Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

20 minutes ago, medobrundo said:

Koliko bi Radonjić mečeva dobio bez pismenih igrača spolja, koji mogu makar da postave akciju?

Ne znam, a nije ni bitno jer Radonjic sebi ne bi dozvolio da dovede potpuno nepismenog prvog pleja. Postoji dobar razlog zasto je trazio Woltersa opet u Zvezdi, a sada i u Panati. I zasto nije dovodio igrace kao sto je Adams da mu igraju startnog pleja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, medobrundo said:

Bravo, to mi uopšte nije palo na pamet bilo. Hvala na produktivnoj diskusiji.

To je trebalo da ti padne na pamet cim si video da Radonja nije ostao. I generalno se nadam da vam je sad malo jasnije zasto Ra bira samo proverene. U suprotnom bi mu Covic dovlacio Raduljice, pit bulove i morao bi da hendluje frankenstajna od tima. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Redstar0356 said:

To je trebalo da ti padne na pamet cim si video da Radonja nije ostao. I generalno se nadam da vam je sad malo jasnije zasto Ra bira samo proverene. U suprotnom bi mu Covic dovlacio Raduljice, pit bulove i morao bi da hendluje frankenstajna od tima. 

 

Radonja da je valjao, Čović bi ga zadržao 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Žao mi je ako radiš kod poslodavca kod kog ne možeš da uzmeš odmor kada ti odgovara. 

 

Nije da ne moze, al to bas i nije tako jednostavno i vise se odnosilo na ono kao ako ne moze pa,pa...cao vidimo se. Nemoj da se mazemo govnima da to ovde svako moze, odnosno koliko je to srecnika koji mogu. Vecina ne, a puno njih koji kazu da smiju lazu, osim ako vec nisu osigurali dupe prije toga.

 

A da je neozbiljno ovo da ti igrac ode, neozbiljno je i nema toga ko moze da kaze da nije tako i da bi bio ravnodusan prema tome da tog istog igraca placa ozbiljne pare i da ovaj odlazi na tako gdje mu se cefne. Pa i sve pri tom da igramo ekstra dobro, da smo top, a ne ovako kako izgledamo jadno, da se i zapitam sta smo uopste, sta igramo. Bez glav, bez repa, bez trenera, bez smisla, navijaci te ucjenjuju koga smijes dovesti.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo ne valja i to je ocigledno i jasno svima, kao sto nije valjalo ono sa Obradovicem i vidjelo se da to mora da se presječe. Posledica je bilo i platilo se za to, ali bi vise platili da to nismo uradili.

Sa ove tacke gledista posle odredjenog vremena to mozda i ne izgleda tako. Tako je i ovo, samo je pitanje hocemo li uspjeti reagovati na vrijeme i imati srece da naleti u tom trenutku neko da nas vadi.

Dovode se igraci ko na traci, bez ikakvog smisla i cilja. Jos samo da se ovaj nesrecnik pocne izdrkavati na domace igrace, a da cvika od strance (cini mi se da vec cvika) i to je to. Sve isto.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam nas novi poraz u EL i evo utisaka:

 

1. Panathinaikos je jedna od najmanje kvalitetnih ekipa u EL, pa je posledicno i mec sa njima na domacem terenu jedan od najlaksih u takmicenju (uz meceve u Bg sa Albom, Zalgirisom, Baskoniom i Asvelom). Bez Woltersa njihova spoljna linija sastavljena je od dvojice brzih i sitnih Amerikanaca, Grigonisa i Ponitke (koji kao odlicne evropske opcije drze taj tim) i trojice grckih proseka. U reketu im igraju samo Williams na 4 i Gudaitis i toranj Papagiannis na 5. Dakle, jedna ekipa sa malom rotacijom, a uz to je i Williams imao problema pa nije mogao da pruzi svoj maksimum.

 

2. Naspram njih smo mi sa cak cetvoricom dobrih igraca na tribinama, cetvoricom centara, cetvoricom krila i cetvoricom igraca na ostale tri pozicije. Zbog guzve na svojim pozicijama Dobric MORA da dobija gro minuta na 2, Petrusev MORA da dobija gro minuta na 4. Sa njima smo, naravno, disfunkcionalni u napadu, pa nije lako ni plejevima kao jedinim igracima koji znaju sa loptom.

 

3. I pored toga smo startovali dobro, sa dobrom rolom Mitrovica koji je kasnije zaboravljen na klupi. Ulazak Raduljice nas je manje - vise kostao meca jer nismo sa njim dobili nista ni u napadu ni u odbrani, a samo smo izgubili Lukin ucinak. Realno, bez Luke bi izgubili i od trenutno uzasne Buducnosti. Bentil i Martin iznenadjujuce najbolji, ali ne mogu oni sami da pobedjuju.

 

4. Ne znam sta je plan strucnog staba, odnosno deluje kao da su u avionu koji pada i da se nalaze u panici. Tek ce da bude problem kada se vrate svi povredjeni igraci i jos sa Vildozom (za koga se ne zna ni da li dolazi) postace nemoguce normalno rotirati igrace. Na bekovskim pozicijama ce tu biti cak 4 pleja, jedan bek i cetiri krila i tu su dvojica visak, kao i jedan centar (Raduljica).

 

5. Sa ovako skupim sastavom ne moze da se prica o tome kako je ABA alternativa tako da je Baskonia maltene biti ili ne biti za ovu sezonu - ako dobijemo lakse se dise, ako i to izgubimo moracemo da napravimo jednu jaku seriju pobeda i opterecenje ce biti sve vece.

 

6. Odluka da se pusti Bentil podseca na proslogodisnje pustanje Reeda zbog rodjenja deteta pred dva bitna meca u ABA ligi. Naravno, videli smo na sta je licila Buducnost u oba takmicenja (na tim koji je tu samo da ih odradi bez nekog prevelikog blamiranja), plasim se da smo i mi krenuli istim putem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da prostite na mom francuskom, jebo vas vise Radonjić i zal za mlados'.

Radonjić je na kraju prosle sezone otisao...ili je oteran...od Covica...ili Vucica...ili Obradovica...ili svih trojice odjednom...

Vise nije ni bitno, ali covek vise nije trener zvezde.

Ono sto je meni bitno, zvezda je i pod Radonjicem, negde od januara ove godine, u El izgledala jadno, kao da je zalutala u to takmicenje, a nije se proslavila ni protiv Partizana u finalu ABA lige, pobedivsi na jedvite jade, i to ekipu koju je prosle godine u EK samarao ko je stigao, ili ste i to zaboravili opijeni Radonjicem.

Taj isti Radonjic nam je i ostavio nejakog Nikolu, koga je sam i doveo, ucestvovao u cuvenom silbovanju, bio trener zvezde kad je dozivela neke od ponizavajucih poraza, pogubio nebrojano meceva u zadnjih 2-3 minuta, iscrpljivao vodece igrace na nebitnim utakmicama...

Ali je bio i kreator ekipe koja je 2 meseca igrala verovatno najbolju kosarku u evropi, odveo Zvezdu u PO El gde je igrala na noz 2 meca sa buducim osvajacem, poosvajao sve sto se u okruzenju osvojiti moze...

Sve je to Radonjić, ali, za boga miloga, ne pravite od njega Vujosevica, jer zvezda ce i bez Radonjica postojati i igrati kosarku...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogi se pitaju zašto je Vildoza izabrao Zvezdu ispred Baskonije, raspitao sam se malo i saznao da se on sa njima i rastao na ružan način. Koliko sam shvatio Baskonija mu je ozbiljno stala na žulj. Osim Zvezdine ponude imao je ponude i od Efesa i Makabija ali mu je cilj da igra što više i izabrao je Zvezdu. 

Edited by Johnny Štulić
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...