Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 hours ago, Laki21 said:

Čisto da napomenem da u ludilu ne bi imali 5:0 na kraju da su te tekme zaista o nečemu odlučivale.

Ovako su se opustila mudašca jer pobeda ili poraz nema težinu, pa su lopte ulazile, da je bilo stani pani opet bi palo lomljenje obruča kod 2/3 rostera.

Šbkbb

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marcus said:

Upravo tako. Nema teorije da EL dozvoli 2 power housa iz Srbije i na taj nacin sama sebe finansijski sasece.

cini mi se da se ovde previse ulazi u te neke teorije zavere

ne vidim kako je to protiv interesa EL da imaju jos jedan klub sa jakim ulaganjima?

i kako to tacno utice finansijski na samu EL? ionako je u pitanju neprofitabilno takmicenje

da nece tv prava manje da im vrede ako se igra vise tekmi u punoj areni/pioniru sa svim medijskim hajpom koji uz to ide?

dakle, ne vidim tu nista protivno interesima EL kao organizacije

 

za klubove clanove/vlasnike mogu da kapiram da im nije bas 100% u interesu, i to jedino takmicarskom

sto opet nema mnogo veze za finansijama, i generalno se tome daje previse znacaja ovde

 

a ako pricamo o moral high ground i gnusanju na el prezidente novac....ne vidim da se bilo ko u EL bunio na novce ruskih oligarha i ostalih mafijasa

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marcus said:

 Nasa jedina nada je da nekako uzmemo Aba i ove sezone i na taj nacin izbacimo iz kombinacije kkp drzavni projekat. Verujem da onda nece moci tako lako da nastave da upumpavaju lovu. U suprotnom smesi nam se Ec narednih par godina.

 

Lova će se upumpavati i dalje, kod nas možda i više. Nebitno da li igramo EK ili Evroligu. Ma koliko nekome bilo smešno ali Vučić ne sme da nas zakine za lovu jer mu ne treba još jedna tribina sa koje će i glasnije odjekivati ''Vučiću pederu''. On je iz inata nama doveo Kampaca (možda je i Vučko reko - Vidi ovog Čovića budalu, dao sam mu lovu i garancije da dovodi i on milionere a on se zajebava, dovodi Raduljicu a časti i FMP, kad neće on dovešću mu ja), iz inata će dati lovu i da ga zadržimo. Državni džep pomaže Partizanu isto koliko i nama. Dolaskom Željka dao im je Vučić garancije da dok god je Željko tu imaće finansijsku pomoć, može Vučko do sutra da trubi o porezu, to je samo farsa. Napravili su ljudi plan, na pametan način troše lovu. Napravili su sjajan posao ulaskom u Top8, punom Arenom, odličnim odnosima sa rukovodiocima Evrolige. To što mi nemamo plan, što imamo pomahnitalog predsednika, što smo spizdeli ogromnu lovu na ništa i Čovićeve suni muni kombinacije, nije nam kriv Partizan i država.

 

Nije meni problem ako i izvisimo za Evroligu naredne sezone, uživaću gledajući Zvezdu i u Evrokupu. Imam problem kad neko pokušava da me jebe u zdrav mozak jednim istim pričama na kraju svake sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ustala zena i ugasila mi tekmu ☹️

 

 

Ako ti je za utehu brt, ja na nekom poslovnom putu u Sloveniji, dolazim u kanc, šta ima veze što je njima radni dan, ja sam došao tu iako je meni u Srbiji prazni i ne radi se, par mailova i da se odgleda tekma polako, pa na kranjske kobaje i pivo....

 

obaveze i mailovi:

 

drag-america.gif

  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Volter said:

 

 

 

Nije meni problem ako i izvisimo za Evroligu naredne sezone, uživaću gledajući Zvezdu i u Evrokupu. Imam problem kad neko pokušava da me jebe u zdrav mozak jednim istim pričama na kraju svake sezone.

Vec je krenulo sa Mirotic , Kalinic, a uvek se zavrsi sa Adams, Bentil u septembru.

Ok, nije se sipalo u nas kao u komsije i Adams, Bentil su realnost, ali onda nema price o Miroticu i Kalinicu u aprilu.

Edited by kokodakalo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kampaco ostaje u Zvezdi?; "Ne razmišljam o budućnosti"

 

"Nismo pričali o tome još, ali mislim da još nije trenutak za to. Posvetimo se sadašnjosti, želim da igram koliko god utakmica da mogu i da uživam. Obično ne razmišljam o budućnosti, već samo o sadašnjosti", rekao je popularni Faku.

 

Proklet bio pokojni B92 zbog ovog klikbejta što sam kliknuo, serveri im izgoreli, svi novinari im dobili otkaz, stigla ih lazareva kletva da bog da....

  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NMX said:

 

Ako ti je za utehu brt, ja na nekom poslovnom putu u Sloveniji, dolazim u kanc, šta ima veze što je njima radni dan, ja sam došao tu iako je meni u Srbiji prazni i ne radi se, par mailova i da se odgleda tekma polako, pa na kranjske kobaje i pivo....

 

obaveze i mailovi:

 

drag-america.gif

QBcWIQs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrić juče odigrao ono što bismo svi želeli da stalno igra, a on ne može / ne ume; pa nas frustrira kad promašuje, a lepo je kad ulazi. Ali zato je odigrao ono što bi Nedović trebalo da odigra svaku utakmicu. Koševi posle ulaza i nadriblavanja, šut za tri iz otvorenih pozicija ili pri isteku napada. Onaj Nedovicev tm šut od juče je najgore što može da zadesi ekipu. Lelemudaški, lenjo, van balansa i preko ruke, što bi se reklo na basketu, da proba. Šteta što viđamo sve manje onih ulaza u kojima je tako moćan. Taj nedostatak energije, discipline, nemogućnost da se tera da krene težim putem i da to ponavlja.. to mu je najveći neprijatelj kroz karijeru, uz povrede (a i tu deluje da ima dosta do njega).

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Kampaco ostaje u Zvezdi?; "Ne razmišljam o budućnosti"

 

"Nismo pričali o tome još, ali mislim da još nije trenutak za to. Posvetimo se sadašnjosti, želim da igram koliko god utakmica da mogu i da uživam. Obično ne razmišljam o budućnosti, već samo o sadašnjosti", rekao je popularni Faku.

Proklet bio pokojni B92 zbog ovog klikbejta što sam kliknuo, serveri im izgoreli, svi novinari im dobili otkaz, stigla ih lazareva kletva da bog da....

 

Quote

Čović: Uradićemo sve da zadržimo Kampaca i još neke, da smo imali para ostali bi Kalinić, Radonjić, Davidovac...

 

Bitno je da mi na forumčetu drobimo o tome, Magistar takođe uživa u trenutku :classic_cool:

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, NMX said:

 

Proklet bio pokojni B92 zbog ovog klikbejta što sam kliknuo, serveri im izgoreli, svi novinari im dobili otkaz, stigla ih lazareva kletva da bog da....

da do kraja živots broje tuđe pare i spavaju samo sa svojom suprugom

Link to comment
Share on other sites

Nas score sa ostalim ekipama u EL ove sezone.

 

Jedino nas je Real nakantao, sve ostalo je ok. Ova dva poraza od raspalog PAO i ona od Albe kod kuce... 😞

 

Kad na F4 odu Olympiacos, Real, Makabi i Partizan 😇, sa 3 ekipe cemo imati pozitivan score 😄 

 

FtqfV19WAAExpRn.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto kaze Laki, malo morgen bi dobili svih 5 da je trebalo za plasman u top 8, cak mislim da bi pukli i od ASVELa. Ovako smo igrali manje vise prijateljske utakmice. 

 

A ako zaista Dusko i Covic veruju u ovaj tim, da bi mogli u top 8 da se pokolju sa svima, pa eto, imace ABA finale, pa nek se pokolju sa top 8 timom, mozda i ucesnikom final 4, pa nek tada pokazu da mogu i znaju i da su nepravedno ostali van top 8. Sa ABA titulom bi izbrisali skoro sve broljotine iz ove sezone. 

 

Ponavljam, puknes od ALBE kuci, 30es razlike za 30 min igre. Prokockas 17 razlike sredinom 3/4 protiv PAO od kojeg su digli ruke tamo skoro svi navijaci i igraju vec pola sezone prijateljske utakmice iz njihovog ugla i izgubis utakmicu u Minhenu koju si mogao da dobijes. 

Izgubis od Cibone domaci teren. 

Izvinite, ali kako da se opravdaju ovakvi biseri od rezultata? Tesko da moze. 

 

Tabela je realna, imali smo zestoke kikseve, a to sto Kampazzo nije dosao na pocetku, to je opet kvalitet "uprave" , a uprava je deo tim, da ne govorim o pizdarijama sa papirima. 

 

Jedino sto mislim da je Milano mogao da bude u top 8 da nije bilo povreda kod njih, sve ostalo je manje vise realno, KKCZ je taman blizu top 8, ali opet nedovoljno, znaci oko 10te pozicije, kao i Dejo sto je radio 9 do 12.

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

 

Lova će se upumpavati i dalje, kod nas možda i više. Nebitno da li igramo EK ili Evroligu. Ma koliko nekome bilo smešno ali Vučić ne sme da nas zakine za lovu jer mu ne treba još jedna tribina sa koje će i glasnije odjekivati ''Vučiću pederu''. On je iz inata nama doveo Kampaca (možda je i Vučko reko - Vidi ovog Čovića budalu, dao sam mu lovu i garancije da dovodi i on milionere a on se zajebava, dovodi Raduljicu a časti i FMP, kad neće on dovešću mu ja), iz inata će dati lovu i da ga zadržimo. Državni džep pomaže Partizanu isto koliko i nama. Dolaskom Željka dao im je Vučić garancije da dok god je Željko tu imaće finansijsku pomoć, može Vučko do sutra da trubi o porezu, to je samo farsa. Napravili su ljudi plan, na pametan način troše lovu. Napravili su sjajan posao ulaskom u Top8, punom Arenom, odličnim odnosima sa rukovodiocima Evrolige. To što mi nemamo plan, što imamo pomahnitalog predsednika, što smo spizdeli ogromnu lovu na ništa i Čovićeve suni muni kombinacije, nije nam kriv Partizan i država.

 

Nije meni problem ako i izvisimo za Evroligu naredne sezone, uživaću gledajući Zvezdu i u Evrokupu. Imam problem kad neko pokušava da me jebe u zdrav mozak jednim istim pričama na kraju svake sezone.

Nema sanse da ce da daju lovu ako igramo EC. Njihovo dovodjenje Pantera i Ledeja prosle sezone za EC bi bilo isto ko mi da dovedemo Guduru i Motlija, jasno je koliko je to nerealno. Pritom jos na 2 sezone lagano. Takvu mogucnosti nikad nismo imali ni sa EL a kamoli sa EC. Ne branim Covkinsa, selekcija je jasno njegov promasaj, za pare kojima je raspolagao ali Raduljica nema veze sa njim. Njemu je calac SNS figura u Indjiji, a mi kao i KKP Sns preduzece pa se ne pita tu mnogo Covica kad mora da se zaposli partijski kadar. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta reci za ovu EL sezonu, neki neverovatni momenti i u pozitivnom i u negativnom smislu ce se dugo pamtiti. Nismo usli u 8, ali smo ipak gledali nesto drugacije u odnosu na prethodne sezone gde smo vrlo rano ispadali iz borbe za plej of. Serije poraza, pobeda, neizvesne zavrsnice, Kampaco, EL derbiji, Nedoviceva trojka za pobedu u istorijskom derbiju, strasna utakmica protiv Barse i ukradena pobeda... Ne bi bilo nezasluzeno da smo se nekako usunjali u 8, ali je ipak previse faktora uticalo na ovaj tim od pocetka sezone da bi plasman u plej of bio ravan cudu. Pokusacu da navedem neke od tih faktora koji su bitno uticali na kvalitet i konstantnost ove ekipe, ali i na same rezultate u pojedinim trenucima.

 

Pre svega sam pocetak i postavljanje Jovanovica za trenera. Iako sam uvek za to da se mladim ljudima pruzi sansa, jasno je bilo da Jovanovic nema ni iskustvo ni autoritet da radi u ovakvom klubu. Alimpijevic koji je bio mnogo kurcevitiji i bezobrazniji nije mogao da postavi autoritet, a Jovanovic izgleda kao previse dobar lik i samim tim lako ga je pojeo veliki klub. Na svu muku nije bio okruzen ni pravim pomocnicima u strucnom stabu. Definitivno velika greska uprave na samom pocetku.

 

Sledeca stvar je selekcija tima. Celu sezonu smo bez prave prve opcije na pozicija krila. Dobric nije klasicno krilo, a Lazic i Lazarevic su igraci zadatka koji ne mogu da budu prve opcije. I dok nam na toj poziciji fali igrac, istovremeno imamo cetiri igraca koji su nominalno plejmejkeri i cetiri koji su centri. Potpuno neracionalno. Na sve to je doveden i Holand koji iako je gotiva ipak je nezobiljan za ovaj nivo i osim povremenih bljeskova ne donosi nista vise ekipi. Ono sto je posebno za kritiku je cinjenica da od 4 centra nijedan nije sposoban da bude igrac od 25+ minuta. Pritom su trojica sa istorijom ozbiljnih povreda, a cetvrtog Raduljicu necu ni da komentarisem jer je vredjanje zdravog razuma svakog navijaca. Martin i Mitrovic su igraci cija minutaza zavisi od protivnickih centara, a Kuzmic nije u stanju da se dovede na dobar fizicki nivo vec 4 godine i to je nesto sto se znalo jos letos, ali je neko ipak odlucio da sezonu igra sa takvom selekcijom. 
 

Kada sam vec pomenuo trenera i roster, ne mogu da kao bitan faktor ne navedem i cinjenicu da vec ko zna koju sezonu zaredom moramo da krecemo od nule. Koliko je krivica uprave, a koliko samo volja nekog iznad ko nas finansira, nije ni bitno, ali je sustina da je nerealno ocekivati dobre igre u kontinuitetu ako svake sezone menjamo trenera i glavne igrace. Ja sam siguran da se utakmice poput Pao, Albe, Bajerna ne bi izgubile da je ova ekipa bila duze na okupu.


Raspored je takodje nesto sto nam nije islo na ruku, barem taj pocetak. U prvih sedam kola gostovanje Realu, Feneru, Efesu, Monaku i Baskoniji koja je u tom momentu bila medju boljim ekipama lige. I sa jacim timom je pitanje sta bi napravili u ovakvom rasporedu, a slozicemo se da nije isto kada u sezonu udjes sa pobedama ili sa porazima.
 

Odnos Evrolige prema nama tokom cele sezone je bas zabrinjavajuc. Ne pamtim sezonu sa losijim sudjenjem, u januaru i februaru nisu birali kada i gde ce da nas sakate sudijskim odlukama. Pocevsi od Barse gde je ukradena pobeda, pa onda Valensija koju jesmo pobedili ali su se svirale neke smesne stvari u zavrsnici, pa Zalgiris gde se pusti rukometaska odbrana nad nama, a onda se sledece kolo protiv Partizana u zavrsnici svira svaka sitnica za bacanja kojima se odlucuje pobednik. Ne treba zaboraviti ni gostovanje Armaniju i neke zaista komicne odluke na nasu stetu. Pored svega toga dobili smo i zabranu registrovanja Kampaca sto je mozda i kljucni deo ove sezone. Mislim da bi uz sve brljotine koje smo napravili tokom sezone ipak usli u 8 da smo imali Kampaca na vreme u sastavu. To da li smo mi krivi, pa verovatno jednim delom i jesmo, ali je kazna donesena na osnovu procene, a ne nekog pravilnika. Ima klubova koji duguju igracima od pre 5 godina pa neometano dovode dobre igrace, ima klubova koji posluju svake sezone sa gubicima od nekoliko desetina miliona evra pa su i dalje u top4 po budzetu, ali eto nasli su nama da pokazuju sta je fer i posteno. 
 

Na kraju kada se podvuce crta ja licno nisam nezadovoljan. 17 pobeda (ili 18) uz neke velike pobede i velike momente je nesto sto bih mozda i potpisao na pocetku sezone. Naravno da je moglo i moralo bolje, ali ako se sezona zavrsi sa jos dva trofeja mislim da se itekako moze biti zadovoljan. Naravno, najbitnija stvar je da se zadrzi Ivanovic i glavni igraci i da se konacno na leto uradi cuvena doselekcija sa 2-3 igraca na pravim pozicijama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

 

Večerašnji favoriti:

 

ezgif-com-video-to-gif-9.gif

 

ezgif-com-video-to-gif-10.gif

 

 

Sezonski favoriti iz EL  (otvarate na sopstvenu odgovornost):

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-11.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-12.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-13.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-14.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-15.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-22.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-16.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-17.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-18.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-19.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-20.gif

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-21.gif

 

 

Bonus sa poslednjeg ABA derbija:

 

  Reveal hidden contents

ezgif-com-video-to-gif-23.gif

 

 

Nije mu toliko los dribling nego je on pre svega lezeran i neodgovoran u cuvanju lopte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Marcus said:

Nema sanse da ce da daju lovu ako igramo EC. Njihovo dovodjenje Pantera i Ledeja prosle sezone za EC bi bilo isto ko mi da dovedemo Guduru i Motlija, jasno je koliko je to nerealno. Pritom jos na 2 sezone lagano. Takvu mogucnosti nikad nismo imali ni sa EL a kamoli sa EC. Ne branim Covkinsa, selekcija je jasno njegov promasaj, za pare kojima je raspolagao ali Raduljica nema veze sa njim. Njemu je calac SNS figura u Indjiji, a mi kao i KKP Sns preduzece pa se ne pita tu mnogo Covica kad mora da se zaposli partijski kadar. 

 

Aj mani se nagadjanja, niti imas informacije iz vlade niti nista. Valjda ti je jasno da drzavni vrh sipa nemilice novac u oba kluba, isto je jasno da nema sanse da neko dobije SVE, a neko mrvice, imace i KKCZ isti budzet kao i sada, pa sve i da bude igrala EvroKup. Jurice se tamo taj trofej. 

Za kosarku ne treba puno novca da se napravi tim konkurentan, 20 mil je smesna cifra, pa toliko FKCZ dobije za ucesce u LS. 

 

Tako da te price kako ce najednom KKCZ da postane jad i beda, su smesne, para ce biti sve dok su ovi na vlasti, daju sakom i kapom iz ko zna koji razloga. Pa oni su doveli u sred sezone Meridian i Kampazza, o cemu mi pricamo. Pravila nema niti nekih moralnih granica, trpace sve dok mogu. Istovremeno ce i izvlciti novac , kao sto sada grade stadione sirom Srbije. 

 

To je jedna velika lopovska organizacija, svi znamo sta se radi, ali narod nista ne moze, jednostavno im se moze. Ako su odlucili da naprave od nekog kluba sampiona Evrope, to ce i uraditi, prosto ko pasulj, kosarka nije fudbal, u fudbalu je to nemoguce, ovde je moguce, tj mnogo je lakse. 

 

Odavno sam se distancirao od svega ovoga, nisam ni klinac vise, tako da mogu trezveno i na miru da razmisljam. Ako se i bude igrao EvroKup, nek se igra, sa budzetom koji se dozvoli, moguce je i osvojiti taj trofej, cak mislim da bi sa ovim sadasnjim timom bili prvi favoriti za osvajanje EvroKup ove sezone, recimo. Ali da ne idemo u neke druge teme, nijedan od dva kluba nece propasti niti pasti na neki mizeran nivo dok je ovakve vlasti i ovakvog nacina razmisljanja. 

 

Neke prethodne vlasti , njima je sport bio deseta rupa na svirali, pogledajte fudbal, stadione ili sada ulaganja u kosarku, to ranije nije moguce bilo, sport je bio amaterski nivo, bas zestoko amaterski nivo. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, NMX said:

 

Proklet bio pokojni B92 zbog ovog klikbejta što sam kliknuo, serveri im izgoreli, svi novinari im dobili otkaz, stigla ih lazareva kletva da bog da....

Clickbait novinarstvo je nesto najgore sto postoji. Ajde i to ali oni juce u live blogu za Itudisa rekli da je trener PAO-a. :S

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ko je partijski kadar kod komsija?

i oni su SNS preduzece

Trenutno nema, sto ne znaci da ga nije bilo ili da ga nece biti. Samo hocu da kazem da nema tu mnogo veze Covic, ne mislim da je Raduljica njegova selekcija.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ma imao sam neki intenzivan biznis i okupio se sa porodicom posle i nisam palio ni forum ni tv.

 

bije fener al bije i vildoza na pocetku

kranuo i facu, 10-15. itudis ne postuje zeljkov seniority u kumstvu, grobarima se budi nada.

 

1 hour ago, NMX said:

 

Ako ti je za utehu brt, ja na nekom poslovnom putu u Sloveniji, dolazim u kanc, šta ima veze što je njima radni dan, ja sam došao tu iako je meni u Srbiji prazni i ne radi se, par mailova i da se odgleda tekma polako, pa na kranjske kobaje i pivo....

 

obaveze i mailovi:

 

drag-america.gif

Cekaj malo, vi ladno napisete kao opravdanje da niste gledali tekmu neke poslove i neke porodice?

Sta sve covek nece procitati ovde, strasno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...