Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Stanko1997 said:

Kako bre nije sramota Duška Ivanovića da priča kako je siguran u svoj tim i u pobedu, to neki mnogo veći treneri ne bi sebi dozvolili, kao npr. Željko Obradović. Jel to poenta ove besmislene analize izjave?

Dozvolio je i Zoc posle poraza da izjavi dosta toga sto nije sportski.Pa sto ne bi i Dusko?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi malo i zaboravljamo da ovaj Partizan može da igra vrhunsku košarku. U drugom dijelu sezone u EL su demonstrirali šta mogu da urade kada su u formi. Pobjeđivali su redom sve najjače klubove u Evropi, ubacivajući im po 90+ poena. Pogodilo ih je mnogo ono ispadanje od Reala. Pali su i psihički i fizički, ali svi znamo da se ovo doigravanje žestoko odužilo i sad vidimo da se Partizan regenerisao. 

 

Večeras su odigrali dva izuzetno različita poluvremena. U prvom su bili najbolja verzija sebe - u drugom najgora. Panter i Ledej su ubacili bukvalno sve. Kod takvih šuteva teško da ima spasa. Možda se moglo biti bliže Ledeju, ali nije lako pokriti taj prostor kad se otvori u širinu. Na sve to imamo strukturni problem sa Lesorom. Pa je tu i Egzam koji je u tranziciji i u prodorima vjerovatno najjači igrač u Evropi. I još Naneli. Specijalista za tri kad je otvoren, a može i posle jednog ili dva driblinga da ti saspe tricu u facu.

 

Kad se ovako analizira vidi se da je Partizan favorit u ovoj seriji. Izostanak Vildoze nam još dodatno umanjuje šanse. Ono što je naša prednost je Kampaco. Da, imamo najboljeg igrača u seriji. U to sam ubijeđen. Mislim da imamo šanse za brejk. Moramo da budemo što duže vremena na onom nivou iz drugog poluvremena. Ali opet, ako Partizan bude igrao kao u prvom poluvremenu biće teško doći do brejka.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 

Pa eto, posavetuj coveka, sta ti je tesko. Mlad je, neiskusan, treba ga posavetovati, mozda nekad nesto u zivotu i osvoji nakon toga. 

 

 

Naosvajao se do sada, 15 trofeja za 30 godina. Ne racunam 2 ove sezone. 

 

Trener za neke Himkije i Baskonije, ako iznenadi, super, kad je favorit, ne zna gde udara. 

 

Tako je prosao u Barsi i u Panati. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A mozda je adresa dobra ali poruka jos nije procitana... 

Nego, razumeli smo da adresa nije Zoc, jel? Samo da proverim.

 

 

Pa eto, posavetuj coveka, sta ti je tesko. Mlad je, neiskusan, treba ga posavetovati, mozda nekad nesto u zivotu i osvoji nakon toga. 

 

Najjace su mi ove izjave gde se neko pravi veci general od generala, posle bitke. 

 

 

 

Govori u svoje ime 😄 

 

Jeste, sujeta mu je proradila jos na pocetku kada je izjavljivao da ce igrati oni koji veruju da mogu da pobede. 

 

Uzaludno je nekada raspravljati... 

 

Svaki čovek na svetu je sujetan. Ko to shvati i prihvati, biće mu lakše da svoju sujetu drži pod kontrolom. Ja je prva priznajem. Nemam šta da savetujem Duška, sve što želim je da nam se ne potura demagogija kao neka "psihološka igra". 

 

Postoji vrlo jasna razlika između ulivanja samopouzdanja igračima i te izjave, da je ne citiram 10. put. Pre svega razlika u tonu i načinu deliverovanja te izjave. Ako igračima u svlačionici i na treningu to nije ušlo u glavu, teško da će par kzš da promeni. Osim što njemu zgodno dođe da se maskira i da se navijači busaju tom izjavom i pozivaju na nju, umesto da se bave time što nije spremio utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Možda napopularno mišljenje,ali Kampaco je dosta patio u odbrani,posebno u drugom poluvremenu. Znamo da nije elitni defanzivac,ali smo primili dosta koševa preko njega..Egzum ga je lako rešavao u napadu

Kampaco jeste elitni defanzivac. Na svojoj poziciji jedan od najboljih u Evropi.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Svaki čovek na svetu je sujetan. Ko to shvati i prihvati, biće mu lakše da svoju sujetu drži pod kontrolom. Ja je prva priznajem. Nemam šta da savetujem Duška, sve što želim je da nam se ne potura demagogija kao neka "psihološka igra". 

 

Postoji vrlo jasna razlika između ulivanja samopouzdanja igračima i te izjave, da je ne citiram 10. put. Pre svega razlika u tonu i načinu deliverovanja te izjave. Ako igračima u svlačionici i na treningu to nije ušlo u glavu, teško da će par kzš da promeni. Osim što njemu zgodno dođe da se maskira i da se navijači busaju tom izjavom i pozivaju na nju, umesto da se bave time što nije spremio utakmicu.

 

Imam ideju - nemoj da citas njegove izjave. Ali ako citas, onda pokusaj da sagledas siri kontekst, sto podrazumeva sve ono sto je rekao od dolaska. I prebroj medjusobne duele. To je zaista vazno za uverljiv i utemeljen post. 🙂 

 

Inace, nisam primetio ni jednog jedinog navijaca da se "busa tom izjavom i da se poziva na nju". Bukvalno. 

Nas par je komentarisemo, ali nikoga nisam video ovde da je to uzeo u tom maniru koji ti pominjes. Jos jedan flop. 

 

 

Show... 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Večeras nije opravdao taj status.

 

Treba posmatrati i kontekst situacije. Egzam pravi prednost u odnosu na sve igrače koji igraju na toj poziciji. Egzam nominalno igra pleja, ali to je čovjek od 195cm i 95kg. Uz to je i vrhunski atleta, brz je i ima ogroman odraz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Imam ideju - nemoj da citas njegove izjave. Ali ako citas, onda pokusaj da sagledas siri kontekst, sto podrazumeva sve ono sto je rekao od dolaska. I prebroj medjusobne duele. To je zaista vazno za uverljiv i utemeljen post. 🙂 

 

Inace, nisam primetio ni jednog jedinog navijaca da se "busa tom izjavom i da se poziva na nju". Bukvalno. 

Nas par je komentarisemo, ali nikoga nisam video ovde da je to uzeo u tom maniru koji ti pominjes. Jos jedan flop. 

 

 

Show... 😄 

 

Ne, ja čekam tebe, da mi kao i uvek objasniš o čemu se to radi. Jer to je psihološka igra, ja to ne kapiram, to je igranje s igračima da budu bolji, a oni su... lošiji. Sasvim logično.

 

Što se tiče krilatice navijači, jebiga, nisu navijači samo na ovom forumu. Govorim o uopštenoj kategoriji, ta njegova izjava je klasična pokrivalica kojom se izbegava suština problema, a koja se tiče direktno njegovog dela posla kao trenera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro otpusta se Dobric.Nije tako strasno. 😄

 

Otpušteni su i Marković, Ivanović, Nedović, Lazarević, Petrušev i Mitrović, znači za sada nam fale dva pleja (mada može Topić umesto Ivanovića), dvojka, swingman, četvorka i petica, umesto Lazarevića nam ne treba niko jer smo za njega još ranije utvrdili da nije košarkaš... A finalna serija je tek počela, do kraja neće ostati niko u rosteru. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Treba posmatrati i kontekst situacije. Egzam pravi prednost u odnosu na sve igrače koji igraju na toj poziciji. Egzam nominalno igra pleja, ali to je čovjek od 195cm i 95kg. Uz to je i vrhunski atleta, brz je i ima ogroman odraz. 

Imao je i nekoliko situacija miskomunikacije,gde nije ispratio igrača,zakasnio itd.

Nije Faku kriv za poraz..mora se i njemu potkrasti poneka greška,nije terminator..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ne, ja čekam tebe, da mi kao i uvek objasniš o čemu se to radi. Jer to je psihološka igra, ja to ne kapiram, to je igranje s igračima da budu bolji, a oni su... lošiji. Sasvim logično.

 

Što se tiče krilatice navijači, jebiga, nisu navijači samo na ovom forumu. Govorim o uopštenoj kategoriji, ta njegova izjava je klasična pokrivalica kojom se izbegava suština problema, a koja se tiče direktno njegovog dela posla kao trenera.

 

Pa dobro, nista onda, ocekujemo uskoro saopstenje Covica negde u fazonu "Nece nam ona psiholoskinja sa prebivalistem na poznatom forumu smenjivati trenera" 😄 

 

Da se malo skine s Lakija. A i Laki mi nesto sumnjiv. Nakon svega on priziva Filipa u Zvezdi 😄 Pa sta je ovo jbt 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa @DameTime u vezi ove dve Ivanovićeve izjave posle zadnja 2 derbija u ABA. Nije mu prvi put da to radi, to jest da tako arogantno/nadobudno "odgovara", već je dosta puta ove sezone tako pričao, a bez nekih jasnih i ozbiljnih pokrića i činjenica, na neka bukvalno čista košarkaška pitanja koja se tiču direktno njega i njegove odgovornosti, struke, grešaka i znanja, i za koje je isključivo on kriv i zaslužan (greške, nepostojanje jasnog plana, i uopšteno pripreme, utakmice, totalno nejasne i nelogične petorke i izmene i ostale košarkaške stvari), a odgovori tako što ili prospe neku demagogiju ili izokola kaž nešto i to nepotpuno.

Edited by Шутер из блока
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...