Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 minutes ago, uini said:

 

apsolutno. ipak, ne znam koji je andrak mišku trebao da izlaže planove petruševa za sledeću sezonu.

tako smo i došli do novog prelaznog roka a pomalo je bespotrebno za miška i petruševa, ili ja ne kontam neki leverage koji miško šatro pravi 

Staviću u spoiler da ne iritiram Gurua xD

Spoiler

Kakav je status Sandra Mamukelashvilia u NBA? Ima li perspektive da se tamo zadrži ili mu je budućnost preko ove strane bare? 

Da znam da li da ga stavljam u buduće rostere, pored Kennetha Loftona Jr. 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Staviću u spoiler da ne iritiram Gurua xD

  Reveal hidden contents

Kakav je status Sandra Mamukelashvilia u NBA? Ima li perspektive da se tamo zadrži ili mu je budućnost preko ove strane bare? 

Da znam da li da ga stavljam u buduće rostere, pored Kennetha Loftona Jr. 

 

Otvaraj temu prelazni rok, krajnje je vreme. :smiley53:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ma Gagic je isti Dobric ali po losim karakteristikama.Stalno u brzini koju ne kontrolise,bez kreacije a daleko od elitnog sutera.Matovic je recimo tu ulogu igrao mnogo bolje.Dobric je takodje telom bolji od Gagica,ne znam da li si ikada video atletiku Dobrica u tom dobu...

 

Deluje mi i po konstituciji kao Dobric Jr. Posle je Dobric ojacao... 

 

Gacic, sta znam, imam i dalje tu rezervu, pogotovo sada kada cujem da hoce na koledz a ne u seniore. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Staviću u spoiler da ne iritiram Gurua xD

  Hide contents

Kakav je status Sandra Mamukelashvilia u NBA? Ima li perspektive da se tamo zadrži ili mu je budućnost preko ove strane bare? 

Da znam da li da ga stavljam u buduće rostere, pored Kennetha Loftona Jr. 

 

Ja bih se njemu obradovao ali mislim da je znacajno opravio status u NBA.Zalutao u G pa valjda tamo dominirao i dogurao da startuje neke u NBA cini mi se.Da li opet moze da ispadne iz price,ne znam.

Da,on je starter u SA sad,ima fine brojke takodje.Gotovo je sa tim sada.Meni je zapao za oko kad je igrao za Gruziju,tad je mogao mozda da se uzme ali ...

 

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Deluje mi i po konstituciji kao Dobric Jr. Posle je Dobric ojacao... 

 

Gacic, sta znam, imam i dalje tu rezervu, pogotovo sada kada cujem da hoce na koledz a ne u seniore. 

Naravno,razumem skepticizam.On je samo pteoncijal sada.

Pa taj koledz bi ga mozda i spasao,Ameri znaju da rade na telu.Pritom jasno je da nije za seniore sada,mozda je to i pravi potez.Osim ako ga naravno to ne upropasti,nece znati dok ne proba...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kvaratskhelia said:

U najavi?

 

Petrušev je ove sezone na 11+5 u prosjeku. Odlični % za 2(60%), solidni za 3(35%). Jedino đe je skroman su slobodna bacanja(69%). Tu mora da gura na barem 75%. 

 

Moze on i dosta bolje od toga, imam osecaj da mu ovo nije ni 70 posto. Svakako, kao nacrtan visoki igrac za Evropu. Za NBA mislim da mu fali bas bas dosta toga i da koncepcijski nije taj visoki igrac koji tamo prolazi. 

 

Elem, on je navodno u 76ersima ostavio dobar utisak proslo leto na summer league, i manje vise su mu rekli da ce da ga uzmu sledece leto, te da nadje klub gde ce da igra. Mislim da je i premasio ocekivanja, tako da su sanse da ostanne kod nas poprilicno simbolicne. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Drug Crni said:

No,protiv toga postoji samo jedan lek,a to je spuštanje sa visine. Jedan deo će morati odraditi Real,a drugi mi.

 

Onda ces samo imati drugi hajp, "tango argentino u Beogradu", "Deck dolazi da odigra za sicu basket sa svoja dva zemljaka" i slicne price. Mislim, vec smo imali takve stvari u medijima, a, koliko primetim, svi mediji su ovih dana u misiji ispiranja mozga stanovnistvu kako je ucesce "nasih klubova" u EL podjednako radosna stvar kao, recimo, povratak Kosova ili uclanjenje u EU.

 

Nego, potpuno mi je besmislena prica kako jedna Crvena zvezda, eto, nije imala novca na pocetku, a da je imala, onda bi sta? Mozda dovela Campazza kad je imao ugovor u NBA? Mozda dovela Vildozu kad je imao ugovor u NBA?

 

Evo, sta bi se desilo da je KKCZ dovela Andjusica, Papapetroua, Martina i Nunnalija, a KKP Nedovica, Hollanda, Exuma, kasnije Vildozu pa Campazza? Pa nista, ovde bi se pisalo kako je Vucic u decembru odlucio da KKP mora da se postane sampion, hajde da se ne lazemo.

 

Nego, ja imam jedan roster za sledecu sezonu, pa da vidim kome ce se svideti:

 

Adams (Maccabi), Markovic, Ivanovic

Nedovic, Dobric

Davidovac, Lazarevic, Lazic

Thiemann (Alba), Petrusev

Jones (TT)/Kamagate (paris), Kuzmic

 

Naravno, verujem da se mnogima ovo ne svidja, svi bi neku Real Madrid pricu - daj jos i Decka uz Campazza, ali ovo je sastav koji je veoma slican ovosezonskom sastavu Zalgirisa koji je izborio 7. mesto i ucesce u PO.

 

No, kao sto rekoh, vecinsko misljenje ovde je da je ono sto vlast radi moralno uzasno, ali samo ako ja nisam deo vlasti. Cim to postanem, nalaze se opravdanja, da to zapravo tako i treba da bude, da je problem bio sto i ja nisam dobio izmisljeno radno mesto i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

Mene svi hajpovi nerviraju. Jokic MVP, Bogdan solidan, Djokovic GOAT... you name it. Ali sve to treba shvatiti "samo" kao novinarski oportunizam. Videli sta je hot tema u tom trenutku, i onda je eksploatisu do zadnje kapi. Pa i za onu nesrecnu pevacicu sto ubijena su hajpovali i silovali tekstove ja mislim dve godine.

 

@goldberg Vidim Adams i pomislim da li si ti normalan...kad ono nije taj Adams 🙂 

 

On the serious note, ovo ti je jako tanak roster. Slabiji od ovogodisnjeg poprilicno. Moze ako igramo evrokup.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Gudura said:

Aj nek neko javi Dusku i Covicu, da dok se Filip smisli, koliko veceras kaparisu Bruna Cabocla za sledecu sezonu, ionako zavrsava ovu veceras😎

I ja, a Cabocla kao zamenu😎

 

Ja sam ovo predlagao jos kad je pre Ulma igrao za Flamengo. On je 100 puta bolji od nekog od Janisove brace koju smo jurili navodno,

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ja ni za Petruseva ne vidim prepreku da se vec sada produzi, sa izlaznom klauzulom za NBA. Jer ocigledno je Misko odlucio da mu je u Zvezdi dobro ako vec ne bude u 'merici.

 

Pada mi napamet, dok ovo pisem, da mozda Dusko nije preterano za tu opciju da se Filip produzi.

6 hours ago, Laki21 said:

 NBA ligu treba raspustiti.

 

Popravio sam ti ovo.

5 hours ago, goldberg said:

No, kao sto rekoh, vecinsko misljenje ovde je da je ono sto vlast radi moralno uzasno, ali samo ako ja nisam deo vlasti. Cim to postanem, nalaze se opravdanja, da to zapravo tako i treba da bude, da je problem bio sto i ja nisam dobio izmisljeno radno mesto i tome slicno.

 

Ovo treba se pinuje na svaku stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Ja ni za Petruseva ne vidim prepreku da se vec sada produzi, sa izlaznom klauzulom za NBA. Jer ocigledno je Misko odlucio da mu je u Zvezdi dobro ako vec ne bude u 'merici.

 

i recimo petrusev zapali a ti onda u avgustu ili septembru krenes lagano da trazis opciju koja treba da bude nosioc na c-pf.

 

takodje, ta izlazna klauzula valjda znaci da petrusev ili nba klub mora da plati nesto zvezdi a zasto bi to igrac radio, ako vec ne mora? to je valjda druga prepreka.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, John Terry said:

 

Bobi je, po prici iz kluba, produzio ugovor sa nama da bi NBA klub morao da plati 600k dolara odstetu.

u realnosti verovatno klub duguje bobiju 300k bobiju i jos 200 nekom drugom miskovom igracu

zvezda te pare u tom trenutku nema

misko sredjuje nba obestecenje koje zvezda prosledjuje njegovim klijentima plus 100k covicu u dzep

svi srecni i zadovoljni

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bih sad odmah potpisao da nam na 4 ostanu Petrusev-Bentil. Za Petruseva je jasno zasto, a Bentil uprkos nekim ludackim momentima tokom sezone je ipak pouzdan igrac za ovaj nivo i neku limitiranu ulogu. Imao je los period kada je Dusko tek dosao, verovatno je i za njega bio sok da od skoro pa prve napadacke opcije u timu padne skroz u drugi plan, ali kada se prilagodio svemu tome krenuo je da igra bolje. Inace on je potpisao na dve godine tako da ne verujem ni da ce ici bilo gde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ja bih sad odmah potpisao da nam na 4 ostanu Petrusev-Bentil. Za Petruseva je jasno zasto, a Bentil uprkos nekim ludackim momentima tokom sezone je ipak pouzdan igrac za ovaj nivo i neku limitiranu ulogu. Imao je los period kada je Dusko tek dosao, verovatno je i za njega bio sok da od skoro pa prve napadacke opcije u timu padne skroz u drugi plan, ali kada se prilagodio svemu tome krenuo je da igra bolje. Inace on je potpisao na dve godine tako da ne verujem ni da ce ici bilo gde.

Hrabra izjava ali nakon svega sto smo videli itekako ima smisla.

Ipak, nijedna pozicija se ne moze sastavljati izolovano u odnosu na ostatak rostera.

Tako i pozicija 4 mora da se sastavlja u odnosu na ono sto cemo imati na 5. 

 

Meni se ne svidja ideja pojedinih da Filip, Luka i Hasan budu centri a da dovedemo kapitalca na 4.

To je bilo podnosljivo resenje i kontrola stete u toku sezone kada smo bili na korak od dovodjenja Polonare, sada bi to bilo nedovoljno dobro jer bi opet zavisili od procenta srece sa povredama koji nam nikada nije isao na ruku.

Imali bi Luku koji se mnogo trosi ove 2 godine i pitanje je kada ce ga to sustici u vecoj meri, okrnjenog Hasana koji tek sad lici na staru verziju sebe i verujem da ce pokidati finale, i Filipa koji ni sledece godine nece moci da cuva one najbolje centre, covek ne moze ni Pjera da cuva kada nije na 100 posto snage i fokusa.

Patili bi od skoka i odbrane niskog posta kao i ove sezone.

 

Za mene je Bentil postao igrac ove sezone. 

Konacno je ukapirao sta sve moze i treba da radi igrac njegove konstitucije i umerenog talenta koji poseduje.

Kada je u fokusu, zagradi svog igraca na skoku i pokupi loptu, u napadu prepozna haj-lou varijantu ili resi nisko post on je zlatan igrac rotacije.

Sut sa distance je tu samo bonus.

Imao je natprosecno mnogo pehova sa povredama i bolescu ove sezone i uzimajuci to u obzir, kao i faktor prilagodjavanja koji je konacno zavrsen, moze se reci da on sledece sezone moze da igra samo bolje (konstantnije).

 

To sve jos vise vazi za Petruseva.

Naravno, ako ima srece i pameti i prolongira san o NBA na jos sezonu ili dve.

 

Da bi ovaj tandem doneo ocekivano potreban je jedan centar izrazenog skakackog i defanzivnog kvaliteta, po mogucstvu pnr potentan.

Da ih u nekom smislu rastereti i dozvoli im da se razmasu u napadu (Petruevu pre svega).

U najmanju ruku treba nam Kuz iz najboljih dana umesto ovog rashodovanog koji bi trebao da ide u vise nego zasluzenu penziju.

Ne mora da bude elita u odbrani pika ali mora da bude skakacki dominantan i pojava u reketu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...