Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Green23 said:

Kakvi debili žive među nama, meni je to neverovatno. Ko ovo radi, ne voli Zvezdu, i tu nema nikakve dileme, jer ako voliš klub, ovo ne radiš. 

 

Ma kakva Zvezda, nije on došao tu zbog Zvezde. Došao je da izbaci svoje frustracije i zna da neće biti kažnjen zbog svojih postupaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Strasno.

Grobari su nam odrzali lekciju sto se tice organizacije navijanja.Bilo je propusta ali makar se nije prekidalo.

Dve stvari, prva je objektivna, u Pioniru je publika mnogo bliže, a druga je organizacioni problem, najbliži terenu su najretardiraniji navijači jer klub smatra da je tako potrebno. 

Link to comment
Share on other sites

Vi stvarno mislite da je ovo spontano??? Stvarno mislite????? 

Nakon svega sto ste videli unazad, stvarno mislite to ??? 

 

Sve je ovo deo scenarija, picvajz, prekid, ugnjetavanje ABA lige, celinka, mada sam ja ocekivao da ce do picvajza doci ako bude metla na vidiku, po cenu prekida utakmice. 

Vi stvarno ste naivni, ako ste ocekivali bilo sta drugo od Covica. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Pa neka pokazuju njihova sramota, nije nasa.Ovo sto se popalimo kao mladi majmuni je po meni isto lose.

Eh moglo se to i srediti da klub hoce ali svi znamo da Covicu ovo odgovara.

U Pioniru je mnogo teze organizovati utakmicu u odnosu na Arenu, i na sve to njihovi igraci su se cele sezone maksimalno trudili da izazovu ovakve reakcije necije publike. Sa druge strane nasi se ponasaju profesionalno i korektno gde god da su. A budala uvek ima i bice, koji samo cekaju da se ovako nesto desi. Ali nemoj molim te da se ovde porede neuporedive stvari. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Izvini druze, Zvezdas si, ali kakav kvalitetan spin. Nasi igraci ne pokazuju srednje prste, ne provociraju i ne pesnice protivnicke igrace koji im dodju u njihovu halu. Ja nista ne opravdavam, ali nije isto.

 

Opravdavaš.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Eh moglo se to i srediti da klub hoce ali svi znamo da Covicu ovo odgovara

Pa ja sam to i napisao. Pri čemu to ne odgovara ni klubu, ali svi znamo da kad on ima fiks ideje tu nema pomoći. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Zašto nema prenosa? 

Došao sam u lokalni kafić, naručio vops kad ono tuki

Jel Arena 1 prenosi?

Arena ugostili gagija nikolica da nam pojasni kosarku,da ti je onaj sto je upao u teren i zaustavio protivnickog igrača u kontri

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Zašto nema prenosa? 

Došao sam u lokalni kafić, naručio vops kad ono tuki

Jel Arena 1 prenosi?

Ja gledam . Tango argentino krenuo da melje. Vildoza zakucao preko Lesora 😄

  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

U Pioniru je mnogo teze organizovati utakmicu u odnosu na Arenu, i na sve to njihovi igraci su se cele sezone maksimalno trudili da izazovu ovakve reakcije necije publike. Sa druge strane nasi se ponasaju profesionalno i korektno gde god da su. A budala uvek ima i bice, koji samo cekaju da se ovako nesto desi. Ali nemoj molim te da se ovde porede neuporedive stvari. 

 

Ok, ja zavrsavam diskusiju sa moje strane jer vidim da nastavljas svoju mantru.

 

Ja ne znam kako ti nije jasno da time sto im uzvracamo na te njihove provokacije se samo spustamo na njihov nivo?Mozemo nekad da iskuliramo pa ovo je samo sport a jos obezbedjena EL.

 

Koji q nam je ovo trebalo?

 

I odjava.Ne moras odgovarati na ovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Isprovocira te pokazivanje srednjeg prsta Madara i Ledeja  i krenes da ubacujes upaljace

Debili

Pa neka pokazuju, ko ga boli qraz

Zatrpas im kos pa neka pokazuju do sutra

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Ako nista drugo vidimo da igraci Partizana uce od svojih protivnika, danas su uspesno naucili lekciju od Ljulja i Reala, kako napraviti sranje. A mi kao debili naseli da isto. 

Videcemo u petoj kako ce grobari da nam vrate. Zamisli praznjenje Arene 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...