamsa i da nije njegov izbor, ali i da mu igra onda.

 

Sve u svemu, jedna ozbiljna šizofrenija u kojoj se od Jovanovića očekuje sve i odmah, bez milimetra prostora da oseti mesto prvog trenera (koje očigledno niko drugi nije hteo) i uspostavi kakvu takvu koncepciju. Pritom, ekipa izgleda skroz pristojno, sa očitim manjkom kvaliteta. Ovo je po svim parametrima trenutno EC sastav. Toliko je i plaćen, takav je i kvalitet igrača. Ko iz ovog sastava ima mesta u EL - 3 igrača? Realno pitanje sasvim.

 

Jovanović može biti na kraju i najveći dinster, ali ako je već tu, treba mu dati priliku. Naročito ako nema baš mnogo drugih kandidata i ukoliko deluje da neke stvari u igri imaju smisla.

 

Istinski razlog cele ove histerije, neopravdane, predstavlja spoznaja da će Zvezda ove sezone verovatno osvojiti 0 trofeja i biti među gorima u EL. Realnost nije briga na koju se obaziremo je ipak grobarska mantra. Realnost i pre par meseci je bila da će Zvezda biti značajno slabiji tim nego lani. I osetno slabiji od Partizana. Tako da, ishisterišite, isplačite se, urlajte, odradite sve tantrume na nivou todlera.. pa da može i nešto objektivno da se piše i razmatra.

 

Jovanovića treba gledati iz ugla naredne sezone i može li da ovim skupom igrača da napravi koncept i bude bolji i stvori kakav takav temelj. Ukoliko je ocena da ne može, skroz ok. Hajde da se menja.

 

Ali da mu se zamera nešto ozbiljno što nije u pravom momentu zamenio Ivanovića za Adamsa ili Bentila za Petruseva, što nema dva normalna beka u sastavu, što gubi od Baskonije i Reala - što bi izgubilo 99 od 100 trenera Zvezde uz sličnu dinamiku meča.. ne budimo baš toliko licemerni i zlonamerni. A da, i selekciju zanoravih, pošto bi najveći broj trenera (i to značajno iskusnijih) u Zvezdi bilo u stanju da se bori sa svim vetrovima i od prvog dana bude potpuno samostalno - oduva Čovića, sve menadžere, postavi svoje uslove.. 

Mozda realnost jeste bila da cemo biti  losiji od kkp i vecine u EL, ali da sebi ovako pucas u noge i dovodis polukosarkase i nedaru staklenu nogicu kao alfu tima..Hm.

 

Po milioniti put nekvalitetno alocirani resursi.

Od 8 igraca koje smo doveli, mogli smo probrati mnogo bolje i dovesti 4 kvalitetnija igraca. Pa nek budu Ilic i Lazarevic 11 i 12ti.

 

O treneru da ne pricamo.

 

Edit- sad kad iscitah sve, neki pominju da bi i radonjic isto prosao. Pa Radonjic nikad ne bi napravio frankestajna koga trenutno gledamo. 16 igraca u rosteru gde se ne zna ko sta radi i i gde jedino Luka ima kakvu takvu formu, a ostatak tima lici na EL odrone/ ec igrace.

Jedan potpuno disfunkcionalan tim.

 

 

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Zna se da sam sa otvorenim pesimizmom usao u ovu sezonu spram ovog tima (i trenera),ali sam stvarno mislio da cemo sinoc biti dosta konkurentniji. Meni,kao laiku,je delovalo da nismo bili toliko losiji koliko je rezultat na kraju pokazao,ali semafor ipak na kraju ne laze.

Jedno je sigurno - ni najmanje se ne zivciram dok gledam ovu Zvezdu. I to ima svoju dobru stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima ona stara poslovica koja kaže nije se onaj usro u gaće što nije imao oklasje već što nije na vreme u kukuruz krenuo.Prema tome na vreme je o svemu trebalo da se razmišlja ali dobro to je već kako je i ajde sad ako može da se nešto popravi dobro jeste ako ne onda šta nam bog da.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Коначно сам ухватио време да погледам и утакмице других екипа и закључио самда смо ми тренутно најслабији тим у ЕЛ. Неће нам помоћи ни Недовић ни Вилдоза. Толки играчи доведени све просек. Биће ово мучна сезона за гледање. 

Што пре да се скрати ростер, тренер нека га али му довести искусне помоћнике, Симоновић и компанија нек се уче у ФМП-у.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...