Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

40 minutes ago, fradler said:

Poslasmo komsije na F4, ali mnogo lepa pobeda. 

 

Fener je u top 3 najbolje ekipe, dali su sve veceras i nije im bilo dovoljno.

Koga briga za komšije, nema puštanja nikome, ni čačku ni feneru nego uvek na pobedu. Tako igraju pravi sportiste a oni drugi muljaju, kombinuju, biraju utakmice i takmičenja.

Edited by Perkos2
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Samo PAO je kiks. 
Elem, draga mi je ova pobeda i ponovo nepisano pravilo da ekipa koja stigne egal za produzetak, u tom istom produzetku dobija. Nisam ni sumnjao.
Nista, idemo sada da osvojimo ABA i onda naredne sezone da se nadogradimo i napravimo taj iskorak na koji se nismo lozili ove sezone. 
Nadam se da cemo uspeti da sacuvamo barem Kampaca, Vildoza, ako se ponovo zaljubi i ostavi ga devojka, nam ne moze puno doneti. Nadam se takodje da ce Dusko reci zbogom raznim kamijondzijama i igracima koji kada treba uzmu pa traze postedu i da cemo naredne sezone imati pravi ratnicki tim za nesto vise u EL. 
Takodje, ukoliko se nista od ovoga ne desi, onda mislim da je vreme da se nesto promeni na visem nivou (mislim da je to bilo zrelo i sada u januaru posto se takva greska ne sme oprostiti), ali hajde da progledamo na to sada i pod lupom da pratimo sta ce da se desava u toku leta i naredne sezone. 
ABA, KLS, da slavimo i onda polako. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dragan Mićić said:

Gledao sam samo poslednju cetvrtinu i produzetak. Jel ulazio uopste Nedovic?

35 sek, usrao odbranu i opalio trojku na pola sledećeg napada preko ruke i Duška ga izbacio i to je to.

 

Rekao bih da je to bila "vaspitna" odluka.

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo bas bas draga EL sezona, iako je bilo neverovatnih rolerkostera, nekako smo igrali dobar basket, moderan, bilo je uzivanje gledati nas u svakoj utakmici.

 

Nazalost, brljotine su dovele do toga da ostanemo kratki za pobedu, dve. Da smo imali ovaj tim u septembru, imali bi bar pet pobeda vise, al sta je tu je.

 

Sad da sacekamo taj plejof Abe i da probamo da je odbranimo. Nikad uloga domaceg terena nije bila manje bitna nego ove sezone, tako da, moze svega da bude bukvalno. 

  • Like 33
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to od ove sezone.

Tesko cemo sta uraditi u finalu ABA protiv komsija. Oni ce samo dalje podizati formu kroz jake utakmice u TOP8 i F4 dok nama ostaje uigravanje s ABA boranijom sto je svojevrsni antiklimaks nakon EL sezone.

Sledece sezone pamet u glavu.

Edited by Šarunas
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarunas said:

To bi bilo to od ove sezone.

Tesko cemo sta uraditi u finalu ABA protiv komsija. Oni ce samo dalje podizati formu kroz jake utakmice u TOP8 i F4 dok nama ostaje uigravanje s ABA boranijom sto je svojevrsni antiklimaks nakon EL sezone.

Sledece sezone pamet u glavu.

Ne bih rekao. Dugo su na maksimumu. To mora da padne.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Makabi u Tel Avivu skor 15-2. Izgubili na početku sezone od Barse i samo još od jednog kluba posle xD
Olimpijakos je izgubio obe utakmice samo od 2 kluba ove sezone (ako ne grešim). Od Monaka i onog tima što je dobio i Makabi u gostima.

 

Šteta što se ne igra cele sezone protiv top 10 klubova, bili bismo u vrhu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ponosan na naše momke. Mnogo toga nam nije išlo na rukuruku ove sezone. Mnogo Čovića, povreda, administracije, lobija. Muški su izgurali do kraja. Ovakvim pristupom slavimo u junu. Momci hvala vam na svemu do sada. A sad, od tebe hoću samo da kao lav se boriš! 🔴

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, mislim da nam je i ova EL pokazala da bez ozbiljnog centra, mi nemamo sta da trazimo i uvek nam tu malo fali. Cak bi i zdrav Martin bio zlata vredan, ali mislim da na leto moramo da dovedemo nekog ozbiljnijeg igraca na 5, po cenu da istrpe neke druge pozicije. Bas smo lose gradili skok, bivali mekani, morali da gledamo u pasulj dal matchup odgovara Luki itd, a Petrusev nam je igrao na PF, jer smo tu omanuli s Bentilom. Na kraju nam se unutrasnja linija svela na Petruseva i Mitrovica, uz doprinose Martina svaku petu i Bentila svaku desetu tekmu u EL. To je jednostavno preslabo. 

 

Kampaco je must za ostajanje, nisam siguran koliko je realno, ali nadam se da je bas zavoleo cigane i Beograd. 

Edited by Markoss
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, necke said:

Moze da se desi da 18 pobeda vodi u plej-of. Mnogo glupih poraza ali i

 

 

Nas bi 19 pobeda vodilo u plejof, jer imamo losiji medjusobni i od Baskonije i od Zalgirisa. 

 

U sustini, ostali smo kratki za dve pobede, a realno smo ispustili i Pao i Bajern i Zalgiris u gostima, gde smo prakticno imali dobijene utakmice, plus ta noga Mirotica. 2 od 4 bi bilo dosta. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno jedna velika pobeda. I ova ekipa je vise puta pokazala da ima dosta kosarkaskog talenta.

 

Da li smo mogli vise ove sezone? Jesmo.

 

Da li zbog toga treba tugovati? Pa i ne.

 

Radujmo se zbog ovako lepe kosarke, tamo negde sam sigurna da ce nam biti dovoljno, kad bude bilo najbitnije. 

 

A iako ne bude, opet bice.

 

Jer Zvezda je, za mene, za nas, uvek bila mnogo vise od broja pobeda ili poraza.

 

Zvezda je ono uz sta sam odrastala, ono sto me je negde i formiralo kao licnost.

 

Zvezda je bas to nesto sto me je toliko puta ogrejalo i rastuzilo, uz milion suza, ali na svaku sam uvek bila ponosna. Uz nebrojano vise osmeha.

 

Zivot se menja, nema me vise toliko cesto na tribini, ali tu sam, za svaku utakmicu u mislima na play by play, nevezano na sport i poziciju na "tabeli".

 

Ne prodje dan da ne pomislim na nju.

 

I eto, i dan danas me poznaju po njoj.

 

A meni ce to uvek biti dovoljno.

 

CZV ♥️

  • Like 9
  • Love 20
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...