Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Najbitniji je početak. Ako dobro otvorimo meč i ako se meč bude odvijao u egalu, njihov teren ima da postane teg a ne prednost. Plus oni padaju u drugom poluvremenu, bar je tako bilo do sada. Znači momci, u meč da se udje sa glavom i mudima i ne brinem za ishod. 💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, čak i ako povedu, ne smemo dozvoliti da ode na dvocifrenu prednost jer bi to bio put bez povratka za nas. Nemamo mnogo igrača koji u kratkom periodu mogu da izmisle 8-10 poena. 

Link to comment
Share on other sites

Uslov je da se pojavis u Zvezdinom dresu ispred Arene, tacno u 19h. Bice dosta nasih. 
Molimo naše momke da u znak zahvalnosti na početku tekme skandiraju "titula Beogradu".
Taman da na kraju uklopimo sa onom "beogradska zvone zvona.."
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Najbitniji je početak

 

Najbitnija je odbrana, na pocetku, na sredini i na kraju. Sa nasom najboljom odbranom mi pobedjujemo. Dali 60 ili 90 poena nije ni vazno. Kad god smo igrali bolju odbranu od njih, a imamo kapacitete da igramo i znacajno bolju, pobedjivali smo.

 

Sto se tice pocetka, najbitniji je kraj. Dzabe nam dobar pocetak ako imamo los kraj a sa losim pocetkom se moze sustici sve sa dobrom sredinom odnosno 2. i 3. cetvrtinom i odlicnom 4.

 

Iznenadio bi se da povedemo 1. cetvrtinu jer je sada vec tradicionalno gubimo u Areni (4 u Areni+kup u Nisu), a pokazali smo 2 puta da mozemo da ih dobijemo sa losim pocetkom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nikad,ali nikad opuštenije nisam čekao jedan derbi i to onaj meč gde se odlučuje o trofeju.

Rekoh sebi posle njihovih dva nula,da ako dodjemo do egala u pobedama majstorica ce biti naša.Plitak potok.

Veći je pritisak na njima,fizicki bolje izedamo,imamo momke koji znaju kako se igraju ovakve tekme.

Verujem da ce biti i prekida o praznjenja tribina i da ce Laza u tišini  Arene podići pehar treci put ove sezone.

Ako i budem u krivu i osecaj me prevari,nema jeda ni nervoze,idemo dalje.Bilo kako bilo,muda i srce na teren pa ako budu bolji,pobedu neka slave.

Napred momci do triplete!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja сам се бавио спортом дуго, кад год сам имао важну утакмицу, или нека финала, био сам хладан као Неда у евро-дербију у Арени. Али овако као посматрач са стране ми фрка, руке ми се тресу,генерално ми није добро.

 

Ајмоооооо 🇵🇪🇵🇪🇵🇪🇵🇪🇵🇪🇵🇪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Sta je smesno? 

 

Mozda je mislio da nije istina za topovske. (ili mu je pak druga slika smesna)

 

https://www.instagram.com/reel/CtzLI8XrMVw/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Evo snimka.

 

Puca topovski a Pefi se smeje, znaci pogodice jos jednu trojku veceras.

 

Neda hladan kao spricer, mala kucaj mi + Nedovica.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Mozda je mislio da nije istina za topovske. (ili mu je pak druga slika smesna)

 

https://www.instagram.com/reel/CtzLI8XrMVw/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Evo snimka.


Drugu sliku je kolega naknadno dodao. 
 

Šire se dezinformacije ceo dan, smešno je što se proverava da li su igrači kamenovani. Ko god da je to dojavio, nije prišao Areni, odnosno delu gde igrači ulaze u halu. A policije ima nikad više. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:


Drugu sliku je kolega naknadno dodao. 
 

Šire se dezinformacije ceo dan, smešno je što se proverava da li su igrači kamenovani. Ko god da je to dojavio, nije prišao Areni, odnosno delu gde igrači ulaze u halu. A policije ima nikad više. 

Po kojoj to logici neko može da baci topovski udar, ali ne i kamen?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Mozda je mislio da nije istina za topovske. (ili mu je pak druga slika smesna)

 

https://www.instagram.com/reel/CtzLI8XrMVw/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Evo snimka.

 

Puca topovski a Pefi se smeje, znaci pogodice jos jednu trojku veceras.

 

Neda hladan kao spricer, mala kucaj mi + Nedovica.

 

Dezinformacija od snimka, siri se ceo dan.

 

Edit: ja mislim da nas u Areni ne ceka nista, tj. igrace. Kad kazem nista, mislim na fizicku ugrozenost.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:


Drugu sliku je kolega naknadno dodao. 
 

Šire se dezinformacije ceo dan, smešno je što se proverava da li su igrači kamenovani. Ko god da je to dojavio, nije prišao Areni, odnosno delu gde igrači ulaze u halu. A policije ima nikad više. 

Upravo se vidi na snimku topovski udar koji pada na metar od igraca, dim izlazi iz njega a igrac pored. 

Tako da jos jednom, sta je smesno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:


Drugu sliku je kolega naknadno dodao. 
 

 

Nisam ocekivao jos neku morbidnnu informaciju pa kad sam video dopunio sam post. Tacno je naknadno sam ubacio drugu sliku. Nije potrebna kriminalisticka forenzika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...