Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Šarac said:

Nece to ici bas tako brzo ako bas hocemo da ga gledamo cele godine na parketu.

 

 

Sad bez zezanja, ima li sanse da ga vidimo na parketu do nove godine?

 

Vidim da je posledni trening presedeo snuzden u duksu, znaci cak ni za lagano trckaranje i istezanje jos nije spreman.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, goldberg said:

 

Pa eto to je najbolji primer da ove price "mnogo veci klub, osam miliona ociju koje ga gleda, pritisak rezultata" i slicno bas i nisu tacne.

 

Mitrovic zaista nista posebno nije bio u Buducnosti zato sto ga tamo trener nije koristio kako treba. U KKCZ je imao Radonjica koji je verovao u njega i nije se obazirao na 4 miliona usta koje su mu porucivali da dovede hitno jos jednog centra, a Luka neka sam proba nesto da uradi za tih 10 -15 minuta koliko dobije.

 

Teoretski, da svi klubovi u regionu igraju EC (sto bi po plateznim mogucnostima bilo i normalno), Ivanovic bi mogao da bude prvi plej ekipe KKCZ i da bude taj clutch igrac i protiv KKB i protiv KKP. Vi sad pricate da Ivanovica moze da igra samo u Buducnosti, cekajte da vidite sta ce da se desi sa njim ako KKB ode u EL, a on se vrati tamo - jednostavno, onda ce oni biti na redu da pune klupu "Morace" seniorskim igracima, imace tri pleja i on ce imati daleko slabiji ucinak. Tako bi bilo i da se oporavio od povrede one sezone kada su imali Gordica i Cole - a na pleju.

 

Pa zapravo to samo znaci da neko pritisak lakse, a neko teze hendluje. Meni je sasvim logicno da pritisak bolje hendluje neko ko je sa 21 bio kapiten CZ i igrao tu 5,6 godina, od nekog ko je citavu karijeru bio u Buducnosti, uz rekreativo Megu. 

 

Mada ima i kod Dzonija ono prosto da ima neke ocigledne limite u igri koji se vide na ozbiljnijem nivou takmicenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eh, cigani, zapeli za prva tri meseca ugovora, a covek potpisao na 3 godine. Ima vremena za uzivanje u bravurama popularnog Nede.

Sto se mene tice, bolje da uopste ne igra jer me strah da ne dobijem mozdani udar dok gledam njegovu odbranu I basket 1na5 u napadu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

 

jeste sa prvenstva, ali je u pitanju jaka ruptura lista.

po komentaru lekara, da je samo malo bio jači impakt, pukla bi mu kost.

 

 

 

Još jedan funny momenat - niko živi nije primetio kada se povredio. 

 

56 minutes ago, Šarac said:

A tebi to licno utice na zivot kako?


 

 

Zato što ga plaćam.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Wingwalker said:

 

jeste sa prvenstva, ali je u pitanju jaka ruptura lista.

po komentaru lekara, da je samo malo bio jači impakt, pukla bi mu kost.

 

 

Jbt,to ispada kao da mu je neko uklizao sa ledja obemana nogama (dzonovima).

A mi čak nismo ni videli ni primetili da se povredio.

2 hours ago, Šarac said:

A tebi to licno utice na zivot kako?


 

Utiče npr. na moj dzep I zdrav razum.Jer sam sezonsku kupio novcima a ne orasima i tako njega (Nedovica) indirektno I ja placam.Tako da me dotiče svako loše poslovanje ili dzabe prosuti novci ili pak preplaćivanje igrača.

Kako za KK tako vazi i za FK još jače .

 

edit: Laki vec skoro isto napisao, ne videh.

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vlado75 said:

Trebali smo Lesora da  potpisemo kad nam je nudjen...

Retko koji igrac voli da se gura i igra u reketu.

Naucio i slobodna bacanja da sutira....

Uz to moze da igra 40 minuta bez izmene .

Ali je i retko da ne kazem glup igrac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

 

Pa zapravo to samo znaci da neko pritisak lakse, a neko teze hendluje. Meni je sasvim logicno da pritisak bolje hendluje neko ko je sa 21 bio kapiten CZ i igrao tu 5,6 godina, od nekog ko je citavu karijeru bio u Buducnosti, uz rekreativo Megu. 

 

Mada ima i kod Dzonija ono prosto da ima neke ocigledne limite u igri koji se vide na ozbiljnijem nivou takmicenja.

Voleo bi da nadjem statistiku,ali mislim da igra bolje na strani.Ne znam zasto,ali atmosfera u Pioniru mu ne prija.Ja sam mislio da ce biti pun pogodak jer zna pred kim igra.Ali kao da ima tremu...

16 minutes ago, Don Radonja said:

giphy.gif

Ni ja ga ne bi voleo u nasem tima,iako je trenutno najbolji kod komsija.

Edited by Don Radonja
suseda-komsija
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Redstar0356 said:

Ali zaboravljas da Luka Mitrovic navija za Zvezdu od malih nogu i to je potpuno drugaciji pritisak nego kod Ivanovica koji je dosao iz Buducnosti i verovatno ne navija za Zvezdu od malih nogu. 

Zbog tog pritiska Luka igra bolje nego sto realno moze a Ivanovic gore, nije to pritisak pa kao sad je svima isto. Drugacije je Luki, zna da je miljenik navijaca i za to je trenirao ceo zivot, njemu je Zvezda prakticno kuca a navijaci mu dodju kao familija. Ivanovic je inglismen in Njujork kod nas.

 

 

Pa nije bas tako, koliko fudbalera i kosarkasa nije uspelo u Crvenoj zvezdi, a deklarisali su se kao navijaci (dobro, to je uradio skoro svako)?

 

Evo uzmi primer Lazica ili Kuzmica - navijaci Crvene zvezde, dugo u klubu, pa su pruzali dobre partije jedino kad je Radonjic bio trener.

 

4 hours ago, Markoss said:

 

Pa zapravo to samo znaci da neko pritisak lakse, a neko teze hendluje. Meni je sasvim logicno da pritisak bolje hendluje neko ko je sa 21 bio kapiten CZ i igrao tu 5,6 godina, od nekog ko je citavu karijeru bio u Buducnosti, uz rekreativo Megu. 

 

Mada ima i kod Dzonija ono prosto da ima neke ocigledne limite u igri koji se vide na ozbiljnijem nivou takmicenja.

 

Ne moze tako da se gleda, jer i Dobric je citavu karijeru proveo kod nas i pitanje je na sta bi licio u bilo kom drugom EL klubu pa mislim da je odlican igrac za ABA/EC nivo i pristojna opcija na EL nivou.

 

Toliko je primera igraca koji nisu uspeli u sistemima kada se ekipa nije gradila sa njima kao bitnim srafovima - sta su uradili Tepic, Velickovic i Tripkovic koji su bili deo one sjajne price KKP i to kao clanovi prve petorke? Nista jer u drugim klubovima nije bilo Vujosevica koji je igru prilagodjavao njima i postavljao sistem sa njima u centru.

 

Nije Ivanovic u padu jer je navikao na Buducnost kao mali klub nego na EC kao losije takmicenje. Kazem, da se sledece sezone zamene uloge i mi spadnemo na roster od 10 dobrih igraca u EC, a Buducnost nagruva timcinu u EL, Ivanovic bi lakse igrao kod nas nego tamo.

Link to comment
Share on other sites

  Vildoza dosao, prva izjava mu bila nikad se bolje nije osecao, full spreman...posle dan izjava bilo tesko u Milvokiju mesec dana nije trenirao itd...tako da cemo i njega verovatmo cekati neko vreme da udje u ritam ( sto krace nadam se)...taman da ostalima damo fore i da resimo sva ova gostovanja sa nekih 2-7 ili 1-8 u prvih 9 kola...

  kad smo kompletni mozemo sa svima al necemo biti bas cesto u punom sastavu...

 

  bez obzira na sve ocekujem da budemo konkurentni sutra i odigramo dobru utakmicu, posebno ako Markovic bude igrao...moze i pobeda, imamo obicaj da napravimo neka iznenadjenja na startu El na strani...

Link to comment
Share on other sites

Od kako smo se vratili u EL 2013. godine uspeli smo tri puta uzastopno da dobijemo Baskoniju u gostima, a onda sledi crni niz od 4 uzastopna poraza i to sve sa 20-ak razlike. Utisak mi je da teze igramo tamo nego u Madridu i Barseloni. Shodno tome bio bih zadovoljan ako veceras ne izgubimo vec na poluvremenu nego zadrzimo egal do kraja utakmice. Tesko cemo do pobede, ali ako se igracima opusti ruka ko zna sta moze biti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...