Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Sector said:

Kakav kontinuitet kad znamo da Faku ide gotovo sigurno, Petrušev čeka NBA, Vildozu odavno sele u PAO...

 

Jedino ako je mislio na kontinuitet Kobre, Mitrovića, Kuzmića, Pefija i naravno vječnog Lazića.

Pa Covic tvrdi drugacije, za Kampaca se znalo da nece ostati, a ako opet ne zadrzi ostale, pa onda u pola sezone dovodi igrace za 700-1m .. Onda iskreno i ne zasluzujemo nista vise od borbe za top 12 EL.

Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Verovatno je tako ali kako Raduljica na taj način nije zavrsio u KKP.

 

Pa mozda zato sto je ceo KKP kompletno SNS i sto im je predsednik kluba istaknuti clan stranke. Zar nije tako 120x lakse da se operu pare nego preko ugovora jednog igraca? Oni su nuzno zlo platili daleko vise, i logisticki i rezultatski im se to sve vraca. 

 

Kad i nama bude tako, siguran sam da necemo imati Raduljice, ali ce citava struktura biti kompletno partijska. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, John Terry said:

 

Svakako je bolje to nego ovo kako se sad finansira, po principu dubine uvlacenja u bulju diktatoru. Valjda treba da postoji pravilnik o tome ko se kako nagradjuje?

 

Nagrada je jedno a finansiranje potpuno drugi par cipela.

Slazem se da nagrada ide po ucinku, nesto kao bonus. Finansiranje je vec kompleksnija prica i direktno bi trebalo da zavisi od vlasnistva.

E tu dolazimo do kljucne stvari ... drzavno vlasnistvo, sto znaci finansira se iz budzeta ... koji jelte punimo svi mi, tj navijaci ... i to svih klubova, ne samo ova dva.

Pa kako onda podeliti taj novac ?

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Pa mozda zato sto je ceo KKP kompletno SNS i sto im je predsednik kluba istaknuti clan stranke. Zar nije tako 120x lakse da se operu pare nego preko ugovora jednog igraca? Oni su nuzno zlo platili daleko vise, i logisticki i rezultatski im se to sve vraca. 

 

Kad i nama bude tako, siguran sam da necemo imati Raduljice, ali ce citava struktura biti kompletno partijska. 

Najprostije receno ispali smo budale. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

35% u euroleague je solidan sut za tri, iako na malom broju pokusaja. videcemo kako sutira sa nba distance, nisam optimista na temu 😐

 

Mehanika suta mu je fina, ima mekanu ruku. Opet, pricamo o igracu sa 23 god. koji ima san da igra NBA, zeljan rada, i dolazi u okruzenje gdje ce mu biti omogucena sva moguca podrska za napredak. U slicnom okruzenju je centar sa 30 god. drvenog izbacaja, i okruglo 0 pokusaja po utakmici za 3. -> Sa 33 godine dosao do 35% na 4 pokusaja za 3 po utakmici.

 

Ja sam generalno optimistican, meni je on odlican prospekt, i uradio bih sve da ostane kod nas jos godinu dana. Ako ode u NBA, takodje mislim da ce imati finu karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Plant said:

 

Nagrada je jedno a finansiranje potpuno drugi par cipela.

Slazem se da nagrada ide po ucinku, nesto kao bonus. Finansiranje je vec kompleksnija prica i direktno bi trebalo da zavisi od vlasnistva.

E tu dolazimo do kljucne stvari ... drzvano vlasnistvo, sto znaci finansira se iz budzeta ... koji jelte punimo svi mi, tj navijaci ... i to svih klubova, ne samo ova dva.

Pa kako onda podeliti taj novac ?

 

U pravu si, to sam mozda trebao tako da pojasnim. Dakle od drzave samo nagrade, a finansiranje, u smislu sponzorstva, da se snalaze kako znaju i umeju.

 

Jeste drzavno vlasnistvo, ali ponovicu ponovo, ima gomila drzavnih klubova pa oni dobijaju cvetka, sto si i sam primetio. Sta uraditi, pa te nagrade su ujedno i finansiranje, na neki nac, zar ne. Znaci nema garantovanog novca, vec samo na osnovu rezultata, i to za sve klubove.

Link to comment
Share on other sites

Ako su ova dva kluba najpopularnija u drzavi i u fudbalu i kosarci....novac od drzave treba da dobijaju ravnopravno kako bi i borba izmedju njih bila ravnopravna...pa ako imas znanje uspeces.

a ne partizan u fudbalu grca u dugovima a u zvezdu stotine miliona za 50 igraca u toku sezone pa opet nikakvog uspeha u evropi.

znaci ajmo pocetne pozicije i svake godine oba kluba dobiju isto para npr fudbal po 20m kosarka po 10...pa ko je bolji neka to i dokaze na taj nacin.

Nije ovo evropa gde je privatno vlasnistvo pa drzavu navijace briga sto malaga ima manji budzet od valensije..vec ako je drzavno onda je i moje i tvoje i nase...pa ajde onda ravnopravno da raspodelimo sve pa da se takmicimo....ali dok je ovaj na vlasti zna se i zbog cega to tako nece biti

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Pa mozda zato sto je ceo KKP kompletno SNS i sto im je predsednik kluba istaknuti clan stranke. Zar nije tako 120x lakse da se operu pare nego preko ugovora jednog igraca? Oni su nuzno zlo platili daleko vise, i logisticki i rezultatski im se to sve vraca. 

 

Kad i nama bude tako, siguran sam da necemo imati Raduljice, ali ce citava struktura biti kompletno partijska. 

Ko ti kaže da CZ (i KK i FK) nije partijska? Gde su Terza, Drkela, Kešelj, Šone? Misliš da bi Čović radio šta hoće da nije ulepo sa Psiholjubom? Dok tribine miruju, miran je i on. Razlika je u tome što Ostoja zna da ništa ne zna. Za razliku od Čovića, koji kad bi se sudario sa Embidom na berzi rada, pre doveo Đorđa Gagića. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Kakav kontinuitet kad znamo da Faku ide gotovo sigurno, Petrušev čeka NBA, Vildozu odavno sele u PAO...

 

Jedino ako je mislio na kontinuitet Kobre, Mitrovića, Kuzmića, Pefija i naravno vječnog Lazića.

 

Pa tesko je imati i kontinuitet i iskorak kada napravis nakaradnu selekciju leto ranije, a na sve to ti je i domaca baza (pre)zrela za remont.

Da smo mi pogodili bar sa dvojicom od cetvorice Adams-Holand-Ben-Martin mogli bismo se nadati njihovom ostanku i to bi znacilo nesto.

Ovako, Adams je odavno otisao, Holand ce dan posle kraja sezone da dobije papire, a verujem da slicna sudbina ceka i centarski duo, mada ce tu Dusko da presudi i njemu verujem.

Ako bar jedan od trojice Kampaco-Luka-Filip ostane to treba smatrati uspehom iz prostog razloga sto je Faku najbolji plej Evrope i sigurno ce imati mnogo bolje ponude od nas, drugi je ni na nebu ni na zemlji i treba videti da li Dusku odgovara da ima i njega i Nedovica u ekipi, dok je treci glavom preko bare i tu malo sta zavisi od nas.

 

Na to sve treba dodati da je ovo Kuzu verovatno poslednja sezona u karijeri, Pefi i Branko sledece sezone nikako nece biti igraci za 12, a Dzoni je zaglavljen izmedju skarta i nekoga ko bi u teoriji mogao da nadje neku svoju ulogu u timu.

 

Dakle, sto se nas i ovog leta tice, nadogradnja rostera i kontinuitet se potiru.

Od kontinuiteta je pod moranje ostaviti Duska na klupi, zatim mu dati da odabere sta od igraca zeli da ostavi u timu.

Kao sto sam rekao, svaki od popularnog trojca gore je samo bonus.

Nakon toga da na vreme udjemo u pregovore i sklopimo roster kakav prilici klubu sa ambicijama u EL.

 

Ali, pre svega, da jos jednom (dva puta) oladimo komsije, bili oni ucesnici F4 ili ne.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, milos88nbg said:

a ne partizan u fudbalu grca u dugovima a u zvezdu stotine miliona za 50 igraca u toku sezone pa opet nikakvog uspeha u evropi.

 

Budzet FK CZ je 7 milijardi evra. Jadni FKP, grcaju...kamen bi zaplakao. Inace i to je deo problema, ako zelis na pravi nacin da gledas problem.

 

5 minutes ago, milos88nbg said:

znaci ajmo pocetne pozicije i svake godine oba kluba dobiju isto para npr fudbal po 20m kosarka po 10...pa ko je bolji neka to i dokaze na taj nacin.

 

To bi i bilo propisano pravilnikom. Osim toga, nezavisno od popularnosti klubova treba dati sansu klubovima da se posteno takmice. Jebes ti ovu dominaciju jednih ili drugih kada im je konkurent samo veciti rival.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Terry said:

 

Svakako je bolje to nego ovo kako se sad finansira, po principu dubine uvlacenja u bulju diktatoru. Valjda treba da postoji pravilnik o tome ko se kako nagradjuje?

 

Država ne treba uopšte da finansira profesionalni sport, eto najjednostavnijeg, najpoštenijeg i najboljeg pravilnika. A ideja da onog ko je najbolji treba nagraditi sa najviše para je besmislena, jer bi se tako samo dodatno povećao jaz između njih i svih drugih, fazon dajmo prvog pika na draftu NBA šampionu jer su oni rezultatima to najviše zaslužili (mislim nije za poređenje, al' kapiraš poentu).

 

 

  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Država ne treba uopšte da finansira profesionalni sport, eto najjednostavnijeg, najpoštenijeg i najboljeg pravilnika.

 

Ovde stajemo i u potpunosti se slazemo.

 

2 minutes ago, Guru said:

fazon dajmo prvog pika na draftu NBA šampionu

 

Kapiram poentu. Moze i tako da se gleda. Ok, moze i drugacije da se formiraju pravila, ali mislim da je ovo nefer, PRE SVEGA ka svim ostalima osim Zvezde i Partizana.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pantelija said:

Ko ti kaže da CZ (i KK i FK) nije partijska? Gde su Terza, Drkela, Kešelj, Šone? Misliš da bi Čović radio šta hoće da nije ulepo sa Psiholjubom? Dok tribine miruju, miran je i on. Razlika je u tome što Ostoja zna da ništa ne zna. Za razliku od Čovića, koji kad bi se sudario sa Embidom na berzi rada, pre doveo Đorđa Gagića. 

 

Jesu i FKCZ i KKCZ partijske, ali ne u potpunosti. Bas zato sto nisu u potpunosti, tu i tamo se provuce neki Raduljica za 500k ili Gobeljic za 350k. 

Link to comment
Share on other sites

Da su Borac, Vojvodinu, Radnicki osnovali vojska i policija dobijali bi ravnomerno novac. Ali da ne idemo dublje u pricu.
Mala paralela...hotel Omorika na Tari je i dan danas u vlasništvu vojske i ubija konkurenciju sa cenama za velike seminare i tim bilding programe a imaju i poluolimpijski bazen sa toplom vodom koju greju (to košta Boba oca) i preko cele zime im je grejanje ogromnog objekta sa cirka par kilometara samo u hodnicima, uvek na max.

Hotel u privatnom vlasništvu sa tom ponudom i cenama i uz takve troškove održavanja, bankrotirao bi za pola godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Jesu i FKCZ i KKCZ partijske, ali ne u potpunosti. Bas zato sto nisu u potpunosti, tu i tamo se provuce neki Raduljica za 500k ili Gobeljic za 350k. 

U cemu se ogleda ta "potpuna" ili "djelimična" pripadnost partiji tj kako odredjujes da li je neko "potpuno" ili "djelimično" partijski?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Jesu i FKCZ i KKCZ partijske, ali ne u potpunosti. Bas zato sto nisu u potpunosti, tu i tamo se provuce neki Raduljica za 500k ili Gobeljic za 350k. 

 

Cek sad ne razumem ovaj mindfuck, oni su totalno sns i zato tamo nema snsKeselja i snsRaduljice a mi nismo sns i zato kod nas ima snsKeselja i snsRaduljice? Znaci oni su sns i njima ne dovlace njihove polovnjake, a mi nismo skroz sns i onda nama na grbacu stave takve likove jer hoce da nas skroz pretvore u sns i onda nam ih nece dovlaciti? Stvarno ne razumem ne zajebavam se. 

 

 

...ali kkcz i fkcz nisu partijske...jedan ima portert Vucica u kancu i prica kako njegov duh lebdi, a drugi gostuje svakodnevno po nacionalnim TV i hvali ga na sva usta. Mozda su ironicni sta znam. 

 

 

 

 

 

5 hours ago, DameTime said:

Kad se priča o Željkovom dolasku u Partizan i Ostoji, treba naglasiti samo jednu stvar. A to je da je Ostoja morao da garantuje Želimiru da će biti pušten da radi svoj posao i da mu se niko neće umešati u taj deo.

 

Tacno. Zato se Obradovic i sastao sa Ostojom pre potpisivanja i Ostoja mu garantovao budzet bez trzavica i pojacanja. 

 

Ostojaspacer.png

Edited by Tamburinjo
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa ne razumes zato sto narod ovde za sve krivi Sns, lakse je opravdati svoje ili tudje greske kroz Sns neko kroz svoj neuspeh. Ja verujem da ljudi ovde kad im zagori ručak, krive Vucica ili Sns. 

Pa kad iskače iz frižidera i kvari nam ručak😄

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se vodi bilo kakva rasprava oko sledece sezone i prica kao "Covic ce se nadam se opametiti sledece sezone" 

Koliko sezona je proslo?

Je l se opamtio,nije i nece,uvek ce mu biti drugi kriv samo da on ne bude,je l ga neko cuo da kaze krivi smo mi ili neko u klubu,ja ne?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo

 

Kad nam prezidente bude neki bravar iz Smedereva, klimac glave koji se ne mesa u svoj posao, a ne ljigavac kao sto je Covic i covek kom Vucic nista ne veruje, onda ce cela struktura da nam bude SNS, pa cemo u upravi imati 10 Raduljica, te ce pare da se peru i obrcu na dosta vecem levelu.

 

Ne branim Covica, olos je, samo kazem da tih Raduljicinih 500k ide zajedno sa 3 miliona koja smo potrosili na Kampaca, Vildozu i Duska. Bez tog prvog, nema ni ovog drugog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Kad se priča o Željkovom dolasku u Partizan i Ostoji, treba naglasiti samo jednu stvar. A to je da je Ostoja morao da garantuje Želimiru da će biti pušten da radi svoj posao i da mu se niko neće umešati u taj deo. Čović teško da i jednom treneru može da garantuje tako nešto, da mu neće on selektovati roster i postavljati taktiku. Volela bih da me demantuje, Duško ostane, naredne sezone postavi ekipu i nastavi da radi. 

 

Kakav Ostoja, nije sa taj tu nista pitao. Neko drugi je deoveo Rumenigea a ovaj ne bi dosao da nije imao garancije za sve sto zamisli (dobro ne bas sve, u okviru mogucnosti). Zelimir je trenutno ovaj Patlidzan i niko drugi.

Zelimir je privukao igrace koji nikada ne bi dosli i da su imali pare da ih dovedu a da je neko drugi trener a Ostoja je sustinski pozadisnki nebitan lik.

Edited by nunilo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...